הוכרזו הIPODים החדשים! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו הIPODים החדשים!

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה אומר שזה הזמן לבקש מסבתא מתנה ליום הולדת.. חחח

וידאו:

apple-6g-ipod.jpg

פה יש גם הגדלת נפח ובד בבד הורדת מחירים. 3060GB יעלה 250 דולר בלבד!. המסך שופר (60% יותר בהירות), ישנם מלא משחקים חדשים, שירות הורדת חוקי דרך הITUNES ואוזניות חדשות.

זמן הבטרייה יעמוד על 20 שעות אודיו ו 6.5 לוידאו.

4.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי נתונים על איכות המסך ... יש למישהו או שהמסך עדיין אותו הדבר רק שינו לו את ההגדרות ?

נ.ב יש למישהו צפי כמה הוא אמור לעלות לנוכח הורדת המחירים ?

המסך הוא אותו אחד, רק יותר בהיר.

המחיר שלו אמור להיות כמו הנאנו 4 גיגה של היום שעולה (מחיר רשמי מיבואן רשמי) 1635 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין אין דבר כל כך בסיסי כמו רדיו FM, העיקר לסחוט עוד ועוד כסף מהצרכנים... :pissed:

בדיוק מה שבאתי לרשום, או יכולות הקלטה בסיסיות ל-...

אז נכון שהסוללה חזקה מאד על הנייר וזה מרשים אבל עדיין את הדברים הבסיסיים שאתה מחפש בנגן (רדיו זה מאד בסיסי אם אתם שואלים אותי) אין ולא עושה רושם שיהיה גם איי פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה גברת בשינוי אדרת הנאנו הוא אותו נאנו אותה מערכת הפעלה רק עיצוב חיצוני שונה ובטרייה חזקה...

הדור החמישי השידרוג המשמעותי שלו הוא העובדה שסוף כל סוף יש לו סוללה נורמלית שיכולה אשכרה להחזיק את הנגן עובד כמה שעות...

והשאפל, לא יודע טיפה חסר בו משהו... אולי מסך?לא יודע משהו מפריע לי בו...

מי ששם לב יש להם חדשות

וכמו שאלה מעליי אמרו אין דבר בסיסי כמו רדיו fm אפילו בעטים שמקבלים שי מהבנק יש רדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי השינוי המשמעותי ביותר הוא עידכון ה-Firmware (ד"א גם לדור 5 ולא רק לדור 5.5) ותמיכה מוחלטת ב-Gapless playback.

מעבר לעובדה שהדבר ייאפשר סוף סוף ניגון הופעות ואלבומים יעודיים כמו שצריך, הדבר גם יעודד הכנסת Gapless בנגנים אחרים - וזה ללא ספק יהייה מבורך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה נגן בגלל שהוא סקסי הוא אידיוט.

כרגע קיללת את רוב האנשים שמחפשים נגן בעולם (אבל עדיין לאחמ' יש יותר אוייבים)

שים לב שלמרות שאין לו רדיו וכל מיני פיטצ'רים מאוד מאוד מגניבים ושימושיים לעיתים, הוא עדיין דק מאוד ועושה את העבודה, כלומר ניגון ~ו~סרטים(הפעם) כמו שצריך. הוא גם יותר זול אז מה טוב

אם תיקח בחשבון את העובדה שעד לפני כמה ימים הגיגהביט אס נחשב למלך הגבעה, ונתוני המסך שלו דומים לאייפוד הישן(המסך של האייפוד החדש הרבה הרבה יותר טובים, הוא נופל בהשוואה ל-ZVM רק בכמות הצבעים אבל מ-16 ביט זה כבר ממש לא משנה) וכך גם הבטרייה, אין ספק שהאייפוד החדש שולט עכשיו ביד רמה.

אתה מקבל את המכשיר הכי דק שעושה את העבודה לא פחות טוב מהאחרים - במחיר זול בהרבה מהם.

אז מה אם אין רדיו? :nixweiss:

אני קורא לזה עסקה טובה...וגם המלא אוייבים שרכשת לעצמך :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אני איתך.

ה- Video יכול לשרת בקלות גם אותי.

אני לא אודיופיל קיצוני, ככה שהאיכות מצויינת לדעתי, הוא לא תופס כמעט מקום בכיס, מספק שעות מוזיקה רבות ועכשיו גם שעות סרטים רבות.

אין לי צורך ברדיו ושלט הוא עוד לוקסוס קטן שגם ככה רוב הנגנים לא מגיעים איתו.

אם הייתי צריך להחליף את ה-Zen Touch שלי, שנקנה בגלל זמן הבטרייה המצויין שלו לתקופה יציאתו לשוק (24 שעות), הייתי מחליף אותו בקלות ל- Video החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...