קולקציית המכשירים החדשה של אורנג' לשנת 2007... - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולקציית המכשירים החדשה של אורנג' לשנת 2007...

KoM

איזה מכשיר אתם הייתם לוקחים ולמה ?  

969 הצבעות

1. 1. איזה מכשיר אתם הייתם לוקחים ולמה ?

• Nokia N73 - משוכלל
    • Motorola IZAR - V3xx - דור 3.5
    • Samsung X820 - דקיק
    • Sony Ericsson K610i - דור 3 להמונים
    • Sony Ericsson K800i - מצלמה ?
    • Motorola E770 - דור 3 להמונים
    • Nokia E61 - מקלדת מלאה
    • נשאר עם שלי !!

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שה-N73 לוקח את ה-K800 בגלל סיבה אחת - סימיביאנית!

זה פשוט עושה את המכשיר...אם נמאס לך ממשהו אתה פשוט יכול לשנות אותו ע"י הורדת תוכנה חדשה.

הטלפון כל הזמן מתחדש ככה ואף פעם לא ישעמם איתו!

לדוגמא בשיחות דור שלוש אפשר להוריד תוכנה שאתה רואה את המתקשר על כל המסך ולא רק על חלק.

ויש עוד המון תוכנות.

בכל אופן לפי דעתי במדינה כמו שלנו שאתה עושה 36 תשלומים ואתה נתקע עם פלאפון לשלוש שנים כדאי שלא ישעמם איתו.ורק ה-N73 מציע את זה!

אבל אתם מוזמנים לחלוק עליי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שכל דבר שאתה מסרבל אותו עם עשרות תכונות אז אתה במקביל מגדיל את אחוז התקלות האפשריות... זה החיים :P

כל הפורום הזה צמח בגלל מורכבותו של המחשב ואין ספור התקלות האפשריות

אין דג בלי עצמות ואין מחשב בלי תקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי בתקציב מוגבל - הייתי הולך על הK610 - מכשיר יפיפה, ונראה לי די טוב. למרות שאם כבר בטח הייתי הולך על ה-E770 - יותר זול, ומוטורולה :P (פאנבויזם זה דבר רע :x).

אם היה לי תקציב ממש גבוה שאני יכול להשקיע, הייתי קונה את ה-N73 - סימביאני, יפייפה ולא כזה גדול.

אבל בינתיים אני נשאר עם ה-V3X שלי, כנראה לעוד שנה וחצי שנתיים ונספות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת דיי התלהבתי מה-K800i, אני הייתי לוקח את אותו או את הN73, מה יותר טוב? אני רואה שה N73 יותר יקר ב400 ש"ח, זה בגלל המערכת הפעלה סימיביאנית?

מישהו יכול להסביר לי בפרטים במה היא שונה מהמערכת של הk800i כי אני לא ממש מבין בזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רק שוכח את החסרונות של הסימביאן.. זמן הדלקה מטורף, בזבוז זיכרון נוראי, באגים קריטיים (קפיאות של המערכת!!)...

תגדיר ביזבוז זכרון בבקשה. אתה מדבר על RAM? כי יש להם יותר מלכל מכשיר אחר. (40)

קפיאות מערכת? רק אם אתה משתמש מתחיל. בכל מקרה אפשר להימנע מהם ע"י פתיחת הדלת של הכרטיס זיכרון שסוכר את כל היישומים בשניה.

זמן הדלקה מטורף? זניח מאוד.

בשביל סימביאן? שווה נורא.

ובמה הוא נבדל מהK800? הסרטת וידאו הרבה יותר טובה, זוג רמקולים סטריאופוניים עוצמתיים נורא, מסך גדול יותר בהרבה, סימביאן, הHTML הטוב ביותר שקיים לסלולרי, כרטיס נפוץ בהרבה (M2 אפילו לא נמצא בארץ והוא יקר נורא).

חסרונות? פלאש ואולי סטילס שזה דבר שעוד נמצא תחת מחלוקת (בכל מקרה ההבדל קלוש עד לא קיים, ככה שאני לא רואה סיבה שזה יהווה שיקול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...