דור שלישי, בשבילי או בשבילו... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דור שלישי, בשבילי או בשבילו...

KoM

מה דעתך על הדור השלישי ?  

1269 הצבעות

1. 1. מה דעתך על הדור השלישי ?

• אוהב ומשתמש
    • שונא ולא רוצה
    • יש לי אבל לא משתמש
    • מעוניין לשדרג בקרוב לדור השלישי
    • מחכה בכלל לדור 4 :)

Recommended Posts

יש מעיין "ויכוח" לא קטן בקהל הישאראלי האם הדור השלישי הוא משהו שצריך בכלל, האם אני באמת רוצה להסתובב ברחוב ושיראו בדיוק איפה אני ומה אני עושה כשאני עונה לפלאפון שלי, האם קידמה היא משהו שאנחנו תמיד צריכים ? האם בכלל מדובר בכמעט חדירה לפרטיות במסווה של דור מתקדם יותר ? האם אנחנו באמת צריכים חבילות תוכן בפלאפונים של היום שמסוגלים לספק בידור עצמי ופנימי רב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף באמת את התשובה אין צורך בדור שלישי לדעתי...

מחזק

חוץ מיזה אני חושב שאם היו פאלפונים משולבים במחשב כף יד

ובמחירים נורמלים והיה אפשרות לעשות מנוי בימקום ליקנות תכנים בניפרד

אז הדור השלישי היה משהו שהיתי חושב אליו

אבל כרגע בארץ הדור השלישי מסורס וכל דבר עולה כסף

ככה שאני מעדיף לישאר אם פאלפון ישן שיודע בעיקר להיות פאלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא כל כך רואה צורך בדור השלישי. מילא אם זה לא היה עולה כלום (בהנחה שלא משתמשים בתוכן) אז זה גם לא מזיק לכיס ולא היה אכפת לי, אבל היום זה די מעפאן. לצערי בעתיד כנראה לא תהיה ברירה אלא לעבור לזה, נקווה שלפחות יהיה זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהדור השלישי הוא תוספת מבורכת לרשת התקשורת בישראל.

אני למשל גר באילת ורוב המשפחה חיה בחיפה, החברים שלי מפוזרים בכל הארץ (מהפנימיה) והרבה יותר נחמד "לראות" אותם מדי פעם דרך הדור השלישי ולא רק לשמוע את הקול שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שונא ולא רוצה, לא ?

לא, אני למשל לא שונא, אבל פשוט לדעתי זה מיותר, אני מתכנן על N93 אבל לא בגלל ה3G אלא בגלל הWIFI - אחת התוכונת הבאמת חשובות לי, סימביאן, ושאר הדברים כגון TV OUT\ optical lens זה תוספות נחמדות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שונא ולא רוצה" היא אופצית בחירה מפגרת, אף אחד לא שונא, פשוט זה דיי מיותר.

אמ... אני שונא ולא רוצה, לא יודע אם זה בגלל שאני מפגר או בגלל שכל הזמן מנסים לתקוע אותו לנו כדי לגרוף עוד כסף (25 ש"ח באורנג' מתנה להם רק בגלל שיש לי את האפשרות, גם אם לא השתמשתי פרקטית) ואז מגבילים את המכשירים שיוכלו לעבוד רק איתו (המכשירים עצמם מאפשרים לנו להתחבר במצב רגיל ולא בשיטת UMTS שמשתמשים בה בדור שלישי - מוכר גם ניסה למכור לי שטויות ואמר שהמכשירים של דור שלישי פועלים רק בשיטת דור שלישי... בכל אתר עם מפרט של סלולרי כתוב בפירוש שהם פועלים גם וגם.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את N80 :)

אני יודע, יש עוד מכשירים שמאפשרים זאת אבל חשבתי שעד שיגיע הזמן שלי לקנות מכשיר חדש (כשיגמר ה36 חודשים על הtelit x95 המסריח שלי - דצמבר-ינואר 2007-2008) אז המחיר של N93 יהיה גג 2000 אם לא פחות, אבל אני מניח שב2000~ יהיו מכשירים אפילו טובים יותר ומתאימים יותר בשבילי :)

אז נראה כבר מה אני אקנה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, יש עוד מכשירים שמאפשרים זאת אבל חשבתי שעד שיגיע הזמן שלי לקנות מכשיר חדש (כשיגמר ה36 חודשים על הtelit x95 המסריח שלי - דצמבר-ינואר 2007-2008) אז המחיר של N93 יהיה גג 2000 אם לא פחות, אבל אני מניח שב2000~ יהיו מכשירים אפילו טובים יותר ומתאימים יותר בשבילי :)

אז נראה כבר מה אני אקנה 8)

אתה בדיוק באותו מצב כמוני, וגם עם אותו מכשיר. :D

רק שאני רוצה טלפון של Ericsson.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי דור 3 זה מעולה ואני מדי פעם משתמש בזה...

הקטע היחיד זה שאנשים לא רוצים שכל שיחה יראו אותם...

לאף אחד אין כח להתדר להתלבש וכל זה... כמה פעמים דיברתם בטלפון בשירותים?? חחח

הבנתם את העסק בכל אופן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...