מחשב נטו למחשקים (הפעם עם תקציב) 2K-3K $ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נטו למחשקים (הפעם עם תקציב) 2K-3K $

RealG

Recommended Posts

סבבה הבנתי שצריך להוסיף תקציב בכותרת.

בקיצור את המעבד והזיכרון כבר קניתי.

מעבד:

Intel Core 2 Duo E6600 Conroe 2.4GHz LGA 775 Processor

זיכרון: (אולי אוסיף לארבע אבל עכשיו זה נראה לי סבבה)

OCZ S.O.E 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800 (PC2 6400) Dual Channel Kit System Memory

לגבי השאר אני עדיין לא כל כך סגור.

כונן קשיח:

2X Seagate 320GB NCQ 16MB 7200RPM S-ATA II

לגבי הדיסק קשיח אני דיי סגור.(שני 15K יותר מידי יקר ולא משתלם).

הבעיה היא או:

כרטיס מסך:

2X XFX PVT71UZDF9 Geforce 7950GX2 1GB GDDR3 PCI Express x16 Xtreme

לוח אם:

ASUS P5N32-SLI Premium NVIDIA nForce 590 SLI Intel Edition Quad-SLI Ready w / WiFi-AP Solo

או

כרטיס מסך:

Sapphire ATI Radeon X1950XTX PCIe 512MB 256-bit GDDR3

וה

CrossFire

עם הלוח אם:

ASUS P5W DH DELUXE/WIFI-AP Socket T (LGA 775) 975X ATX Motherboard

לגבי המארז לא ממש סגור. (אני צריך משהו שמקרר טוב פחות מעניין אותי איך הוא נראה ושיהיה בו מספיק מקום לכל השטויות שאני אוסיף אח"כ).

ספק כוח :

ENERMAX EG851AX-VH(W) EPS12V 660W

או

Thermaltake W0116RU Complies with ATX 12V 2.2 & EPS 12V version 750W

שניהם קיבלו תגובות טובות ממי שקנה אותם עם יתרון קל ל Thermaltake.

מסך:

NEC Display Solutions 90GX2 Silver 19" 4ms LCD Monitor with 4-port USB 2.0 hub 400 cd/m2 700:1 0.294mm Pitch

מבחינת איכות הוא הכי איכותי שמצאתי ב 19" אבל הבעייה היא הרזולוציה אם אתם מכירים מסך באיכות גבוהה כמו שלו אבל עם רזולוציה של 1200 על 1600 מצוין.

התקציב כמו שאמרתי הוא בן 2-3 $ לחלקים הנותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לך על הATI, אל תעשה CF או SLI, ספק LIBERTY 500W או מה שרצית של ENERMAX, ולך על הלוחP5B Delux.

ASUS P5W DH DELUXE/WIFI-AP Socket T (LGA 775) 975X ATX

ASUS P5B Deluxe/WiFi-AP Socket T (LGA 775) P965 Express ATX

למרות שאני לא סגור שהוא תומך בCF.

אלו השניים שאני מתלבט בינהם. אני לא סגור גם אם יוצא לוח אם חדש שכדי לחכות לו.

אתה תעבור את ה 3000 אם תיקח את ה 7950 אחד מספיק...

הכי יקר שה GX2 מגיע זה גירסת האקסטרים של והוא 570 $ ככה שגם אם אני אקח שניים כאלה אני לא אעבור את התקציב.

אבל נראה לי שאני אלך כבר על CF .

שני 1950XTX אמורים לתת לי ביצועים יותר טובים משני GX2 .

ככה שהבעיה היא כרגע רק מסך ולוח אם. הספק אני כבר ילך או על ה 750 או ה 660 ה 500 קיבל ביקורות לא טובות ממי שקנו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח שני X1950XTX, לוח תומך CF - כל מבוססי 975X תומכי CF.

לגבי ספק כוח, על מערכת כזאת לא הייתי מעז לשים פחות מליברטי 620...

בשום אופן לא Thermaltake.

ארחיב קצת ברשותכם , קח 1 ATI RADEON X1950 XTX ואחד ATI RADEON X1950 CROSS FIRE EDITION ויש לך מערכת שתחזיק 3 שנים ויותר באוברקלוק (2 וחצי בלי) לגביי לוח , יתאים לך למעבד הזה ולזכרונות האלה P5B DELUXE , אם אתה צריך אז את גרסאת הWI-FI , ובספקים ממש לא כי בספקים הם גרועים , קח ENERMAX LIEBRETY 620W כמו שהמליצו לך קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה שטויות חסוך את הכסף על כרטיס המסך עד שיצא DX10, ובינתיים קנה משהו זול יותר כמו 7600GT. תאמין לי, כשבעוד שנה כולם יקנו כרטיסי DX10, אתה עוד תצטער שהוצאתה כמות כסף מטורפת על כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שאתה צודק...

D3D10 לא יהיה מאוד עקרוני בשנה וחצי שנתיים הקרובות לפחות.

בכל מקרה הייתי מעדיף- אם באמת יש לך כאלה תקציבי עתק- שתשקיע גם בכרטיס טוב כמו X-FI XTREME MUSIC וערכת רמקולים טובה כמו Z5500... מחשב טוב בלי ציוד היקפי טוב לא שווה כלום.

עריכה

שאלה: למה אתה מחשב מחיר בדולרים? אם אתה מתעניין ברכישה מחו"ל בדקתי ב- ואין להם כרטיסי X1950.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחים שלי על העזרה.

