פלאפון כשר, דרוש הסבר: - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון כשר, דרוש הסבר:

T-Flash

Recommended Posts

בקשר לנושא באמת, הזכרתם את העובדה שהפלאפונים האלה נמכרים במחירים מאוד זולים, הנה עוד דוגמא לשחיתות החרדית, הרי אם

תרצו לקנות את הפלאפון הספציפי הזה בדיוק, הכי פשוט שיש בלי כל האלמנטים ה"לא כשרים" אתם תקנו אותו אמנם בזול , אבל ממש לא במחיר המצחיק שהעדה החרדית תקבל אותו, בגלל שיש עליו "חותמת כשרות" , שתכלס כל מהותה היא קומבינה של החברה הסלולארית עם הרב שנותן אותה, הרי השוק החרדי הוא לא שוק שקל לחברה חיצונית להכנס אליו, וזה שוק עם פוטנציאל מכירות מאוד גדול , איזה חברה סלולארית תוותר על דיל כזה?

התארחתי לפני כמה חודשים אצל משפחה חרדית (אל תשאלו ...) בישוב במרכז שנקרא אלעד, ישוב חרדי די סגור (ודי מושקע אני חייב לציין ::))

ויש לי כמה וכמה דוגמאות למחירים המטורפים שיש במגזר הזה, אני מדבר על רמה של חליפה שלמה ב10 שקלים וארון בגדים חדש ב50 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא מחיר הפסד, אבל מחיר כל כך נמוך שהרווח עליו יתבטא רק במכירות של כמויות, הם רוצים לחדור לשוק הזה, למכור כמה שיותר יחידות ולבסס בלעדיות , עסקים נטו נכון, אבל למה אורנג' לא משווקת את הפלאפון הזה לשוק החילוני במחיר הזה? זה לא נראה לך הגיון מעוות שתהיה להם אפשרות לרכוש פלאפון במחיר כל כך נמוך בזמן שלחילוני לא ניתנת האופציה הזאת? (אלא אם כן הוא חופר ומגלה את זה במקרה כמו 3DGOD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמפגרת... מצד שני התרבות המערבית המתירנית הרסה את מבנה המשפחה וקעקעה את הערכים הבסיסיים ביותר, כמו כבוד ושלום בית.

ומצד שני הדת תמיד הייתה עיונת לחירות. בדת, לרוב אם לא תמיד, המושג דמוקרטיה לא קיים. בדת אין לגיטימציה לדעות שונות או לחשיבה שונה שכופרת בקיימת. אפשר גם למצוא ערכים לא ראויים בתרבות המערבית, אך זה לא אומר שהתרבות הדתית הפרמיטיבית יחסית טובה. אפשר לחיות בשלום בית ובכבוד גם כאשר דמוקרטיה ופלורליזים של דעות קיימים, וגם כאשר אורח החיים לא מוכתב מגבוה (אב הבית, חכמי הדת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי, כנראה, משתלם להם לשווק לציבור א' ולא לציבור ב'. אם אתה מעוניין, תאסוף קבוצה של אנשים, ופנה לאורנג' בבקשה למחיר טוב.

מבחינה טכנית עסקית קרה אתה צודק, אבל זה עדיין מסריח ומקומם (אותי לפחות) כי מדובר בציבור גדול שבמילא נהנה מזכויות יתר על פני שאר המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא מחיר הפסד, אבל מחיר כל כך נמוך שהרווח עליו יתבטא רק במכירות של כמויות, הם רוצים לחדור לשוק הזה, למכור כמה שיותר יחידות ולבסס בלעדיות , עסקים נטו נכון, אבל למה אורנג' לא משווקת את הפלאפון הזה לשוק החילוני במחיר הזה?

כי הצעת מוצר כ"כ מגוחך מבחינה טכנולוגית תפגע בתדמית האיכות והביצועים (שהם מנסים לייצור לפחות) של שאר המכשירים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...