AX478 עם מאוורר DELTA 80 מ"מ עושה לי חור בראש!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AX478 עם מאוורר DELTA 80 מ"מ עושה לי חור בראש!!

bah10

Recommended Posts

קניתי את הצלעות קירור של דגם AX478 עם מאוורר DELTA 80 מ"מ עבור הפנטיום 4 2.53 שקניתי

ידעתי שהמאוורר עושה רעש אבל לא ציפיתי לקבל מנוע של מטוס F16!!! :bash:

זה פשוט לא נורמלי!! זה עשה לי חור בראש!! זה כמו לעמוד מאחורי מנוע של מטוס F16.

והעוצמה שלו כל כך חזקה אפילו יותר מהמאוורר הגדול שיש לי בבית, אפשר להמריא עם הDELTA הזה.

חולה נפש מי שקונה את הDELTA הזה (ואני ביניהם ;D)

אז לפי המלצתכם לפני שבוע התקנתי מאוורר 80 מ"מ רגיל של מארז על הAX478 במקום הDELTA והתחלתי לבדוק טמפרטורות

טמפרטורות:

AX478 עם DELTA = מנוחה 29 עבודה 35 מעלות

AX478 עם 80 מ"מ רגיל = מנוחה32 עבודה 40

צלעות קירור + מאוורר מקורי = מנוחה 34 עבודה 42

זה הטמפרטורות בערך אם אני זוכר טוב

אגב, הAX478 מגיע עם פד טרמי שצריך להדביק אותו בתחתית, בטעות הרסתי אותו :-\

וגם בפעם הראשונה התקנתי בטעות את הDELTA הפוך :kopfpatsch: כלומר הוא הוציא אויר במקום להכניס, אבל נחשו מה....

המחשב נדלק למרות זאת -> מרוב שהDELTA כל כך חזק. אתם לא מאמינים כמה הוא חזק...

בסוף נשארתי עם המאוורר של הרגיל כי פחדתי לגרום נזק ללוח עם הAX478 בגלל שהוא כבד, מאוד כבד ולעומת זאת האינטל מאוד קל.

הגעתי למסקנה שמי שרוצה לעשותת OC שיקנה מערכת מים זה בטוח פחות רועש מהמפלצת שנקראת DELTA 80 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לשים מאורר 80 ממ איכותי ושקט .

זה מה שעשיתי, החלפתי את הDELTA ושמתי במקומו מאוורר 80 מ"מ של המארז שהוא מאוורר שקט מאוד, לא שומעים אותו בכלל

אבל בגלל שהAX478 מאוד כבד ואני זוכר שפרסמו אזהרה לא להרכיב צלעות קירור כבדות מידי אז החלטתי להחזיר את האינטל.

זה החלטה נכונה? הרי אין הבדל גדול בין AX478 עם מאוורר 80 מ"מ של מארז לבין המאוורר של .

עם הAX478 + מאוורר 80 מ"מ רגיל מגיעים לטמפרטורה נמוכה יותר אבל זה הבדל של 3 מעלות בערך לטובת הAX478

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב.. דתלא זה באמת מטורף. ליתר דיוק כל מה שמעל 35 dBA לדעתי זה מטורף.

נב. אני מנסה לסדר איזשהו משלוח של מאווררי papst מחול..

אתם מוזמנים לבדוק דגמים של מאוורי 80 מ"מ בלינק http://www.papst.de/pdf_dat_e/S17gb.pdf

ישנם בעקרון שני סוגי דגמים, מהירות קבועה ומהירות משתנה - veriofan בשמם.

ככל שהקניה תיהיה גדולה יותר, כך המחיר ירד (המחיר ל 10 יח' יותר נמוך בצורה משמעותית מ-פר יחידה..

תכלס תבדוק אפילו ב www.plycon.com, אמנם לא חנות מי יודע מה זולה, אבל גם שם כל מאוורר כזה עולה כ 19.90 דולר, שזה אפילו -יותר- מ 100 שקל... (להשווה אותו אחד אני מקווה להביא אותם בהערכה ראשונית בערך ב 70 שקל ליח' של מאוורר במהירות קבועה).

זה יעשה את המחשב שלך אולטרה שקט :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפחד מהמשקל, בעיקרון לא אמורה להיות שום בעיה, אם אתה ממש מפחד אתה יכול לקנות את הcopper shim, כלומר מין מסגרת ששמים על המעבד שמונע מחיצה של הליבה, עולה 20 שקל בערך, אבל כך בחשבון עלייה מסויימת בטמפ'

למה לכל השדים והרוחות קניתה דלתא לפני ששמעתה אותה.

נ.ב.

ברור שהמחשב עלה... השאלה היא אם הוא היה עומד בעבודה תחת לחץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאל תפחד מהמשקל , אם הלוח שלי החזיק את הקילו של הדרגון אורב 3 שעבד ב 10000 סל"ד אז זה יחזיק את הכל.

יש לקנות כמה מאוררים טובים של אנטק או של Tt לא יקרים וטובים מאד , הם לא יתנו לך ביצועים כמו הדלתא אבל יעשו את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפחד מהמשקל, בעיקרון לא אמורה להיות שום בעיה, אם אתה ממש מפחד אתה יכול לקנות את הcopper shim, כלומר מין מסגרת ששמים על המעבד שמונע מחיצה של הליבה, עולה 20 שקל בערך, אבל כך בחשבון עלייה מסויימת בטמפ'

אין דגם המותאם לפנטיום 4, זה רק ל-... ובהחלט אין לו מה לדאוג בקשר ל-AX478... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם דלתא..והשמיעה טובה ב100%..

בוא נגיד שיש רעש, אבל לא משהו ש

"מרעיד את הבית", או "F16" ודומיהם, מי שלוקח את המאוורר את זה מתחשב יותר בביצועים- למה אנשים מצפים? למאוורר בעל דחיפת האוויר הגבוהה ביותר עם 20DBA? אין כזה דבר..רעש וביצועים הולכים יחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...