לא סגור לגמרי לגבי מהפרט (אני צריך עזרה מהחברה שמבינים) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא סגור לגמרי לגבי מהפרט (אני צריך עזרה מהחברה שמבינים)

RealG

Recommended Posts

אני לא כל כך מבין גדול אלא רק בצורה בסיסית אז אני צריך עזרה של החברה הרציניים יותר.

מטרת המחשב להיות משהו חזק ביותר למשחקים. יש לי רק שני דברים שאני לא סגור לגביהם הכרטיס מסך והמסך.

זה המפרט שהרכבתי.

מעבד:

Intel Core 2 Duo E6600 Conroe 2.4GHz LGA 775 Processor

זיכרון: (אולי אוסיף לארבע אבל עכשיו זה נראה לי סבבה)

OCZ S.O.E 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800 (PC2 6400) Dual Channel Kit System Memory

לוח אם:

ASUS P5N32-SLI Premium NVIDIA nForce 590 SLI Intel Edition Quad-SLI Ready w / WiFi-AP Solo

כונן קשיח:

2X Seagate 320GB NCQ 16MB 7200RPM S-ATA II

מארז:

Thermaltake kandalf full Tower

ספק כוח:

Thermaltake toughpower W0117RU ATX12V/ EPS12V 750W

עד פה אני סגור לגמרי מי פה אני לא ממש סגור.

כרטיס מסך:

XFX PVT71UZDF9 7950GX2 1GB GDDR3 PCI Express x16 Xtreme

XFX 7900GTX XXX Edition 512MB PV-T71F-YDDR

לא סגור עם איזה כדי לי ללכת. (עוד חודש אני אזמין עוד כרטיס כמו זה שאני אמזמין עכשיו)

מסך:

NEC Display Solutions 90GX2 Silver 19" 4ms LCD Monitor with 4-port USB 2.0 hub 400 cd/m2 700:1 0.294mm Pitch

נראה לי שאני אקח את זה אבל אני מתלבט כי הרזולוציה שלו זה מקסימום 1280x1024. ואז אין משמעות ל 7950GX2 כי ה GTX XXX יותר חזק ממנו ברזולוציה הזו. אבל אני מאמין שיש מסך LCD בגודל של 19" שהאיכות שלו טובה לפחות כמו של NEC וגם יש לו רצולוציה הבעיה שעוד לא מצאתי אותו.

אני קונה את ה רוב החלקים בארה"ב ככה שזה לא משנה אם מוכרים אותו בארץ או לא.

אני מזמין את החלקים יום ראשון ככה שאני צריך תשובה כמה שיותר מהר אחים שלי.

המחיר זה יוצא לי משהו כמו 2000-3000 $.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

-מהר להחלף לוח אם ל P5B Deluxe \ P5W אם אתה צריך את ה WI FI

-כרטיס מסך להחילף ל 1900XT הכרטיס עדיין הכי משתלם.

-הזכרון נראה לי יקר מדי , אתה צריך \ Geil , ה-OCZ נראים לי מיותרים , במיוחד למערכת שכנראה לא תעבור אוברקלוק

וגם אם כן , הם לא יהיו ה שיגביל אותך.

-אני מבין שאתה עושה מערך רייד , נראה לי בזבוז לשים 2 כוננים של 320 , אבל אם שמת אז כנראה שיש לך צורך

בהרבה מקום , אגב איזה מערך רייד אתה עושה , 1\0 ?.

-ספק ומארז להחליף , לא קונים מארזים,ספקים של טרמלטייק הם לא איכותיים.

-מסך להחליף ל 1970hr \viewsonic 930 vp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צריך OC הלוח הזה לא בשבילך. אבל בסטוק הוא בסדר גמור, אבל שתדע הוא עובד עם C19 ולא C55, ה C55 יהי זמין בסוף השנה כנראה

ספק תקנה ENERMAX 620W

זכרון אם אתה מתכוון לחסוך תלך על GSKILL

מסך תקח את ה VIEWSONIC שהוזכר

כרטיס מסך תקנה 7950GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח ממש לא מוצלח. קח את הP5B Deluxe או את הP5W במקום.

