אז מה אתם חושבים על המטוס החדש של איראן ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה אתם חושבים על המטוס החדש של איראן ?

lordgod

Recommended Posts

אתם שוכחים משהו.

99% מיכולות המטוס- הן יכולות הטייס.

עוד חצי אחוז- אלו יכולות החימוש (אין טיל מונחה טוב יותר מפיתון 5 כרגע. ברגע שמשגרים עליך פיתון 5, אתה יכול רק להתפלל)

המטוסים, כל עוד הם לא בליגות שונות לגמרי (כמו F22 מול ספיטפייר), לא משנים הרבה.

ורק אני לא שוכח שאיראן רחוקה מפה בערך 3000 ק"מ או יותר? o_O הם לא יכולים לתקוף עם המטוסים האלו פה.

אנחנו בדיוק בקצה הטווח של המטוסים. ומה זה יעזור אם הם יגיעו לפה ולא יוכלו לחזור...? יבקשו לנחות ולתדלק אחרי שהם הפציצו אותנו אולי? o_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב. חיצונית הוא נראה כמו הכלאה מכוערת של F18 עם F5.

אבל מטוס ממש אי אפשר לשפוט למי המראה החיצוני שלו. זה לפי הביצועים שלו כמובן. אבל זה כבר ידוע שחלק נכבד מהלוחמה האיראנית ושל כל ארצות ערב בכלל, היא מלחמה פסיכולוגית. הכי רוב מדינות ערב הן עניות, אין להם כסף להשקיע בפרוייקטים כאלה. מה שבטוח הוא שהם בחיים ולעולם לא יגיעו לרמה של F22. מטוס על לדעתי. למרות שעכשיו מחליף אותו ה JOIN STRIKE FIGHTER או JSF שדי דומה חיצונית ל F22 רק שהוא מסוגל להמריא אנכית עם מבערים מתכווננים. מצד שני הוא לא מסוגל להגיע למהירויות ש F22 מסוגל להגיע. בכל מקרה לדעתי, כמו ה JSF הם העתיד. השינוע של המטוסים הוא לא פחות חשוב מאשר הביצועים שלהם.

לדעתי האיראנים פשוט מתגרים בנו ובכל העולם ע"מ שמישהו ינסה לעשות משהו ולא הם, ואז הם יוכלו להגיד שהייתה להם הצדקה. דוג' היא כל האנשים פה בישראל שמפחדים מהאיומים הגרעיניים שלו (שחורים לא לבנים :) ) . ממש ל צריך לפחד לדעתי. צריך לעכב הרבה את הפיתוח הזה שלהם אבל לא צריך להיכנס לפאניקה ולהתחיל לחשוב על מכת מנע גרעינית. זה כמו ילד בביה"ס יסודי שיציק לך בדיבורים ע"מ שאתה תתעצבן ואז אתה תרביץ לו. :)

טוב זה היה בלי קשר לת'רד. בסך הכל מה שאני אומר הוא שאין להם על מה להתפאר, כמו שהם התפארו על המבצע ראווה שהם עשו לפני חודש שאף אחד לא זוכר. זה סתם הפחדה מפגרת. לא משהו רציני. המטוס הזה נכלל בקטגוריה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מטוס שמטרתו להראות גם אנחנו יודעים , מבחינת תמרונים זה מטוס מדהים אם זה ה F5E כי הוא ידוע בתור אקרובט מדהים מה שכן הוא לטווח קצר יחסית והוא לא מתקרב ל F-16 שברשותנו , הלביא היה אמור להיות הרבה יותר מתקדם מהמטוסים האלו חבל שלא בנו אותו הפסד נטו של מדינת .

לגביי הלביא / J10 הוא לא יגיע לאיראנים אלה אם הסינים רוצים לקלקל את יחסי הקרבה עם ותאמינו שהם לא רוצים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מתנהלים בדיוק dogfights בעולם?... הדוג פייט האחרון שראיתי זה אף-16 ישראלי מוריד מזל"ט אבביל בזווית של 80~ (!) מעלות בין המטוס המשגר למזלט... ממש חשוב יכולת תמרון בקרב כזה...

איזה יכולת תמרון צריך כדי להגיע לעמדת ירי אם לטיל יש מעטפת הרג של קונוס של 120 מעלות לכל צד מהאף של המטוס התוקף...

זו שאלה חסרת משמעות. מתי ראית קרב אויר בכלל בזמן האחרון? אבל אני לא טייס ואני לא יודע עד כמה הפיתון 5 יעיל, לכן לא אמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים משהו.

99% מיכולות המטוס- הן יכולות הטייס.

עוד חצי אחוז- אלו יכולות החימוש (אין טיל מונחה טוב יותר מפיתון 5 כרגע. ברגע שמשגרים עליך פיתון 5, אתה יכול רק להתפלל)

המטוסים, כל עוד הם לא בליגות שונות לגמרי (כמו F22 מול ספיטפייר), לא משנים הרבה.

ורק אני לא שוכח שאיראן רחוקה מפה בערך 3000 ק"מ או יותר? o_O הם לא יכולים לתקוף עם המטוסים האלו פה.

אנחנו בדיוק בקצה הטווח של המטוסים. ומה זה יעזור אם הם יגיעו לפה ולא יוכלו לחזור...? יבקשו לנחות ולתדלק אחרי שהם הפציצו אותנו אולי? o_O

כנראה שכחת שממזרח לנו נמצאת ירדן, מצפון לבנון וסוריה, ומדרום מצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכחת שיש לנו הסכם שלום עם ירדן ומצרים, והם לא ימהרו כל כך להיכנס לעימות. הבעיה של אנשים כמוך, זה שהם לא יודעים לעשות חלוקה. אין אצלכם "איראני, לבנוני, מצרי, ירדני"

אצלכם יש "ערבי" וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכחת שיש לנו הסכם שלום עם ירדן ומצרים, והם לא ימהרו כל כך להיכנס לעימות. הבעיה של אנשים כמוך, זה שהם לא יודעים לעשות חלוקה. אין אצלכם "איראני, לבנוני, מצרי, ירדני"

אצלכם יש "ערבי" וזהו.

מסכים - למרות שאני בטוח שסוריה (לפחות) תסכים לתדלק (כפי שהדברים עכשיו במידה והתקפה שכזו תתרחש).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי הלביא / J10 הוא לא יגיע לאיראנים אלה אם הסינים רוצים לקלקל את יחסי הקרבה עם ותאמינו שהם לא רוצים .

למה מה הסינים האלו מפחדים מאיתנו? שלא נקנה את הג'אנק שלהם או שאולי נכבוש אותם? שנבכה לדוד סם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים - למרות שאני בטוח שסוריה (לפחות) תסכים לתדלק (כפי שהדברים עכשיו במידה והתקפה שכזו תתרחש).

אם הם יעצרו לתדלק, זה משחק לטובתנו. בזמן שהם עוצרים להם לתדלוק, אנחנו מפציצים את המטוסים על הקרקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...