שאלה לפני קנית קונרו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לפני קנית קונרו

dd7

Recommended Posts

אני קונה כרטיס מסך 1900xt 512

2 ג'יגה זכרון ocz ddr2 667

לוח אם של אני לא מתכנן אוברקלוק

איזה מעבד קונרו יהיה עדיף e6300. e6400. אני קונה אותו מחו"ל מבחינת מהירות בטוח שיש הבדל אבל האם ההבדל הזה יהיה מורגש אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחיד הוא במהירות הליבה ובמכפלה.

מן הסתם תרגיש הבדל,השאלה היא מה השימוש שלך במחשב - תוכניות שמסתמכות על מהיר? על כרטיס מסך טוב? על מעבד?

אתה יכול לבצע OC קטן למדי ולהגיע למהירות של E6400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרת המחשב משחקים סרטים ופוטושופ

עכשיו יש לי עוד שאלה קטנטנה נגיד ולקחתי זכרונות 667 (PC2 5400) Dual Channel האם יש צריך לעשות חישוב במכפלה?

כאילו איזה מעבד מתאים לזכרונות האלו שלא יגבילו אותו מבחינת מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי צריך זיכרונות במהירות 533 ומעלה בשביל לא יגבילו מעבד קונרו

בכל מקרה זיכרונות 667 לא יגבילו אותך....

אבל למה לקחת זיכרונות של אם אתה לא מתכנן אוברקלוק? לדעתי אפשר להסתפק במשהו יותר צנוע

אם המחשב הוא לטווח ארוך אז הייתי לוקח 6400, אם לא אז 6300

בכל מקרה הייתי ממליץ לך לקחת 6300 ולעשות OC אפילו רק ל6400, אתה חוסך פה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל 6400 קונים רק לאוברקלוק בגלל המכפלה!

לא, אתה לא תרגיש שום הבדל בין 1.8 ל2.1, סתם מבלבלים לך את המוח... אולי תרגיל אותו כשתקבל תוצאה יותר טובה ב2 שניות בSUPERPI, אבל אתה רוצה לשלם על זה 200-300 שקל? תהנה.

גם לטווח קצר וגם לטווח ארוך, 6300 עדיף בגלל המחיר אם אתה לא מתכנן משמעותי. כשה6300 יתיישן ולא יהיה מספיק טוב, אז ה6400 יהיה באותה סירה איתו, והוא לא יתן לך אפילו שבוע יותר של ביצועים סבירים.

אני עבדתי על 2.33 מול 1.8(תחת אוברקלוק) וההבדל היחיד שהרגשתי מבחינת ביצועים חוץ מהבנצ'מרקים הוא פסיכולוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך להוסיף עוד קצת כסף ואז תקנה את ה-E6600 שהוא ייתן לך הבדל לא קטן כי הוא עם 4 מגה מטמון

הבן אדם מתלבט בין 6300 ל 6400 ..

אבל בכל מקרה, זה באמת תלוי בתקציב, אם אתה יורד מהOCZ לחברה פשוטה יותר אולי תכניס אפילו 6600 לך תדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...