שני הכרטיסים שבחרת לא מוצלחים. קנה X1900XT או X1950XTX.

הספק לא מוצלח. Enermax Liberty 500W יעשה את העבודה מעולה.

יש מסכים של Eizo,Viewsonic וDell שיהיו יותר טובים מהמסך שאתה בחרת, אבל בתחום הזה אתה צריך לחכות לאנשים שמבינים בLCD יותר ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-מהר להחלף לוח אם ל P5B Deluxe \ P5W אם אתה צריך את ה WI FI

-כרטיס מסך להחילף ל 1900XT הכרטיס עדיין הכי משתלם.

-הזכרון נראה לי יקר מדי , אתה צריך G-skill \ Geil , ה-OCZ נראים לי מיותרים , במיוחד למערכת שכנראה לא תעבור אוברקלוק

וגם אם כן , הם לא יהיו ה שיגביל אותך.

-אני מבין שאתה עושה מערך רייד , נראה לי בזבוז לשים 2 כוננים של 320 , אבל אם שמת אז כנראה שיש לך צורך

בהרבה מקום , אגב איזה מערך רייד אתה עושה , 1\0 ?.

-ספק ומארז להחליף , לא קונים מארזים,ספקים של טרמלטייק הם לא איכותיים.

-מסך להחליף ל lg 1970hr \viewsonic 930 vp

לגבי הלוח דברתי עם כמה אנשים שיש להם את ה P5B Deluxe והם המליצו לי על הלוח אם הזה... דרך אגב הלוח יוצא רק ב 11 לחודש הזה אז אני לא מבין למה אתם חושבים זלא כדי ללכת איתו.

לגבי הכרטיס מסך אם הייתי רוצה ללכת על ה 1900 הייתי הולך על הקרוס פייר.

בכל מקרה אני מתלבט בין שני הכרטיסים שהזכרתי ככה שאני מעדיף שאם תוכלו לעזור לי לבחור אחד משנייהם.

לגבי המסך אני מכיר רק את ה ViewSonic VP930b Black 19" 8ms ואת ה ViewSonic VX922 Black/Silver 19" 2ms וה NEC יותר טוב גם את זה בדקתי לא סתם הוא עולה יותר.

אהה ולגבי הארד דיסקים בהתחלה התכוותי ללכת על שניים של Seagate ה 15K ה 76 גיגה אבל זה גם סתם יקר 800 $ וגם זה מגביל אותי מבחינה של מקום. ככה שירדתי מזה.

לגבי הספק ומארז בזה אני לא ממש מבין אם תוכל להסביר למה לא כדי ללכת על טרמלטייק (ניסיון אישי??).

זה הנתונים של הספק:

אבל הכי חשוב קראתי תגובות של אנשים שקנו אותו ונראה שהם מאוד מרוצים.

Brand Thermaltake

Model W0117RU

Series toughpower

SPEC

Type ATX12V/ EPS12V

Maximum Power 750W

Fans 1x 14 cm Fan

PFC Active

Main Connector 20+4-Pin

Dual +12V Yes

SLI Support NVIDIA SLI Certified

Modular Cabling Support No

Power Good Signal 100-500ms

Hold-up Time 16ms min.

