זהו הלך צורב... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו הלך צורב...

redead

Recommended Posts

כמה עצוב.. צרבתי דיסק ובאמצע הייתה לי הפסקת חשמל בבית ואחרי שחזר החשמל זהו הצורב לא עובד טוב.. הוא צורב אבל לא מצליח לסיים את הצריבות ואני מקבל הודעת ארור..

כנראה שהגיע הזמן לקנות חדש.

איזה צורב דיוידי הכי מומלץ לקנות היום?

אני חושב ללכת על H10 וראיתי שיש כמה סוגים שהיקר ביותר הוא LightScribe.. מה זה אומר.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי באמת הכי משתלם לקנות זה H10

LightScribe- "ציור"/הדפסה על דיסקים מיוחדים המתאימים לכך, באמצעות צורב תומך

אבל זה לא משתלם, כי הצורב יותר יקר וגם הדיסקים יותר יקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נוותר באמת על הלייטסקרב הזה אבל חוץ מזה ראיתי שקיימים עוד הרבה דגמים שונים של H10 ואין לי מושג מה ההבדלים ביניהם:

H10A

H10AK

H10N

ובכל מקרה הH10 נחשב למתקדם ביותר ולקניה הטובה ביותר? אחרי הכול חבל בשביל איזה 50 שקל להתפשר על איכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדלים ביניהם:

H10A

H10AK

H10N

AK זה סך הכל בצבע שחור.

את h10n יש לי (ואני מרוצה ממנו ,החסרונות:מרעיש ולא תומך בסריקות כמו כל LG) .הוא קצת יותר חדש.ההבדל הוא בצריבת יותר מהירה ועוד כמה דברים קטנים .אני אישית ממליץ גם על pioneer 111 .סוס עבודה די שקט ואמין אך קצת יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה רעש יכול לעשות צורב? מאז מעולם ( וזה כמה שנים טובות ) כל צורב שהיה לי בחיים לא שמעתי רעש בצריבה עצמה.. מאוד מוזר.

בקשר לפיוניר זה 111D ? בעיקרון אין לי בעיה להשקיע כמה כסף שצריך העיקר שיהיה צורב טוב. עוד 50 שקל פחות 50 שקל לא כזה עקרוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVD- הוא פורמט צריבה שלישי

כל דיסק עולה 30-50 ש"ח

חוץ מעורכי מקצועיים או אדמיניסטרטורים שאין להם טייפ גיבוי שרוצים לגבות בסיסי נתונים משתנים על בסיס יומי - אף אחד לא צורב על המדיה הזו.

סתם מיותר ויקר.

הצורב הזה צורב בצורה מושלמת את 2 הפורמטים העיקריים - פלוס ומינוס אר - וזה מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...