להחזיק ביצועים מקסימליים לשנה וחצי - על איזה כרטיס הולכים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להחזיק ביצועים מקסימליים לשנה וחצי - על איזה כרטיס הולכים?

סער_שי

Recommended Posts

אז בוא נשים את הקלפים על השולחן... לא מחפש כרטיס HIGH END אבל משהו שיספיק לי להריץ משחקים ב1280X1024 עם כל ההגדרות הכי גבוהות... במשך, המממ... שנה וחצי. כלומר, גם עבור משחקים שייצאו בעוד שנה וחצי הוא יהיה מספק עבור זה.

(והאם כדאי לחכות ל-DIRECT X 10...? האם קנייה עכשיו של כרטיס מסך תתקע אותי בעוד שנה? והאם ייצאו כרטיסים שתומכים בכך אבל במחירים שפויים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נשים את הקלפים על השולחן... לא מחפש כרטיס HIGH END אבל משהו שיספיק לי להריץ משחקים ב1280X1024 עם כל ההגדרות הכי גבוהות... במשך, המממ... שנה וחצי. כלומר, גם עבור משחקים שייצאו בעוד שנה וחצי הוא יהיה מספק עבור זה.

(והאם כדאי לחכות ל-DIRECT X 10...? האם קנייה עכשיו של כרטיס מסך תתקע אותי בעוד שנה? והאם ייצאו כרטיסים שתומכים בכך אבל במחירים שפויים?)

קודם כל כן זה הכרטיס הבודד הכי חזק היום בשוק ולגבי הרזולוציה שאתה מדבר עליה הוא גם יותר טוב מה GX2. כלומר הכי חזק בשוק.

עוד שנה מי יודע מה יהיה.

אם בא לך לחכות אז לקראת סוף דצמבר צריך לצאת ה R600 (השם עוד לא נקבע). בהנחה שהוא לא ידחה הוא גם יתמוך בDX10 . עד כמה הוא יהיה יותר טוב מה 1950XTX אי אפשר לנבא רק זמן יגיד.

לא וביכלל לא שווה ליקנות אותו

אלה אם אתה מליין ולא אכפת לך לבזבז כסף

אח שלי אתה שלימת יותר מ3 על הכרטיס שלך אז אני לא רואה סיבה לשים 2800 על כרטיס יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה פתחת דיון?

אתה בעצם מעוניין לקנות אותו?

שנה את הכותרת בהתאם.

כן, התכוונתי לקנות אותו, ת'אמת.

ולכל השאר:

אז כן, חשבתי גם על ה- X1950 PRO שעולה 1,650 כרגע... אבל תהיתי אם שווה להוסיף עוד 1200 ש"ח לכרטיס הטוב ביותר שקיים היום. כנראה שלא.

לגבי הכרטיסים החדשים שעומדים לצאת, לפי חיפוש שעשיתי הם עומדים לעלות הון קטן ולכן לא רלוונטיים. פשוט תהיתי אם הם היחידים שיתמכו בהתקדם DX10 או שיהיו גם MID RANGE. אני לא רוצה להשקיע הון אבל אני לא רוצה להתקע עם משהו לא רלוונטי עוד שנה.

מה שאני חושב לעשות זה פשוט לחכות שייצאו כרטיסי הדור הבא (סוף דצמבר?) ואז לקנות את ה-1950 PRO, או דרגה אחת מעל, כשהוא יעלה "גרושים", כי בטח תיהיה הורדה משמעותית במחיר. (זו גם האסטרטגיה שלי, אגב, בקונסולות - אני תמיד קונה רק אחרי ירידת המחירים הגדולה הראשונה וכך לא שוחט את הארנק).

אבל אולי אני אוותר על ה- שתכננתי לקנות ואלך על ה-1950PRO. הוא עדיף על ה-7900GTO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 נ"מ לא אומר שהוא לא יהיה חם כמו קודמיו +יהיה לו קירור כמו של X1900GT שהקירור גרוע..

לכרטיס לא יהיו צינורות לפתוח..

במילא כדאי להחיליף קירור שעושים , והסיכוי לפתיחת צינורות ל - X1900GT לא היה גבוה גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...