Efficiency up to 85%

Over Voltage Protection +5V 7.0 Vmax

+3.3V 4.5 Vmax

+12V 15.6 Vmax

Input Voltage 100 - 240V

Input Frequency Range 47 - 63Hz

Input Current 10A @ 115V, 5A @ 230V

Output +3.3@30A,+5V@28A,+12V1@18A,+12V2@18A,+12V3@18A,+12V4@18A,-12V@0.8A,+5VSB@3A

MTBF MTBF>120,000 hours

Approvals CE, CB, TUV, FCC, UL, CUL, and BSMI certified

Features

Connectors 1 x Main connector (20+4 pin)

1 x 12V (P4)

1 x 12V (8pin)

8 x peripheral

6 x SATA

2 x Floppy

2 x PCI-E

Features SLI, Cross-Fire, and Dual CPU ready

Protections: Over Current, Over Voltage, and Short-Circuit protection

Next generation four +12V rails(12V1, 12V2, 12V3, 12V4) supports high-end graphic card and system (combined loading of 48A)

Independent Voltage Circuit: offers unflappable current delivery under heavy load and makes voltage output more stable

Industrial grade components (capacitor, transformer, etc)

אבל אולי זה מתאים יותר Athena Power AP-P4ATX85FE ATX12V & EPS12V 850W

או

ENERMAX EG851AX-VH(W) EPS12V 660W Power Supply - Retail

בכל מקרה אח שלי תעשו טובה ותרשמו דגמים ולא סתם שם של חברה שאני אוכל לבדוק על מה מדובר.

הלוח ממש לא מוצלח. קח את הP5B Deluxe או את הP5W במקום.

שני הכרטיסים שבחרת לא מוצלחים. קנה X1900XT או X1950XTX.

הספק לא מוצלח. Enermax Liberty 500W יעשה את העבודה מעולה.

יש מסכים של Eizo,Viewsonic וDell שיהיו יותר טובים מהמסך שאתה בחרת, אבל בתחום הזה אתה צריך לחכות לאנשים שמבינים בLCD יותר ממני.

אח שלי אם רק תוכל לומר לי למה הם לא מוצלחים זה יהיה נחמד ... אני יודע שיש קצת בעיה עם הדרייברים שלהם אבל לא שום דבר מעבר. כל מי שצליח להלפעיל את ה 7950GX2 אמר שזה כרטיס בן זונה . וגם אם תשווה ביצועים גם ה GTX ובטח שה 7960GX2 יותר טובים ממנו היחידי שמתקרב אליהם ומדי פעם גם יש לו תוצאות יותר טובות זה ה X1900XTX CrossFire .

[

בכל מקרה תודה אחים שלי על העזרהת לא ממש בא לי לקבל את המחשב ואח"כ להתבאס עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הP5B deluxe והP5W עדיפים על הלוח שלך גם בגלל פיצ'רים וגם בגלל יכולות .

x1900xt רגיל, לא CF, יתן בערך אותם ביצועים של 7950GX2 (ברזולוציות נמוכות מ1600x1400) ויהיה חזק בהרבה מה7900GTX ויציג איכות תמונה יותר טובה.

הספקים של TT לא מומלצים. הם לא ברמה של ספקים גנריים, אבל הם בטוח פחות טובים מספקים כמו הfsp epsilon 600w והenemax liberty.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למסך - האתר THG מצא אותו הכי טוב לכל שימוש מבין כמה מסכים שהוא בדק.

כרטיס מסך - הכרטיסים ששמת פשוט מיותרים , הם יקרים מדי ולא מאפשרים + AA בו זמנית ובכמות הכסף

שאתה משלם על הכרטיס זה מחדל. הכרטיס 1900XT הכי משתלם , ולא צריך שום קרוס פייר , בזבוז.

ספק+מארז - פשוט איכות הבנייה והחומרים של טרמלטייק לא מתקרבת לזו של \ANTEC \ENERMAX מבחינת ספקים

ומארז עדיף איזה "קולרמאסטר" \ "קומפיוקייס" איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר ממה שאני הבנתי היחידי שמתקרב ל GTX וGX2 הוא ה CR יש גם באתר הזה השוואות.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/nvidia-gf7950gx2.html

בהתחלה חשבתי ללכת על XTX אבל אח"כ הסבירו לי GTX וה GX2 פשוט יותר טובים.

