Company of Heroes קיבל ציונים ב IGN וב Gamespot - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Company of Heroes קיבל ציונים ב IGN וב Gamespot

DS

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לינק לביקורת וידיאו ב-IGN (ב-GameSpot עדיין לא שחררו אחת)?

שיחקתי בדמו, המשחק ענק.

אני כמעט בטוח שאני אקנה את המלא כשהוא ייצא בארץ.

ד"א וידיאו, "אגף" הוידיאו ב-Gamespot נהרס והפך לדף Web 2.0 מכוער.

מי שזוכר את הדף הישן, בטח יזכור שכל כתבות הוידיאו החדשות של GS מופיעות בדף הראשי (לפי קטגוריות) ובצד היה באנר שמקשר לסרטוני המשתמשים (באגף אחר).

עכשיו הכל מעורבב ומגעיל.

Gamespot הזונות. :pissed: :pissed: :pissed:

http://www.gamespot.com/videos/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המלא, עשיתי כבר שלוש משימות(השעה היתה מאוחרת אז הפסקתי), יש לציין שהוא לא קל ברמה הבינונית, דרוש ראש אסטרטגי טוב ותכנון טקטי לא פחות טוב כדי להתגבר על המכשולים השונים שיש בכל מפה, עיצוב שלבים מדהים, גרפיקה שפשוט לא נראתה עדין במשחקי אסטרטגיה, אני יכול להמשיך להרחיב על המשחק אבל כבר יש ביקורות קצת יותר טובות משלי ברחבי הרשת אז כל מה שצריך לעשות זה לקרוא אותן ולהבין עד כמה המשחק הזה טוב ומחדש לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמני "'קניתי" ת'מלא!! משחק מעולה איןןןןןןןןןןןןןןןןןן הבטא הייתה מדהימה ועוד ברשת וזה בכלל רמה, המשימות כייפיות חכמות :) אכן משחק מצויין והכי חשוב, גרפיקה מדהימה ורץ אצלי על HIGH חלק!!!!!!

עוד משהו חשוב, הסרטוני מעבר וכל מה שקשור לזה מדהים בצורה מטורפת!! אין למשחק מגיע אפילו 10!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמני "'קניתי" ת'מלא!! משחק מעולה איןןןןןןןןןןןןןןןןןן הבטא הייתה מדהימה ועוד ברשת וזה בכלל רמה, המשימות כייפיות חכמות :) אכן משחק מצויין והכי חשוב, גרפיקה מדהימה ורץ אצלי על HIGH חלק!!!!!!

עוד משהו חשוב, הסרטוני מעבר וכל מה שקשור לזה מדהים בצורה מטורפת!! אין למשחק מגיע אפילו 10!!

ואם כבר הזכרת את זה, המנוע הגרפי של המשחק באמת מנצל טוב את המערכת שלך.

עם המערכת שלי (ראו מפרט) כמעט רוב המשחק (חוץ מהחלקים הממש עמוסים) רץ חלק.

ואני באמת הולך לקנות אותו, אריזת retail אמיתית. כפי שזה נראה מהדמו, שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...