האם צריך קירור לE6300? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צריך קירור לE6300?

JSK

Recommended Posts

שלום, אני עומד לרכוש מחשב על המעבד Intel Core 2 Duo E6300 והמארז Sunbeam transformer (אבל אני מחליף לו את שלושת מאווררי ה 80mm לכאלה של Cooling).

רציתי לדעת אם נחוץ לקנות גם למעבד. תודה :xyxthumbs: אגב שאר המפרט אם זה משנה משהו הוא:

Gigabyte 945P-S3

TWINMOS 512MB 667mhz CL5 X2

CONNECT3D Radeon® X1950 PRO 256MB

המאווררים שאני מחליף לטרנספורמר:

ARCTIC COOLING AF8025 X2

ARCTIC COOLING Fan 8

FSP 400W LGA775 24pin SATA 12cm

Western Digital WD1600JS

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. אתה מתכנן אובר קלוק? אם כן אני חושב שתצטרך קירור אחר למעבד.

למרות שאני דווקא הצלחתי להגיע די רחוק עם המאוורר סטוק של , ועוד עם מעבד הרבה יותר חם - הפנטיום D ב90 nm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מחליף לטרנספורמר את המאווררים בגלל שהם מרעישים... הקירור סטוק של המעבד מרעיש יותר מהם...

באמת? חשבתי שמעבד לא אמור להרעיש, במיוחד לא עם קירור סטוק.

טוב בכל מקרה אני לא OC אז אני לא אחליף איוורור ואקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עושה OC אז לא חבל על הכסף?

אני מניח שהקירור סטוק של הקור 2 דאו זהה\דומה לזה של D, ואם זה המצב אז הוא כמעט ולא מרעיש אלא אם כן הוא במאמץ.

לדעתי אתה לא צריך להחליף מאווררים ולא למעבד. מקסימום אם יש צרות אתה תמיד יכול להחליף, אבל בסה"כ המחשב שלך לא אמור להרעיש יותר מדי ובטח ובטח שלא להתחמם יותר מדי במצב סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא עושה OC אז לא חבל על הכסף?

אני מניח שהקירור סטוק של הקור 2 דאו זהה\דומה לזה של D, ואם זה המצב אז הוא כמעט ולא מרעיש אלא אם כן הוא במאמץ.

לדעתי אתה לא צריך להחליף מאווררים ולא למעבד. מקסימום אם יש צרות אתה תמיד יכול להחליף, אבל בסה"כ המחשב שלך לא אמור להרעיש יותר מדי ובטח ובטח שלא להתחמם יותר מדי במצב סטוק.

כתבתי שאני לא הולך להחליף איוורור למעבד בסופו של דבר אלא רק למארז כי הוא רועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי תחליף למעבד קירור בכל מקרה כי הגוף קירור המקורי של אינטל מגיע בלי תמיכה מתחת ללוח וכל הלוח מתעקם דבר שנ י שהוא דיי רועש הייתי ממליץ לך לקנות את ה GlacialTech Igloo 5071 70-80 ש"ח הוא שקט ומצויין אם אתה לא מתכוון לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...