פלאפונים להורים ? (ברשת סלקום) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפונים להורים ? (ברשת סלקום)

Kidney_stonE

Recommended Posts

טוב, אז יש לי הורים, די זקנים למען האמת, עם פוביה מטכנולוגיה

אמא שלי עוד בסדר, יש לה פלאפון והיא משתמשת בו, אבל אבא שלי מתקשה גם עם השלט של המזגן, ובחיים לא היה לו פלאפון.

בעקרון אני הייתי היחיד עם פלאפון בבית עד שלפני כמה שנים טובות הורשתי לאמא שלי את הנוקיה 5100 העתיק שלי (מרשת אורנג')

ואח"כ הורשתי לאבא שלי את ה SK הישן שלי (רשת פלאפון) (לא זוכר דגם) - אבל הוא לא השתמש בו...

ואני בעצמי עברתי לסלקום, ויש לי 6230

אני מחפש עכשיו להעביר את ההורים שלי גם לסלקום, כי זה די טיפשי שלכל חבר במשפחה יש רשת אחרת...

וגם ה 5100 מתחיל להתפרק , והוא גדול מדי לדעתי, וסתם מכביד על אמא שלי, אני מחפש לה משהו קומפקטי.

אז אני מחפש סלולריים של , או תומכי סלקום

דגש - זולים, עם כפתורים גדולים ופשוטים, בלי שום פונקציות מתוחכמות - לקבל ולהוציא שיחות, ושיהיה ספר טלפונים נוח

תצוגה גדולה וברורה על המסך, כפתורים גדולים ונוחים.

משהו פשוט כזה.. שיהיה אפשר ללמוד בקלות (טכנופובים שניהם)

יש למישהו המלצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא פשוט תלך איתם לנקודת מכירה ותראה למה הם הכי מתחברים ? כדי שהם ישתמשו בו הם צריכים לבחור אותו לדעתי גם לפי מראה והרגשה ביד, אם פיצ'רים לא חשובים להם אז זה דבר שאני מאמין כן יכול להיות קריטי בין משהו שסתם ישכב במגירה לבין משהו שאבא שללך אולי ירצה להחזיק ולהתמש בו למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, צודקים, אין מה לומר

בכל מקרה התכונונתי לקחת את ההורים לסלקום, אני חושב שאפילו היום נלך

פתחתי את הת'רד בשביל -

לבדוק דגמים מראש, לראות מהבית מה אפשר לבקש לראות שם, במקום לסמוך על ה"סלקומאים"..

לבדוק אולי מכשירים שלא מוכרים ברשת , אבל כאלה שכן יכולים לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל המבחר גדול מאד גם מבחינת צורות וגם מבחינת דגמים, זה כמו טיפה בים, עדים שהם ילכו יראו ירגישו.

אם אתה ממש רוצה אתה יכול לחזור לכאן עם איזה דגם או שניים שהם אהבו ואז נעזור לך להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...