איזה מחשב צריך בשביל קולנוע בייתי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מחשב צריך בשביל קולנוע בייתי?

kisin

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מתכנן לבית החדש שלי ליצור אווירה של קולנוע בייתי בסלון.

אני רוצה לקנות טלויזיה LCD ולחבר אליה מחשב שאני אוכל להציג סרטים על הטלויזיה.

עד כאן הכל טוב ויפה אבל כמובן שאני ארצה לראות סרטי HDTV והשאלה שלי היא איזה מחשב צריך בשביל לראות כאלה סרטים?

המחשב שלי הוא פנטיום 3 700MHZ עם 320 מגה , זה יספיק או שצריך להשקיע במחשב חדש רק בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול?

כרטיס מסך?

הכרטיס מסך שיש למחשב הזה הוא (לפי מה שרשום בCONTROL PANEL):

nvidia riva tnt2 model 64 pro

אני מסופק אם תצליח להריץ עליו 1080P/i אבל מתחת לזה אני דיי בטוח שהוא יסתדר.

איזה מחשב צריך בשביל להריץ כאלה בלי בעיה?

לא שאני אריץ הרבה כאלה אבל אם אני משקיע כל כך הרבה כסף בקניית LCD עם HDTV, והרבה זמן בבניית הקולנוע הבייתי הזה אז הייתי רוצה שהמחשב ינגן גם סרטי HDTV אם הוא יצטרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים. לי יש P4 2.4C והוא מפענח HD בקלילות עם כל התוכנות שפועלות ברקע. P3 לא יעמוד במשימה (הם מתקשים גם בפיענוח של DIVX שמכווץ חזק) אבל P4 של 2Ghz ומעלה כנראה שיהיה מספק (אצלי הוא מחזיק את זה בסדר גמור כפי שאמרתי, עם 1GB פנימי ו-R9700 לא פרו).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הכל עבד כמו שצריך. כנראה שהפנטיום 4 חזקים יותר בפיענוח . אני הרצתי את מלחמת הכוכבים ב-HD וברקע ביטורנט ועוד כמה תוכנות פתוחות, והסרט עבד בלי קרטועים. כמובן שכיום הוא כבר לא יקנה 4 אלא משהו חדיש יותר, אז בכלל לא תהייה בעיה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהמפענחים, ואני מניח שיש גם קשר למעבד. אני זוכר שבזמנו לפני שרכשתי מעבד הפנטיום 4 היו מהירים יותר בקידוד ופיענוח של קבצים.

אין לי כרגע שום HD, אבל אם יזדמן לי אחד בימיםן הקרובים אני אבדוק במחשב השני שמריץ AXP 2500 ונראה איך הוא מסתדר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...