העתיד מבחינת אינטל בנושא מעבדים תקציביים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתיד מבחינת אינטל בנושא מעבדים תקציביים

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

לאחר הנטישה המתבקשת של פלטפורמת ה NET BURST והתמקדות במעבדי למיניהם, מה צופן העתיד מבחינת המעבדים התקציביים? מי או מה יהיה המחליף של הסלרון המוכר? אני לא מאמין שהוא ימשיך בטכנולוגיה המיושנת, מה אמור להיות לגביו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם ינטשו..השוק התקציבי הוא ריווחי עד כמה שידוע לי....והרבה נמכרים שם...

אולי כרגע הם התמקדו בשוק הביינים-גבוה אבל אני מאמין שהם יחזרו ולא ינטשו את השוק הנמוך...עם הבCORE SOLO שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בינתיים יש להם לפחות "על הנייר" הפסד בתקופה העתידית הזאת כי עוד מעט הסלרון ייעלם ואז יהיה להם חור בנישה התקציבית ויכול להיווצר מצב שלקוחות בעל כרחם ינדדו לסמפרון (מי שלא רצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בינתיים יש להם לפחות "על הנייר" הפסד בתקופה העתידית הזאת כי עוד מעט הסלרון ייעלם ואז יהיה להם חור בנישה התקציבית ויכול להיווצר מצב שלקוחות בעל כרחם ינדדו לסמפרון (מי שלא רצה)

איזה חור? Celeron D (כנראה מבוסס Cedar Mill עם 512KB מטמון רמה שנייה) יוצג ויחליף את ה-Celeron D מבוסס פרסקוט שיש היום

עד שיוחלף בעצמו ע"י ה-Conroe-L

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעצמי שאלתי את אותה שאלה בפורום אחר, כי זה באמת תמוה לדעתי שאין לאינטל מחליף לסלרון שיהיה מבוסס על הקונרו, אך כמובן זול ממנו משמעותית, אולי אפילו חד ליבתי שמבוסס על הקונרו.

קיבלתי שם תגובה ממישהו שמתוכנן לצאת מעבד כזה, אבל זה יקח כמה חודשים טובים.

ובחודשים האלה- לא תקין שאין לאינטל להציע זולים מתקדמים יותר מהסלרונים D מבוססי הפרסקוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...