המלצה לזכרונות ocz 2g עד 200 דולר מחנות newegg - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לזכרונות ocz 2g עד 200 דולר מחנות newegg

dd7

Recommended Posts

למה ??אני מוכן להשקיע קצת לא רוצה משו מעפן בלי מפזרי חום וכו'...

בבקשה תמליץ לי על משו טוב משם וגם לא הכי חשוב לי כל המלצה תתקבל בברכה

אם תוכל נגיד לתת לי 2-3 דוגמאות מחברות שונות והמלצצה מה את הייתה לוקח

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחראי פורום יקר בקשתי את המלצתך האישית מה אתה היית לוקח תודה

אם אפשר מהאתר newegg

מה היית לוקח מבין ה-2 האלו עם ה1.8v או v1.9v? יש להם אותו תיזמונים קירור שונה מה אומר?

http://www.newegg.com/Product/ProductList.asp?DEPA=0&type=&Description=ocz+2gb&Submit=ENE&Ntk=all&N=0&minPrice=&maxPrice=

סליחה שרשמתי רצוף פשוט עשיתי עריכה וזה עשה תגובה חדשה בטעות...מצטער..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לא יודע אם אתה מודע לכך, אבל לא שולחים מחוץ לארה"ב ויתרה מכך לא מקבלים כרטיס אשראי שהוא לא אמריקאי (כלומר הוציאו אותו בארה"ב - בינלאומי לא תופס).

אתה יכול לחפש ב-www.froogle.com זה השוואת מחירים של גוגל תמצא מספיק חנויות שכן יקבלו כרטיס אשראי בינלאומי.

באשר לזכרונות - אני לא מבין למה אתה רוצה להוציא 200$ על זכרונות יקרים אם אתה קונה את הלוח הכי פשוט שיש ולא רוצה OC, גם זכרונות 533 יעשו את העבודה.

וספציפית ל- - הם דורשים מתח התחלתי גבוה ברוב הדגמים שלהם, וזה גורם לבעיות עם לוחות מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם אני יודע שאין משלוחים ולא מכבדים כרטיס אשראי סבתא שלי נוסעת יום שני לשם לקנות קצת חומרה...

ז"א ליאור לקנות 2 כמו שהבאת?..? זה בערך יוצא לי אותו מחיר?

1. אני קונה משם תקונרו e6300 עם הלוח של asrok האם ה20 דולר הפרש שזה לא נורא שווה לקחת את הocz ?

2. בכל מצב לקחת את מה שהבאת?

3. הבנתי שהתזמונים של הocz יותר מדוייקים

4. לגבי מה שאמרת על הלוח שזה עושה קצת בעיות לקחת לוח אחר.?

תפרט קצת ..

5. אגב לא אמרתם לי מה עדיף מבין ה2 זהGold Mirrored Copper Heatspreader עם 1.8v או זה Gold Layered XTC Heatspreader עם 1.9v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...