אני לא מאמין אבל קיבלתי את ה 6700 ולא ה6600 זה מסביר למה זה עלה לי 2500 שקל ולא 1500 אני צריך לראות אם לשלוח את זה חזרה או פשוט להשאר עם זה וזהו.

בכל מקרה כרגע אני סגור לגבי:

מעבד:

Intel 2 Duo E6700 Conroe 2.66GHz LGA 775

אולי אני אחזיר ואקח את ה 6600 ההבדל בביצועים לא שווה את ה 1000 שקל.

לוח אם:

ASUS P5W DH DELUXE/WIFI-AP Socket T (LGA 775) Intel 975X ATX

זיכרון:

OCZ S.O.E 2GB (2 x 1GB) 240-Pin SDRAM 800 (PC2 6400) Dual Channel Kit System Memory

כרטיס מסך:

ATI RADEON X1950 XTX

ATI RADEON X1950 CROSS FIRE EDITION

כונן קשיח:

2X Seagate 320GB NCQ 16MB 7200RPM S-ATA II

ספק כוח:

ENERMAX EG851AX-VH(W) EPS12V 660W

למרות שמי שקנה את Thermaltake W0116RU Complies with ATX 12V 2.2 & EPS 12V version 750W

המליץ עליו בחום לא ראיתי אפילו תגובה רעה אחת עליו. אבל אני אלך עם מה שכולכם אומרים. אני מבין שכולםפ פה שונאים את Thermaltake .

עכשיו רק נותר לי למצוא מארז. לא ממש מעניין אותי איך הוא נראה ואני מוכן לסים עליו מקסימום 300 $

וגם מסך אם מישהו מכיר מסך יותר טוב מ NEC Display Solutions 90GX2 Silver 19" 4ms LCD

ולא הוי סוניק וה איזו לא יותר טובים.

לא חושב שאתה צודק...

בכל מקרה הייתי מעדיף- אם באמת יש לך כאלה תקציבי עתק- שתשקיע גם בכרטיס טוב כמו X-FI XTREME MUSIC וערכת רמקולים טובה כמו Z5500... מחשב טוב בלי ציוד היקפי טוב לא שווה כלום.

עריכה

שאלה: למה אתה מחשב מחיר בדולרים? אם אתה מתעניין ברכישה מחו"ל בדקתי ב- ואין להם כרטיסי X1950.

שני הכרטיסים יעלו לי בסביבות ה 3500 שקל ככה שזה לא נורא כל כך.

אני לא קונה מNewegg אח שלי דוד אני גר שם והוא קונה לי את הרכיבים. ועוד שנה וחצי אני כבר ארכיב מערכת חדשה ואת זאת אני אתן לאחי. ככה זה כל פעם אני מעדכן את המערכת שלי.

לא חושב שאתה צודק...

עריכה

לגבי ומקלדת עכבר ושאר הציוד ההקפי אני אקנה כבר בארץ כי ההבדל לא משמעותי. אבל זה אחרי שכל החלקים יהיו אצלי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אנחנו לא שונאים את טרמלטייק , הם אחלה בקרורים אבל בספקים הם פשוט לא מספקים את הסחורה :lol:

ב. צודק לגביי ה6600 , אין טעם לקחת יותר טוב ממנו

ג.לגביי לוח , אמרתי כבר קח לך DB5 DELUXE , הוא ממש ממש טוב

ד. לגביי כרטיס קול לא מובנה, אני ממליץ מאוד כמו FEEDME וגם כמובן להשקיע ברמקולים טובים כמו שהוא המליץ , עוד דבר, תקנה לך גם MICROSOFT + RAZER HABU , עכבר מדהים שמתאים למשחקים , קח גם מקלדת טובה (לא יודע להמליץ על אחת) ויש לך מערכת משחק שיהייה תענוג אמיתי לשחק בא , אולי תוסיף גם אם אתה ממש בקטע WINGMAN ATTACK 3 שייתן לך להעיף כמו ענק

עריכה : אופס , טעות , הHABU יצא רק באוקטובר , עד אז קח COPPERHEAD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אנחנו לא שונאים את טרמלטייק , הם אחלה בקרורים אבל בספקים הם פשוט לא מספקים את הסחורה :lol:

ב. צודק לגביי ה6600 , אין טעם לקחת יותר טוב ממנו

ג.לגביי לוח , אמרתי כבר קח לך DB5 DELUXE , הוא ממש ממש טוב

ד. לגביי כרטיס קול לא מובנה, אני ממליץ מאוד כמו FEEDME וגם כמובן להשקיע ברמקולים טובים כמו שהוא המליץ , עוד דבר, תקנה לך גם MICROSOFT + RAZER HABU , עכבר מדהים שמתאים למשחקים , קח גם מקלדת טובה (לא יודע להמליץ על אחת) ויש לך מערכת משחק שיהייה תענוג אמיתי לשחק בא , אולי תוסיף גם אם אתה ממש בקטע WINGMAN ATTACK 3 שייתן לך להעיף כמו ענק

:lol: לא ממש בקטע של .

בכל מקרה מה שמבאס אותי זה שהתוצאות של הCF יותר טובות רק מעל 1200 על 1600 עד אז ה GX2 והGTX פשוט יותר טובים.

http://techreport.com/reviews/2006q3/radeon-x1950xtx/index.x?pg=1

ובמסך שאני קונה אין אפשרות להגיע לרזולוציות האלה. :kopfpatsch: דיי מבאס לא לנצל את שני הכרטיסים האלה.

ויש כאלה שממלצים לחכות R600 שיצא לקראת סוף השנה שזה החלק הכי מבאס LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...