מארז FULL TOWER עד 450 ש''ח. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז FULL TOWER עד 450 ש''ח.

Vidati

Recommended Posts

הסיילנט קט לא כזה שקט על 12V, על 7V הוא מתחיל להיות ממש שקט, וב-5V הוא בלתי נשמע לחלוטין, ועדיין זורק אוויר ברמה סבירה.

אבל, הוא לא מתאים למי שמרכיב מאורר צמוד למאורר, המתאם ל80ממ תופס רוחב, והמאורר זורק אוויר רק לכיוון אחד (יכול להוציא אוויר מהמארז, לא להכניס).

עקרונית אפשרי להרכיב אותו הפוך אבל זה דורש ברגים ארוכים ואוהמים, ככה שזה עניין קצת מסובך ולא פרקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכל המאווררים שהמלצתי לך הם בלי לדים ורגילים, אבל הענין שאין מאווררי לדים טובים יותר מהם, ועדיף כבר לקנות קתודות או משהו כזה,

אבל אם אתה מתעקש אז רק תגיד ואני אמליץ לך על מאווררי לדים

רגע כשאתה מדבר על "שאין מאווררי לדים טובים יותר מהם" הכוונה בשקט\מחיר\תמורה?

אני רוצה משהו שיהייה שקט ואפקטיבי! הלדים והUV הם + נחמד אבל אם צריך אפשר גם בילעדיהם!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע כשאתה מדבר על "שאין מאווררי לדים טובים יותר מהם" הכוונה בשקט\מחיר\תמורה?

אני רוצה משהו שיהייה שקט ואפקטיבי! הלדים והUV הם + נחמד אבל אם צריך אפשר גם בילעדיהם!

תודה

אין מאווררי לדים/UV חזקים יותר שהם גם שקטים כמוהם תוך כדי + מאווררי לדים טובים יהיו פחות או יותר אותו מחיר או אפילו יקרים יותר, אולם מאווררי UV זולים יותר, אבל שוב פחות טובים.

וה-AC אולי שקטים וזולים, אבל חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך בכמות CFM גדולה למאוררי מארז, כל מה שצריך זה שיהיה חילוף של האוויר, זרימה לצורך , כמובן שמאורר ממש חלש יתרום מעט מאוד לחילוף האוויר, אבל זה מקרים חריגים.

כמויות CFM גדולות הם בדר"כ להיטסינקים וקירור ממוקד של רכיבים, ולמטרה הזאת יש מצב שאתה צודק וה AC לא בחירה כל כך מוצלחת, אבל גם זה תלוי בדגם, אי אפשר להכליל חברה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרתי חלשים על כל המאווררים של AC, אמרתי את זה מכיוון שאפילו המאווררים הכי חזקים שלהם לא הכי חזקים, הם הרבה יותר חלשים יחסית לשל EVERCOOL.

כך לדוגמא את המאוורר של ה-120מ"מ שך EVERCOOL שיש לו 80cfm ומאוורר של AC ( הדגם הכי טוב שלהם ) שיש לו 56cfm, וההבדל בניהם הוא 24cfm שזה משהו כמו מאוורר ממוצע של 80mm.

וזה כן חשוב שהמאוורר יהיה חזק גם אם הוא רק למארז.

אבל לא עניתה לי על השאלה שלי, אתה יכול לומר לי כמה DBA יש ל-SC של TT בערך ( של ה-92מ"מ ) לפי מאווררים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על דגם הספיידר של EC שעולה פי 2 מהמאוורר של AC ועושה יותר רעש ממנו... (למרות שהפילטר ממש נחמד)

ושים לב שהספיקות היא ספיקות מקסימלית... בפועל זה כנראה נמוך יותר...

אין וויכוח על זה שהספיידר טוב יותר... השאלה היא האם שווה לשלם כפול על כל מאוורר בשביל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...