חוות דעת Motorola V3C ברשת פלאפון... - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת Motorola V3C ברשת פלאפון...

Raul

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת האיכות של המכשירים של מוטורלה אכן לא השתפרה בכזאת צורה מהמכשירים הקודמים שלהם, ביחס סוני-אריקסון שעשו באמת מהפך וגם שנשארה כל השנים האלה עם הפלאפונים בין המובילים והראשוניים.

דווקא יצא לי להתעסק עם הE1000 והפלאפון הזה לא כזה רע, הוא בהחלט נחמד ודי גדול הייתי אומר, אבל לא ממש רכשתי מכשירים של מוטורלה, חוץ מההתנסות שלי עם המירסים, תמיד הלכתי עם הנוקיה, אריקסון או .

אבל אני בטוח שהקולקציה החדשה שלהם לא כזאת גרועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה חבל שהדיון הזה הפך שוב לMotorola VS וכאלה..

ממממ אני חושב שהייתה פה שאלה איזה צבע המכשיר... אז הוא כמובן אפור ( חחחח משהו רמז ורוד? :-X )

ומי שאמר מכשיר מיושן בלה בלה בלה... אוקי

תמיד יהיו מכשירים טובים יותר, חוץ מההרחבת (מה גם שזה לא הכי מפריע לי כרגע) יש בו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, העיקר שאתה מרוצה.

איך ה עובד בדיוק? זה איזשהו שירות שמחוייב בתשלום או פונקציה מובנית בפלאפון שאפשר להשתמש בה ללא הגבלה?

איך זה נראה בדיוק? אתה רואה את המפה ואת המקום בו אתה נמצא?

נשמע מעניין מאוד!

לא זוכר אם אמרתי, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה חבל שהדיון הזה הפך שוב לMotorola VS וכאלה..

ממממ אני חושב שהייתה פה שאלה איזה צבע המכשיר... אז הוא כמובן אפור ( חחחח משהו רמז ורוד? :-X )

ומי שאמר מכשיר מיושן בלה בלה בלה... אוקי

תמיד יהיו מכשירים טובים יותר, חוץ מההרחבת (מה גם שזה לא הכי מפריע לי כרגע) יש בו הכל.

טוב לך? אתה מרוצה?

יופי, אל תקשיב לאף אחד. :)

תתחדש ניר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, העיקר שאתה מרוצה.

איך ה עובד בדיוק? זה איזשהו שירות שמחוייב בתשלום או פונקציה מובנית בפלאפון שאפשר להשתמש בה ללא הגבלה?

איך זה נראה בדיוק? אתה רואה את המפה ואת המקום בו אתה נמצא?

נשמע מעניין מאוד!

לא זוכר אם אמרתי, תתחדש.

אתה משלם תשלום קבוע ומשתמש כמה שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...