50~ איש חמושים מכף רגל ועד ראש הגיעו מצצניה למרכז מוסקבה. הכיצד? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

50~ איש חמושים מכף רגל ועד ראש הגיעו מצצניה למרכז מוסקבה. הכיצד?

iib

Recommended Posts

קודם כל, זה היה הספצנאז ('ספייצאלנויי נאזנאצ'ייניי' - ייעוד מיוחד בעברית, המקבילה הרוסית לשלל הסיירות הישראליות).

יחידת 'אלפא' היא נזגרת של הספצנאז. זוהי היחידה הרוסית ללוחמה בטרור, הם פועלים בעיקר בצ'צ'ניה (מן הסתם) ונחשבים לאחת מהיחידות ללוחמה בטרור הטובות בעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נחשבים לאחד הטובים בעולם אחרי האמריקאים הבריטים הגרמנים הצרפתים והישראלים. לפחות.ממה שידוע לי.

הרוסים לא ידועים כבעלי נסיון רב במצבי בני ערובה ולחימה בטרור אורבני - הם יותר ממקודמים בלחימת גרילה וזה עיקר משימתו של הספאצנז מאז הקמתו.

הטרור המודרני בצורתו הנוחכית הוא, למרבה ההפתעה, די חדש לרוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע iiB... נכון שבסרטים הוליוודיים (כל הפחדים כולם למשל, כל הקטע של המשלוח, או אחרים) יש כל מיני פתרונות? בדיוק זה :P

קראתי את הספר... לא ראיתי את הסרט. הבנתי שעלילת הספר שונתה באופן די מאסיבי בשביל הספר - בין השאר כדי לא לפגוע בערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טובים?

אז כנראה שיש משהוא מאוד לא תקין בשיטות המוזרות שלהם בחילוץ בני ערובה.

כבר מהבוקר העלו חשדות כבדים, כאשר רוב בני הערובה מתו הגז המסתורי ששיחררו הרוסים .אולי הם לא הפנימו שהקומוניזם הלך עבר ויש משמעות לחיי אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

very fucking funny.

אז כנראה שלא התעמקת בפרטי האירוע...

הפעולה בוצעה מיד לאחר שנשמעו יריות בתוך התאטרון - הוצאו להורג שני בני ערובה - לכן הם היו חייבים להכנס ופאקינג מהר.

עם כל הכבוד לבריטים ולישראלים וכו' - אף אחת מהמדינות הנ"ל לא הייתה מעולם במצב של מאות בני ערובה ו 50 טרוריסטים בבניין יחסית פתוח מפנים... דבר אחד הוביל למשנהו ויש לנו כמעט 100 הרוגים שזה פשוט המון!!!

מה שהכי מעצבן אותי אבל בכל הקטע הזה זה נסיון הטיוח הזה של רוסיה בכל מה שקשור למספר ההרוגים ודרך הפעולה.

בדיוק עכשיו שוכבים 350 אנשים בבתי החולים של רוסיה במצבים של בינוני עד קשה. אני לא אופתע אם המספר של ההרוגים מחר יוכפל.

אפשר להתווכח מפה עד מחר על האם ביצעו את הפעולה כמו שצריך ולדבר על המחיר הבאמת כבד שהיא גבתה. אבל מה שבטוח שאסור לא משנה באיזה מצב לוותר לטרוריסטים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחבלים האלה באו לשם בכדאי למות ! הם לא היו יוצאים מן התאטרון אפילו אם רוסיה היתה מוציאה את הצבא מצ'יצ'יניה.

המחבלים אמרו שהם רוצים למות יותר מאשר אנחנו לחיות, אם הרוסים לא היו נכנסים בהם גם היו מתים 700 אנשים וגם כל הביניין היה נופל.

אני בטוח שרוסיה לא היתה מוציאה את הצבא שלה מצ'יצ'יניה אפילו אם היא היתה צריכה להקריב 2000 איש , כי אחרת כל יום היו חוטפים אנשים ומבקשים כל מיני דברים, לכן פותין עשה מעשה חכם ולא ביצעה את מה שהטרוריסטים רצו.