לגבי הספק והמארז אם תוכלו להמליץ לי על מה ללכת אני מתכוון דגם והכל או כמה דגמים ואז אני אוכל לבדוק עדיף שהספק יתמוך בSLI.

ושוב תודה אחים שלי על כל העזרה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGX2 אכן עדיף על הX1900XT, הקטע הוא שתרגיש בהבדל רק ברזולוציות הגבוהות מ1600x1200 (שאין לך) גם אז הX1900XT יציג איכות תמונה יותר טובה.

ספק: enermax liberty 500w מאוד מומלץ. מארז: 3DAurora

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGX2 אכן עדיף על הX1900XT, הקטע הוא שתרגיש בהבדל רק ברזולוציות הגבוהות מ1600x1200 (שאין לך) גם אז הX1900XT יציג איכות תמונה יותר טובה.

ספק: enermax liberty 500w מאוד מומלץ. מארז: 3DAurora

כן אני יודע בגלל זה אמרתי שאני אלך על ה GTX XXX דוגרי הוא עולה יותר מה GX2 אבל מתפקד יותר טוב ממנו ברזולוציות האלה... אבל שוב אני מעדיף מסך LCD מגיע ל 1600 על 1200 . אבל ששמור על האיכת של ה NEC שדברתי עליו בהתחלה.

לגבי הספק בדקתי את ה ENERMAX EG851AX-VH(W) EPS12V 660W והוא נראה ספק סבבה לגמרי. לגבי המארז אני צריך משהו גדול במקרה שאני כן ילך בסוף על שני GX2 בשאיפה ל Quad . כי כל אחד תופף המון מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX1900XT מציג ביצועים זהים+ לביצועים של הGTX ומציג איכות תמונה יותר טובה. למה ההתעקשות?

enermax liberty 500w עדיף לדעתי על הספק הבאת. שה'500w' לא יטעה אותך, הספק הזה יחזיק כל מערכת sli\cf שיימת כיום.

gigabyte 3dAurora הוא מארז מעולה שיענה על כל הצרכים שלך.

Quad- הוא בערך פיתרון המיחשוב הכי בזבזני ולא משתלם, מה גם שחסרים מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל להשתכנע שכדי לי ללכת על ה CF של X1950XTX.

וגם קראתי ביקורות עליו עוד פעם עכשיו. בעייתי כל החלק הזה של ההתלבטויות כי בסופו של דבר אני מחפש מקסימום של איכות וביצועים.

אתם צריכים להבין אני לא ממש מתכוןן לחסוך במסך ובכרטיס מסך ככה שהכסף לא הנושא העיקרי. התקרה של הכרטיס מסך היא בסביבות 800 $ (בחו"ל לא בארץ).

לגבי הספק פשוט קראתי מה אנשים שקנו אותו היה להם לומר ובגלל זה הלכתי על ה 660 האנשים היו יותר מרוצים ממנו מה 500 לא בגלל הוואט. אני לא מחפש לחסוך לי במחירים כמובן לא להשתגע גם אבל אני מכוון גבוהה עם המחשב הזה (אז הייתי קונה את ה X6800 . בסופו של דבר שאני אעשה את ההזמנה יום ראשון ושכל הרכיבים יגיעו לארץ לא בא לי להתבאס על המחשב בגלל שחסכתי קצת פה או קצת שם אני רוצה שהיא תרוץ חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2821&p=1

הנה ביקורות... מעמוד 6 בערך יש השוואות של מערכי וCF... תראה שברוב המקרים הX1950XTX CF לוקח (למרות שזה קרוב לחצי חצי)

ועדיין מאפשר לך + AA ואפילו עולה קצת פחות ;)

ד"א מערך כזה עולה יותר מ5,000 ש"ח בארץ אז לאנשים כמוני לא נותר יותר מאשר להזיל עליו ריר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...