טוב קיבלתי את ה-K800 שלי - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב קיבלתי את ה-K800 שלי

shloosh

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה ממש שונא את SE הא ?

סוני אריקסון התחייבו למובילות בתחום הצילום הסלולארי, ובניגוד לנוקיה שגם התחייבו לזה הם מימשו וכרגע הם מובילים בתחום, נקודה.

אני ממש לא שונא את SE, אני פשוט לא אוהב את הטלפונים שלה, פשוט לא מסתדר איתם :P

ואתם לא יכולים לומר שזו איכות ממש טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא שונא את SE, אני פשוט לא אוהב את הטלפונים שלה, פשוט לא מסתדר איתם :P

ואתם לא יכולים לומר שזו איכות ממש טובה..

בין הטובות בעולם הסלולארי, בתחרות קשה מול שארפ 903 וזהו בערך... בהחלט לא באותו קו עם ה-N73 שטוב פחות, אבל מי יודע אולי בשידרוגי התוכנה יהיו שיפורים רציניים (לכל הרוחות הוא מציג שחור ככחול בצילומי לילה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס למצלמות סלולרי - היא בהחלט מהטובות.

אבל ברגע שהם כתבו עליה CyberShot, אני משווה אותה ל-CyberShot אמיתי, אפילו הכי פשוטה, ולא לנייידים. נתנו בזה התחייבות בעצם לגבי האיכות - וכמו שעם עשו עם הWALKMAN, שיעשו אותו דבר גם עם ה-CyberShot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס למצלמות סלולרי - היא בהחלט מהטובות.

אבל ברגע שהם כתבו עליה CyberShot, אני משווה אותה ל-CyberShot אמיתי, אפילו הכי פשוטה, ולא לנייידים. נתנו בזה התחייבות בעצם לגבי האיכות - וכמו שעם עשו עם הWALKMAN, שיעשו אותו דבר גם עם ה-CyberShot.

לאט לאט, לכל דבר זמנו יגיע - אריקסון נכנסו באמת חזק לשוק בשנה וחצי האחרונה, עד עכשיו לא ראיתי רשימה "כבדה" של אכזבות, לעומת שיפורים שדווקא כן גרמו לי לעודד אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם - אני לא אומר שהטלפון גרוע, או שהמצלמה גרועה יחסית לטלפונים - אבל יחסית לCyberShot שמוטבע עליה, היא לא בדיוק מבריקה, עד שיוכח אחרת.

התרגלתי לרמה גבוה מ-SE בנושא הזה - ואני מצפה שיממשו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס למצלמות רגילות זו לא איכות בשמיים. ביחס לסללוריות היא נהדרת. יכול להיות שאפשר להוציא ממנה יותר טובות - וברגע שהיא תתן משהו באיכות באמת טובה - אני לוקח את כל מה שאמרתי חזרה.

קרפדה, על איזה מכשירים ששווקו בארץ היה רשום את זה קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...