ותפסיקו לקרוא לתרוריסטים צ'יצ'ינים כי הם לא צ'יצ'ינים הם טרורסיטים !!! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שזה היה ברור לכולם שפוטין הולך (והולך) לדפוק את האמ-אמ-אמא של הטרוריסטים האלה (מצטער על הביטוי, זה מה שעלה לי לראש). לא רק שהוא רוסי, הוא גם נרקסיסט ומגלומן. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, נכנסתי לעץ הזה רק עכשיו, ויכול להיות שכבר ענו על זה, אבל אני קודם כל אענה על הכותרת:

איך הם נכנסו לרוסיה? בקלות, הם אזרחים של רוסיה, אין בעיה להכנס אם אתה אזרח...

פוטין כמובן הולך לעשות עוד פעם דבר דבילי, וכנראה שהוא יטפל בצ'צ'ניה עוד ועוד... בכלל מה שהתפלאתי עליו היה שבכירים בממשל הרוסי, אומרים ש"אנחנו מבינים את הקרובים של הבני ערובה, ואנחנו מבינים למה הם מפגינים נגד המלחמה"... זה אומר שממשל שם חושב שיש לו מאה אחוז תמיכה בפעולות שלו בצ'צ'ניה, דבר שרחוק מן המציאות.

כמו כן, מפליא שצריכים סיבה שכזאת לצאת להפגנה נגד המלחמה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוסים לא פעלו בחכמה, הגז הזה הרג הרבה יותר חטופים, מאשר הרעיון הבסיסי בגז. (שזה לדעת אדם ששוחחתי אתו, גז עצבים.) לבריטים בעיקר, ולאמריקנים (על הישראלים אני לא מדבר, אתכם הסליחה) גם, יש יחידות מאוד מקצועיות, ומאוד מיומנות. לבריטים יש את הSAS, שהם יחידה מדהימה, ועוד יחידה, ששמה לא צץ לי כרגע, שהם יחידה מאוד חשאית, ומקצועית מאוד. שיטת הפריצה של עשן ופלאש, ופריצה משלושה כיוונים של הSAS, נחלה הצלחות מהממות. כמו כן לאמריקנים יש את הגדוד הראשון של לא זוכר מי (מצטער, יש לזה שם מפוצץ, משהו כוחות קרקע משהו) שהם יותר נלחמים בשטח 'רדוף' מאשר במקרה טרוריסטים (לא 30 חוטפים ו700 חטופים, בסביבות 10 ו15) ולהם יש כלים אחרים לגמרי, ושיטות אחרות לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת היו קצת יותר מ-50 טרוריסטים, מה שמקשה בצורה בלתי רגילה על פריצת כוחות חמושים לתאטרון מבלי נטרול כלשהו של הטרוריסטים.

גם אם תפרוץ מ 10 כיוונים שונים, הסיכויים שתצליח לחסל 50 איש מבלי שהם יפעילו את המטענים שהיו עליהם או את מטעני הנפץ הענקיים (2 טון בסך הכל) שיגרמו לקריסת הבניין, הם קלושים למדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוסים לא פעלו בחכמה, הגז הזה הרג הרבה יותר חטופים, מאשר הרעיון הבסיסי בגז. (שזה לדעת אדם ששוחחתי אתו, גז עצבים.) לבריטים בעיקר, ולאמריקנים (על הישראלים אני לא מדבר, אתכם הסליחה) גם, יש יחידות מאוד מקצועיות, ומאוד מיומנות. לבריטים יש את הSAS, שהם יחידה מדהימה, ועוד יחידה, ששמה לא צץ לי כרגע, שהם יחידה מאוד חשאית, ומקצועית מאוד. שיטת הפריצה של עשן ופלאש, ופריצה משלושה כיוונים של הSAS, נחלה הצלחות מהממות. כמו כן לאמריקנים יש את הגדוד הראשון של לא זוכר מי (מצטער, יש לזה שם מפוצץ, משהו כוחות קרקע משהו) שהם יותר נלחמים בשטח 'רדוף' מאשר במקרה טרוריסטים (לא 30 חוטפים ו700 חטופים, בסביבות 10 ו15) ולהם יש כלים אחרים לגמרי, ושיטות אחרות לגמרי.

אתה מציג את זה כאילו לרוסיה אין יחידה ללוחמה בטרור, יש להם את יחידת "אלפא" ואת יחידת "סוקאל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי את ההשוואה לגבי הישראלים והשאר...

למה אתה מתכוון שהישראלים הנחותים ביותר?

אם תוכל להבהיר את העיניין.

כמדומני הצרפתים מובילים יותר מהאנגלים. זאת מהשוואה שנערכה לפני מספר שני ע"י יריחון נודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...