הוכרזו הIPODים החדשים! - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרזו הIPODים החדשים!

אוריפ

Recommended Posts

טוב אני ממש לא מבין למה כולם מתלוננים שאין רדיו, זה פאקינג נגן מוזיקה שאתם! מכניסים את המוזיקה עליו. אם אתם שומעים מוזיקה מהרדיו למה אתם בכלל צרכים נגן MP3. השירים הכי חדשים בכל מקרה אתם יכולים "להשיג" ברגע שהם מגיעים לרדיו, אם לא לפני.

זה בדיוק עם נגיד hot יורידו את כל השידורים החוזרים שלה ותשים את הכל ב-VOD. ואז תבוא לפה תגידו היי אני רוצה שידורים חוזרים, זה ממש דפוק.

דבר נוסף, כמו שאני מכיר את הפורום הזה כולם פה אוהבים להיות שונים מהמאייןסטרים (כמו שכולם פה אוהבים למרות שה-IE7 לא יורד ממנו), אבל תראו שניה הנגן של עולה 250 דולר ל30 גיגה, לעומת כ270 של קריאטיב. והיתרונות שלו ברורים, הוא דק וקל יותר, יש בו משחקים עכשיו חיפוש שירים, ניגון ללא הפסקה ותמיכה בעברית (יכול להיות שגם לzen יש ואני לא מעודכן). וכאשר רואים את המחיר של ה80 אז בכלל, כי גם הוא עוקף את הזאן בזמן ניגון (ווידאו ומויזקה) הוא 33 אחוז יותר גדול בנפח (60 גיגה לזאן), ועולה 50 דולר פחות!!!

אז תפסיקו להתלונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אחרי כל החידושים, האייפוד היחיד שמתקרב להיות משתלם זה ה 5.5G 30GB החדש.

הנאנו לא שווה שיש Zen V, M6 וסאנסה E2XX בסביבה. השאפל בכלל אידיוטי, שוב בלי מסך (אבל קטן ויפה, הפעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני ממש לא מבין למה כולם מתלוננים שאין רדיו' date=' זה פאקינג נגן מוזיקה שאתם! מכניסים את המוזיקה עליו. אם אתם שומעים מוזיקה מהרדיו למה אתם בכלל צרכים נגן . השירים הכי חדשים בכל מקרה אתם יכולים "להשיג" ברגע שהם מגיעים לרדיו, אם לא לפני.

זה בדיוק עם נגיד hot יורידו את כל השידורים החוזרים שלה ותשים את הכל ב-VOD. ואז תבוא לפה תגידו היי אני רוצה שידורים חוזרים, זה ממש דפוק.

[/quote']

בתור אחד שגר במדינה שכל רגע יכולה להיות במלחמה כוללת היתי מעוניין שיהיה לי גם רדיו כדי לדעת מה נסגר איתה מידי פעם או שאני שומע עשרות סרנות בכיוון שאליו אני נוסע מה גם שיש המון תוכניות רדיו שנחמד לשמוע מידי פעם

אבל זה לא העיניין , העיניין הוא שהם עשו רדיו אבל הם משלבים איתו שלט שהם שני חלקים מאוד נחוצים בכל נגן ובמיוחד ברמה הזאת אבל הם לוקחים על הדבר הזה עוד 400 שקל !@#!@#! שאותי זה מעצבן כמו עוד המון דברים אחרים שגובים עלהם הון ללא הצדקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני ממש לא מבין למה כולם מתלוננים שאין רדיו' date=' זה פאקינג נגן מוזיקה שאתם! מכניסים את המוזיקה עליו. אם אתם שומעים מוזיקה מהרדיו למה אתם בכלל צרכים נגן . השירים הכי חדשים בכל מקרה אתם יכולים "להשיג" ברגע שהם מגיעים לרדיו, אם לא לפני.

זה בדיוק עם נגיד hot יורידו את כל השידורים החוזרים שלה ותשים את הכל ב-VOD. ואז תבוא לפה תגידו היי אני רוצה שידורים חוזרים, זה ממש דפוק

[/quote']

אז אתה לא משתמש מספיק בנגן ו\או לא נמצא מספיק זמן בנסיעות\טיולים\עבודה\צבא.

כי מי שכן יודע שרדיו זה פיצ'ר חובה בנגן .

ודבר שני ברדיו יש דברים אחרים חוץ ממוזיקה.

במיוחד כשאתה מטייל בחול רדיו זה כיף מאוד כי אתה שומע דברים חדשים וסופג תרבות, כשאני טילתי לפני חצי שנה בחו"ל לא הפסקתי לשמוע רדיו.

