לא מצליח להתחבר לאינטרנט עם ראוטר WGR614 של NETGEAR - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר לאינטרנט עם ראוטר WGR614 של NETGEAR

Dr. n00b

Recommended Posts

אני שונא רשתות. באמת. לא מבין בזה כלום.

קיצר, ראוטר אלחוטי חדש (דגם בכותרת), יש לי 2 מטרות איתו:

1) לחבר אותו לאינטרנט! לא עובד. הוא מזהה חיבור PPPOE, שואל אותי מה היוזר והפאס, אבל זה לא מצליח.

בהגדרות בסיסות בלי האשף התקנה, הוא מזהה DHCP או מה שזה לא יהיה, ושם הוא שואל אותי אם צריך LOGON, שוב יש מקום ליוזר ופאס, ויש שם גם מקום לSERVICE NAME, שאין לי מושג מה אני מכניס לשם.

עכשיו החיבור שלי לאינטרנט זה כבלים דרך זהב, החיבור שמוגדר לי על המחשב זה L2TP והדומיין זה lns.inter.net.il.

ראבאק, אני לא מבין בזה כלום.

2) שהשכנים לא יתעלקו לי על החיבור החדש. אבל זה נראה לי כמו פחות בעיה, ראיתי שיש מלא מדריכים שמסבירים מה זה כל פרוטוקול, ואני אסתדר.

עריכה:

הצלחתי להתחבר, רק במקום עם L2TP (שאני בדרך כלל משתמש בו), עם PTPP.

הקטע עם הראוטר הזה הוא שהוא מציע סוגי חיבור "PPTP, TELSTRA BIGPOND, OTHER". ניסיתי בהתחלה עם OTHER ולא הלך. עם PTPP יש בעיה אחרת - השרת PTPP של זהב הוא PNS.INTER.NET.IL, והכתובת IP שלו משתנה.

אבל הראוטר נותן לי להגדיר כתובת שרת רק כIP.

אז עשיתי פינג לשרת PNS, קיבלתי את הIP שלו, והכנסתי את הIP וזה עבד.

אבל מה יקרה אם הכתובת שרת תשתנה?

אני אצטרך להגדיר את הIP של השרת שלהם כל פעם מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-בדר"כ שרתי pns עבור חיבור pptp או שרתי lns עבור l2tp,לא משתנים או מבוטלים ישר ע"י הספקית,אלא כעבור זמן מה..לכן אין לך מה לדאוג.

מקסימום שתראה שיש בעיות,נסה כתובת ip אחרת ותראה מה קורה.

2-הנתבים של נטגר אינם תומכים בחיבור l2tp אל רשת הכבלים,אלא עובדים רק ב"בשיטה העקומה" שעוזרת לחבר נתבים אל הכבלים:

http://www.netcheif.com/Articles/AKUMA/AKUMA.htm

3-למידע על אבטחת רשתות אלחוטיות:

http://www.netcheif.com/Articles/WiFiSecurity/WiFiSecurity.htm

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה THE_COOL, זה עזר להבהיר כמה דברים.

אני רואה שהשיטה העקומה נועדה רק למי שהראוטר שלו לא תומך בPTPP על DHCP. כנראה ששלי כן תומך, כי נחסך ממני להרים טלפון ולקבל IP קבוע מהכבלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל פנים רק שתדע שהשרתים האלו טיפה יותר עמוסים מהרגילים (L2PT).

ואחי יש לך אחלה ראוטר.

יש לי את האח שלו (רק בלי האלחוט) ועובד פצצה (אני בלי חייגן בכבלים).

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...