הוכרזו הIPODים החדשים! - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו הIPODים החדשים!

אוריפ

Recommended Posts

ולשאפל יש את איכות הסאונד הכי טובה בסדרת האייפודים?

what a load of crap

הוא משתמש באותו DSP בדיוק שנמצא בנאנו, מרגע זה אני מפסיק להגיב. פשוט אין סיבה.

לא שאני מכיר את הדגמים כל כך טוב. אבל אותו DSP ממש לא בהכרח אומר אותה איכות. יש את ענין ה-FIRMWARE שאולי לא מתאים בגלל תכונות אחרות ששונות, ואולי בגלל שבמקרה של השאפל ה-DSP לא עסוק בכל מני דברים אחרים, שבהם הוא כן עסוק בדגמים האחרים...

בקיצור, סתם רציתי להעיר שהטיעון שלך לא משכנע (למרות שיכול מאוד להיות שאתה צודק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון לסוני כיצרנית נגני מוזיקה/PMP (אני לא חושב שיש להם PMP), היא ממש גרועה בתחום ורוב הנגנים שלה סבירים מינוס.

ולאלה ששאלו באיזה מדינות אפשר לעשות מנוי לאייטונס, ראו למטה.

ועמרי, איך יש לך חשבון, איך הצלחת לעשות את זה? כמה משלמים (לא מפרטים בעמוד שם, או שלא ראיתי)?

קוראים לי אורי ולא עמרי (אם אכן דברת אלי).

בכל מקרה, כמו שאמרו, קנו לי כרטיס מתנה לITUNES (משולם מראש בחנות), ועם זה פתחתי חשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא משתמש מספיק בנגן ו\או לא נמצא מספיק זמן בנסיעות\טיולים\עבודה\צבא.

כי מי שכן יודע שרדיו זה פיצ'ר חובה בנגן .

ודבר שני ברדיו יש דברים אחרים חוץ ממוזיקה.

במיוחד כשאתה מטייל בחול רדיו זה כיף מאוד כי אתה שומע דברים חדשים וסופג תרבות, כשאני טילתי לפני חצי שנה בחו"ל לא הפסקתי לשמוע רדיו.

אני לא מבין למה בנגן של 100 שקל יש רדיו ובנגן של 250 דולר אין, הצי'פ הזה תופס בדיוק חצי ס"מ. תאמת אני כן מבין, כי למכור את הרדיו בנפרד יותר רווחי.

אני לא משתמש מספיק בנגן? אתה יודע כמה שעות אני שומר בשבוע? 99% לא צריכים את הרדיו הזה בכלל, כי הקליטה גם ככה לא משהו וכי יש לי איזה 200 שירים בנגן. ולפני שאתה פותח את הפה יש לי נגן iAudio U2 ו- iriver T10, אז הטיעון על איכות הנגנים לא תתקבל פה.

אתם לוקחים חיסרון חסר משמעות והופכים אותו לפגם קטסטרופאלי. תתבגרו.

וכן האיפוד לא תומך לא בOGG ולא FLAC

מה שאומר שחלק גדול מאוסף המוזיקה שלי אני אצטרך לקודד לMP3 או לACC

אז תקדד. גם ככה כדי לשמוע הבדל בין באיכות גבוהה לבין FLAC צריך SHURE E500 שעולות 500$. אלה האוזניות היחידות שמסוגלות לעבד את האיכות של FLAC. הבדל שאתה כביכול שומע הוא הבדל פסיכולוגי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תקדד. גם ככה כדי לשמוע הבדל בין באיכות גבוהה לבין FLAC צריך SHURE E500 שעולות 500$. אלה האוזניות היחידות שמסוגלות לעבד את האיכות של FLAC. הבדל שאתה כביכול שומע הוא הבדל פסיכולוגי בלבד.

מאיפה הבאת את השטות הזאת על האוזניות?

בכל מקרה...

לא דיברתי על הבדלי איכות

אתה יודע כמה זמן יקח לי לקודד את כל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה הם שינו את פירוט המוצר. טוב, עדיין יש שורה על זה:

Optimized for listening to high-quality recordings, as well as lossless formats, the E500PTH utilizes three hi-definition mini-speakersone tweeter and two woofers."

בתרגום פשוט - אם אתה רוצה לשמוע הבדל באיכות בין באיכות 196KBPS לפורמטים "אודיופילים" תקנה את האוזניות האלה. אם לא תמשיך לשכנע את עצמך שאתה שומע הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני עם אוזניות SHURE E2C לא שמעתי הבדל, אתה עם אוזניות של החברה ב-30 ש"ח בטח לא תשמע הבדל. צא מהסרט. בחיים לא תשמע הבדל בין FLAC ל- באיכות גבוהה עם רגילות. צריך חתיכת ציוד במאות דולרים בשביל זה. וגם אז לא יהיה הבדל של יום ולילה. תמיכה בפורמטים "אודיופילים" זה גימיק. הם רוצים להראות שיש להם מכשירים כביכול יותר משוכללים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם אני עם SHURE E2C לא שמעתי הבדל, "

מישהו הבטיח לך שיש לך אוזן רגישה במיוחד?

". צריך חתיכת ציוד במאות דולרים בשביל זה. וגם אז לא יהיה הבדל של יום ולילה. "

אם סנהייזר cx300 זה ציוד במאות דולרים, אז כן. צריך.

mp3 מספק את הסחורה רק שהוא ב 256kbps ומעלה. ובביטרייטים כאלו הוא כבר גדול ובזבזני במקום. לשם כך נועדו FLAC, OGG, ושאר ירקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כישרון מדהים לפספס את הנקודה למרות שהיא גדולה בוהקת וברורה o_O

אני לא מדבר הבדל האיכות בין הפורמטים, למקרה שלא הבנת.

אני מדבר על חיסכון במקום לעומת איכות, זה הכל. בשביל ש יספק אותי, הוא צריך להיות במינימום מינימום מינימום 196kbps, וגם זה אחרי התפשרות אם אין שום דרך להשיג אחד של 256/320. אם אני שם לב פה להבדל, אז כנראה שהבדל יש.

ברגע שממירים את זה ל OGG (הפורמט שאני משתמש בו. לא משתמש ב FLAC), הגודל יורד, והאיכות לא נפגמת. אותו דבר FLAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי.

iAudio 6 זה לא נגן מודרני?

Sansa E250 זה לא נגן מודרני?

Zen V/Zen V plus הם לא נגנים מודרניים?

Meizu M6 זה לא נגן מודרני?

כל אלו מכילים בין 1 ל 4 ג'יגה. לחשוב על אלו שמעוניינים בפלאש בבקשה. כמוני. אני בקרוב קונה נגן, ולא מעוניין להוציא 1500 שקל, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...