אני לא מבין למה בנגן של 100 שקל יש רדיו ובנגן של 250 דולר אין, הצי'פ הזה תופס בדיוק חצי ס"מ. תאמת אני כן מבין, כי למכור את הרדיו בנפרד יותר רווחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההתלהבות מהוידאו??? זה נגן בלטה! 2.4 אינצ"! זה יותר עבה מכל טלפון סלולארי שאני מכיר, אפילו מהנוקיות.

באותו מחיר יש את הארקוס שבא עם יותר נפח, מסך גדול, מקליט ויש לו יציאת .

למה לעזזל שאני אלך על הIPOD?

ובכלל, איך אפשר לקנות נגן שמכריח אותך להתקין תוכנת מכירת של החברה כדי להעלות לו שירים?

זה גובל בעבירה על החוק.

העיקר שאת האיגוד האירופאי תובע על זה שהוא שם פיירוול בילטאין בוינדוס שלו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iTunes הייתה התוכנה לסינכרון הרבה לפני שהם הוסיפו אליה חנות מוזיקה

בכל מקרה ה הפך לנגן הרבה יותר טוב לאורך כל הליין שלו וגם אם אתם שונאים את הנגן אתם חייבים להודות שזה שיפור רציני

דווקא הכי הפתיע אותי שאהבתי את השאפל החדש כי אני ממש לא אהבתי את הישן וחשבתי שזה בושה לאפל שהם הוציאו כזה דבר (למרות שידעתי גם אז שנתוני המכירות לא יסכימו איתי) אבל העיצוב החדש דווקא הופך אותו לחמוד בשביל אנשים שלא מחפשים נגן רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 10 דולר מעל השאפל 1 ג'יגה יש V 1GB

אין לי אפילו מילים לתאר עד כמה הוא יותר טוב מהשאפל. והוא גם מגיע עם מעולות-

Creative EP480, אז איזו סיבה בעולם יש בשביל שנקנה נגן בלי מסך? X_X בע.

לא יודע על מה ההתלהבות, השיפורים האלו עדיין רחוקים מלגרום לאייפוד להיות מושלם כמו שאפל טוענים שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שיש פה אנשים שפשוט שונאים את ...

בואו נסתכל על זה מצד אחר. מישהו שאוהב , לא רוצה להסתבך יותר מדי והחליט לפנק את עצמו, קונה אייפוד. מה לעשות - אנשים גם קונים מכוניות יקרות בלי שום צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אחרי כל החידושים, האייפוד היחיד שמתקרב להיות משתלם זה ה 5.5G 30GB החדש.

הנאנו לא שווה שיש Zen V, Meizu M6 וסאנסה E2XX בסביבה. השאפל בכלל אידיוטי, שוב בלי מסך (אבל קטן ויפה, הפעם).

בנאדם, אתה ממש מגזים. פיצ'רים זה לא הכל כשזה מגיע לנגנים. הדברים החשובים לדעתי הם נוחות שימוש, סוללה וקמופקטיות. בנגן הנוכחי שלי יש מלא פיצ'רים (h120 למי שתהה) אך לא השתמשתי באף אחד מהם חוץ מניגון מוזיקה אחרי שההתלהבות הראשונית עברה.

אגב, nano כנראה לא תומך בוידאו כי אנשים לא ישלמו 10 דולאר לסרט ו2 דולאר לפרק בסדרה כדי לצפות בזה על מסך כה קטן. הם אולי לא יתנגדו שהנגן ינגן סרטונים שהם מורידים בחינם מרשתות השיתוף במסך 1.5 אינצ' אבל זה לא מה שמניע את כשהם באים להוסיף פיצ'ר כזה למכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ההפך מנורמלי, כי אם הפיצ'ר לא יהיה שימושי במיוחד (למשל סרטוני על מסך קטנטן) אולי עדיף היה להפנות את המשאבים לליטוש חלקים אחרים של המכשיר. אבל אין טעם להתווכח על זה, בוא פשוט נסכים שלאנשים שונים יש דרישות שונות ולכן יש הצדקה לקיומם של מגוון נגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לחברה נורמלית שמוסיפה פיטצ'רים כאלה לטובות המשתמשים...

אז אתה אומר שחברה נורמאלית אמורה גם לגרום לנגן שלה להכין את הקפה ההכי זוועתי בעולם שאף אחד לא ישתה בשביל שסוף סוף יוכלו להגיד "הוא גם מכין קפה!" נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...