אני זורק לפח את הRADEON 9700!! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני זורק לפח את הRADEON 9700!!

bah10

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין שהגירסא האחרונה היא 1.5.

מצאתי גם את זה איפשהו:

For those of you who have newer video cards, set ati_npatch to 0 ( In console: hit the ~ key to access console and type ati_npatch 0 ) - you will see a large increase in performance, this tip is couresey of Catgirl[bTEG] (She went from 9-10 FPS to 70+, this tip is applicable to all Half-Life mods) - Thanks Catgirl!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שגם אני מפחד לבזבז 2000 ש"ח על כרטיס ואז צריך לחפש לכל משחק את הPatch שלו...........

אולי כבר עדיף ללכת על כרטיס של NVIDIA? אבל לפי מה שאני מבין הרדאון משתלם גם לעתיד הקרוב(DX9) :'( ,

אני רואה שהGF2 MX200 שלי הולך להשאר אצלי לנצח.......................................................................

ניסית לשחק עם הכרטיס במשחקים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה רבה על העזרה של כולם, החלטתי להחזיר את הכרטיס ולקחת במקום את הTI4600 של ASUS

בינתים אני עם כרטיס מסך חלופי -> 2 MX400

ועכשיו אני יכול להגיד לכם שיש הבדל של שמים וארץ בין הRADEON 9700 לבין הGEFORCE 2 שיש לי כרגע (נו באמת... זה קצת ברור ;D)

הRADEON 9700 באמת כרטיס מעולה, גרפיקה מדהימה ביצועים מעולים אבל אם היום הכרטיס עושה לי בעיות עם משחק מסויים, אף אחד לא יכול להבטיח לי שמחר או מחרתיים יצא משחק שגם יעשה לי בעיות.

יכול להיות שיהיה פתרון לכל משחק שלא רץ טוב על , אבל אני לא אוהב להסתבך יותר מידי, לחפש פאצ'ים מתקנים, לשאול בפורומים, לערוך קבצים או לעסוק בחיפושים אחר פתרון הבעיה.

מנהל הפורום קרא לי אדיוט והאמת שהוא די צודק, הרי לכל בעיה שיש עם הRADEON במשחקי יש פתרון או שיימצא לזה פתרון, אם זה שינוי הגדרות או התקנת טלאי, אבל אני לא אוהב להתעסק עם הדברים האלה, פשוט לא אוהב.

הכוונה שלי היתה לקנות מחשב חזק עם כרטיס מסך "המילה האחרונה" כדי להנות ממשחקים ולקבל את המקסימום מכל הבחינות:

רזולוציה, אפקטים, גרפיקה, ביצועים ושכל המשחקים יעבדו...

ואם הכרטיס מסך לא עונה על הציפיות האלה הוא פשוט לא מתאים.

רציתי כרטיס מסך למשחקים *נטו* ונכון לרגע זה (27.10.2002) הכרטיס מסך היחיד שנראה בעיניי מתאים זה הTI4600.

והמעבר מהRADEON 9700 לTI4600 זה חזרה אחורה בזמן ובטכנולוגיה, אני מודע לזה.

אני מניח שחצי פורום יתנפל עלי עכשיו וכל מה שתגידו זה יהיה נכון, כיוון שהבעיה אצלי ולא בכרטיס ;) אני פשוט עצלן.

ושוב תודה לכולכם, רואים שאכפת לכם מבעיות של אחרים :hi:

באמת תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...