מטלבט בין K750i ל W800i. - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטלבט בין K750i ל W800i.

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל דור 3 כל המכשירים הולכים אחורה, יותר גדולים (נכון שיש מסך יותר גדול) ופחות זמן סוללה אז יקח זמן עד שיהיה מכשירים שנראים נורמלי.

אבל אם מכשירים כמו ה-N95 יגיעו לאורנג יש בהם כל כך הרבה פונקציות (אני יודע, תפסת מרובה לא תפסת, אבל בכל זאת) שזה ממש לא משנה הגודל כיוון שלא צריך להשתמש יותר בשם מכשיר אחר חוץ מהפלאפון (לא צריך MP3, לא צריך מצלמה, לא צריך GPS, לא צריך pocketpc)

Specifications

- Series 60 3rd Edition

- Large (at least 2.5-inch) 352*416pixels 16 million colour display

- 2.0

- slot

- / ACC media playback

- FM radio with Visual Radio

- Featuring 5(!) megapixel shooter with Carl Zeiss optics, autofocus, mechanical shutter, and integrated flash and a VGA cam in front for videocalls

- GSM850/900/1800/1900 and HSDPA

- 802.11b/g for VOIP-calls

- 4GB Hard Disk

- USB

- Minijack(!) 3.5mm

- New -style media control panel

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני בכלל לא רוצה דור 3, סתם עוד כסף על דברים שאני במילא לא הולך להשתמש בהם.. אבל מה האופציות האחרות שלי? מכשירים מכוערים שנראים כמו הנוקיות הישנות מלפני 5 שנים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8)

סתם, האמת שהייתי לוקח אותו (כלומר, את ה-750 השחור) אם הספיקר שלו (!!!!!!!!!!!!!) לא היה כזה מעפן..

שוב, בגרסאות האחרונות (בעיקר BC002) הספיקר חוזק משמעותית ותכלס אני לא חושב שהוא חלש כל כך בכלל, ובטח יותר איכותי מכל 6230 חצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב15 שקל של דור 3 באורנג אתה יכול להוריד עד 100 מגה בWAP, ודרך miniopera בעצם אתה יכול להכנס לכל אתר (בערך)

יש! תמיד חלמתי לגלוש באינטרנט על מסך 2 אינץ'! :screwy:

אני במילא רוב היום בעבודה מול האינטרנט, ואם יש לי דקה פנויה בלעדיו אני מעדיף להשאיר אותה ככה.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מסובך בהם?

סורקים את הפלאפון בכמה דקות וסוגרים עניין, לא צריך יותר מדי הבנה פה..

ובכלל הממשק מאד נוח ללמידה ולאחר אותה למידה הוא אחד הטובים שיש כיום בשוק, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...