כרטיס מסך לagp - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לagp

gjook

Recommended Posts

שלום לכולם

עוד חודש יוצא gothic 3 , משחק מחשב כלשהו , בכל מקרה מסתבר שהמחשב שלי , כבר די ישן והכרטיס מסך שלו לא מסוגל להריץ את המשחק.

אני מאוד מאוד רוצה לשחק במשחק , אז החלטתי לשפר את המחשב.

המחשב שלי הוא:

[PU Type (Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133

Package Type 478 Pin uPGA

(אמרו לי שזה חשוב לסוגים של הלוחות אם..)

512 ram

Video Adapter nVIDIA GeForce4 MX 440

בכל מקרה אם יש עוד משהו שחשוב לדעת , תכתבו לי איך מוצאים אותו באווראסט כי אני לא הכי טוב בזה..

והדרישות של המשחק הן:

Minimum System Requirements:

· CPU:Intel Pentium 4 1.6 GHz or Sempron 2800+ or higher

· Memory:512 MB RAM

· Hard Drive:5 GB free disk space

· Sound Card:DirectX 9.0 compatible

· Video Card*:3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX 9.0 compatible 128 MB with latest drivers

· Disc Drive:8x speed CD-ROM drive or 4X DVD-ROM drive

· Other: Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard with latest drivers

Recommended System Requirements:

· CPU:Intel Pentium D 3.0 GHz or 64 4000+ or higher

· Memory:1 GB

· Video Card*:Geforce 6800 or Radeon X850 256 MB or better 3D Accelerator Card

MULTIPLAYER REQUIREMENTS:

· (TCP/IP) or LAN (TCP/IP) play supported

· play requires broadband connection and latest drivers

· LAN play requires network interface card with latest drivers

SUPPORTED VIDEO CARDS*:

ATI 9600, 9700, ATI 9800, ATI X300, ATI Radeon X500, ATI Radeon X600, ATI Radeon X700, ATI Radeon X800, ATI Radeon X1300, ATI Radeon X1600, ATI Radeon X1800. NVIDIA:Geforce 4/Ti 4800, FX 5600, FX 5700, FX 5800, FX 5900, 6200, 6600, 6800, 7800

בכל מקרה אשמח לשמוע את דעתכם איזה כרטיס כדאי לי לקנות שגם יתאים למשחק ואני באמת יוכל להנות מלשחק אותו ,

וגם יתאים לAGPX4 ויתאים למערכת שלי בכלל ( אולי כדאי להוסיף עוד 512 ראמ?\ או שהמחשב שלי כבר לא שווה השקעה....?..)

חשבתי אולי על

6800gs

מצאתי ב850

של palit

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני יקנה עוד 512 ראמ....

אבל לפי מה שראיתי כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=164388.0

אז ה800gto לא תומך בsm3

וה6800 כן תומך...

ואגב מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר הnu, האם הוא יותר חלש מה6800 , או יותר חזק...?

ומישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין 800gto ל6800 , והאם ההפרש הכספי שווה את ההפרש ביניהם...?

תודה רבה לכולם, וסוף שבוע מצוין לכולם..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר הnu, האם הוא יותר חלש מה6800 , או יותר חזק...?

ומישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין 800gto ל6800 , והאם ההפרש הכספי שווה את ההפרש ביניהם...?

NU פירושו Non Ultra

הX800GT0 חזק מה6800NU במעט,לא רק זאת שניתן בכ50%~80% לפתוח ל6800NU צינורות ולהפוך אותו ל6800GT 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,הX800GT0 חזק מה6800NU במעטלא רק זאת שניתן בכ50%~80% לפתוח ל6800NU צינורות ולהפוך אותו ל6800GT 1

[

מה אני יכול לעשות על מנת לקנות דגם שאני יהיה בטוח שאני יכול לפתוח לו את הצינורות?...האם הפעולה מסובכת?...והאם הפעולה יכולה להזיק \ לגרום ליותר חום ?....

אגב , תודה רבה על התשובות המהירה אגב , אתם ממש עוזרים לי , ואני מאוד מעריך את זה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

מה אני יכול לעשות על מנת לקנות דגם שאני יהיה בטוח שאני יכול לפתוח לו את הצינורות?...האם הפעולה מסובכת?...והאם הפעולה יכולה להזיק \ לגרום ליותר חום ?....

אגב , תודה רבה על התשובות המהירה אגב , אתם ממש עוזרים לי , ואני מאוד מעריך את זה... :xyxthumbs:

דבר ראשון בשביל זה אנחנו פה ;)

דבר שני אי אפשר להיות בטוחים כיום כי ככול שהזמן עובר בכול ייצור של הכרטיסים אחוזי הפתיחה יורדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה יכול להעריך אם הכרטיס הזה טוב?...

ומה הסיכוי שהוא יפתח לי?

http://www.p1000.co.il/hot_sale_product.asp?came=10&g_id=9475096

שום דבר לא בטוח

הנה מדריך מלא לפתיחה

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_6800_unlocking/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדוה רבה, אגב אם אני לא יצליח לפתוח , האם הכרטיס עדין יריץ לי את המשחק טוב?...(איזה רמה: מינימלית , מינימלית בינונית , בינונית ....וכו'...)?

(גם בתוספת של 512 ראמ ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מפרט דומה למדי לשלך, וןבשבוע שעבר רכשתי את ה- 6800 שהוצע לך בתגובות קודמות (מה שהצגת זה אותו כרטיס מאותה החברה - PCNOW)

השיפור די משמעותי, והמחשב שלי עובד איתו סבבה במשחקים כמו FARCRY, CAL OF JUAREZ, וכו'

לגבי "פתיחת" הכרטיס - עוד לא נסיתי, אבל אנסה בקרוב...

לגבי - מישהו יודע אם יש מתאים חליפי לכרטיס הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה ,

י שלי 2 שאלות .

1: האם אני צריך להחליף ספק, או להוסיף איזה בעקבות השידרוג של תוספת של 512 ראמ ו6800...?..

2: איך המשחק gothic יעבוד אצלי , (ברמה:נמוכה , בינונית נמוכה....וכו'...)(כבר כתבתי את זה , אבל ראיתי שכנראה לא הבינו אותי לנכון, אז אני כתבתי עוד פעם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...