למי יש כונן NEC דפוק? - עמוד 9 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי יש כונן NEC דפוק?

x-dude

למי יש כונן NEC דפוק?  

1258 הצבעות

1. 1. למי יש כונן NEC דפוק?

• לי, עדכנתי קושחה וזה עובד.
    • לי, מימשתי אחריות והנק החדש עובד סבבה.
    • לי, מימשתי אחריות ולקחתי צורב אחר.
    • לחבר שלי יש נק והוא דפוק.
    • יש לי יותר מצורב נק אחד ואין לי שום בעיה איתם.
    • אין לי שום בעיה עם צורב הנק שלי.
    • הנק שלי דפוק ולא מימשתי אחריות.

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמת יש לי 3550A והוא עובד בינתיים די טוב (טפו טפו טפו), צרבתי איתו די הרבה.

אם אני יעדכן אותו ל 1.06 יש מצב שזה יהרוס אותו ? אוו שזה רק יעזור

יש לי עוד נק אחד שקניתי מהחנות 3 אותיות שנדפק לי מממש מהר ולא מימשתי אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 3520AW והוא צורב רק על דיסקים CD-R בלי בעיות, בדיסקים של DVD-R הצריבה מסתיימת בהצלחה אבל משום מה באף כונן הקבצים שנצרבו על הדיסק DVD לא נקראים כמו שצריך :-[

צריך ללכת לחנות רק שאני אף פעם לא מספיק

ד"א, ה AW אומר שהקושחה של הצורב מעודכנת? ומה זה בדיוק קושחה L&D או משהו כזה שראיתי שאנשים הזכירו פה?

דבר נוסף שיצא לי לראות, הבחור בלינק כתב שלעבודה מירבית דרוש כבל IDE80 הכוונה לכבל עם 80 גידים? 80 זה מה שיש בכל כבל IDE לא?

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=418204

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שיצא לי לראות, הבחור בלינק כתב שלעבודה מירבית דרוש כבל IDE80 הכוונה לכבל עם 80 גידים? 80 זה מה שיש בכל כבל IDE לא?

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=418204

לא כבל רגיל זה 40(גידים).ויש כאלה אם 80(הגידים שם יותר דקים).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי לכם דוגמא מעט קיצונית יותר,

כשבוע לפני סוף האחריות של הנק שלי 3550A, לא רק שהוא הפסיק לקרוא דיסקים [בלשון המעטה] ולצרוב, יותר נכון יהיה להגיד שהוא פשוט נשרף לחלוטין...... לא היה קבל אחד או צ'יפ אחד הכי קטן שלא התפחם.......

החלפתי, קיבלתי חדש ועכשיו אני מאושר (:

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים יודע איך

לחנות היו מלא תירוצים כיצד אני פעלתי שלא כשורה ואיך אני יוצא אשם מהסיפור, אבל זה לא שינה כלום הצורב הוחלף.

בכל מקרה התרחיש היה בערך כזה:

קמתי בבוקר, הדלקתי ת'מחשב, לא עלה מסך הPOST אפילו, שתי שניות אחרי זה המחשב פשוט נכבה במכה אחת ושמעתי מין קצר חשמלי קצרצר.

פתחתי את המארז וגיליתי שהצורב התפחם טיפה [יש מרווח בין האריזת ברזל של הצורב לבין הלוח שבתוכה, יכולתי לראות קצת שחור]

מה שבטוח, זה לא היה הספק [בדקתי אחרי זה עם אבהומטר מקצועי] וזה גם לא היה חיבור רופף ,השריטה על היד מהמשיכה+פגיעה במארז אחרי שהתנתק הכבל עוד במקומה], מה זה כן היה? לא יודע...

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני ממש נכוותי מ NEC , החלפתי כונן ישן במסגרת האחריות לפני חודש , במקומו קיבלתי 3550A חדש .

אתמול צרבתי איתו לראשונה ונחשו מה , רק 1 מתוך 5 דיסקים שהוא נצרב על X2 הצליח כול השאר לפח . ביזיון , נראה מה עכשיו אפשר לעשות

נדבר עם החנות מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...