משחק מומלץ Call of Juarez - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק מומלץ Call of Juarez

comablack

Recommended Posts

משחק שולט, למרות שקשה, ניתקעתי בשלב של העיירה בהתחלה.

גרפיקה לא רעה, רץ לי חלק על 1920x1200 הכל על המקסימום.

איך מחשב עגלה כמו שלך יכול בכלל להריץ את המשחק :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

JUSTME ,

אתה קצת חצוף אחי.. זה אחד המשחקים הכי כבדים שיש כיום ל ואתה מנסה לשחק אותו עם המחשב שלך ?? נו באמת..

זה יכול להיות אלף ואחת סיבות. שהראשונה שאני חושד בה זה הזכרון הדל שלך.. או חוסר תאימות למשהו מהמפרט שלך.

או באמת OC כמו שאתה אומר. זה בהחלט גורם שיכול לגרום לזה..

כן אחי אבל מה שמוזר זה שהמשחק עצמו פועל מהר מאוד גם בהגדרות בינוניות...פשוט נתקע\משתגע אחרי איזה 5-10 דקות משחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי, ניתקעתי בהתחלה איפה שיש איש מעצבן כזה ואני גינה מה אני אמור לעשות?

יש לי 2 דליים כאלה מה אני אמור לעשות איתם?

אתה צריך לירות שם באיזה 3 בקבוקים....

משחק מעולההה !!

שיחקתי את ה- 3 שלבים הראשונים וממש נהניתי אפילו עם המפרט שלי ! (למרות שקצת הציק לי שהוא קצת קירטע)

עוד מעט אני אקנה 1950XT ואז אני אחזור לשחק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה עובד לי כמו גדול אפילו שבאתר שלהם יש דרישות מערכת כרטיס 6600 עם 256 מגה .

חוץ מהטעינות הארוכות הוא עובד לי חלק על הגדרות נמוכות - SM2 בגלל הhdr שגם מכביד אבל 1024*768 לפחות.

יש לי משהו מוזר שיש מדי פעם פס לבן לרוחב כל המסך למאית השנייה מדי פעם לא יודע למה זה אבל חוץ מזה באמת עובד כמו שצריך.

הגרפיקה ממש נחמדה ודי מפורטת והסיבות גדולות אפילו שהן די לינאריות.

בכל מקרה אחלה משחק מוזר לי שלא שמעתי עליו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור לרוץ אצלך טוב..

המלצה שלי - לא שווה לוותר על ה במשחק לטובת AA..

ה במשחק הזה פשוט מדהים !

יצא למשחק הזה גם פאץ' ל DX10 עוד מעט.. אז למי שיש מחשב תותח וויסטה פשוט יהיה בהלם מהגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד, סיימתי אותו כבר ממזמן.

הבעיה שלו היא אותה בעיה של רוב המשחקים ממזרח אירופה, הם מאוד טובים ויש להם אחלה קונספט, אבל חסר להם את הליטוש האחרון שיהפוך אותם למשחקים מצויינים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס איזה גרפיקה מגעילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

הפעלתי על הכי גבוהה והגרפיקה מזוויעה :S

ותגידו למה בSM2 יש Anti משו ובSM3 אין

זה לא אמור להיות ההפך?

אני תקוע בשלב שההיא בידיוק נותנת לו מציצה ואז תופסים אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר בשלב עם Crazy frank חרשתי עכשיו

ושברתי שיא טמפ' חדש

120.8C!

2007-06-05 20:20:03 I Temperature: GPU: 120.8°C GPU environment: 82.0°C

2007-06-05 20:20:04 I Temperature: GPU: 120.8°C GPU environment: 82.0°C

2007-06-05 20:20:05 I Temperature: GPU: 120.8°C GPU environment: 82.0°C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה מגעילה?????

באיזה סרט אתה חי אחד המשחקים עם גרפיקה ממש יפה לדעתי והhdr שדווקא עכשיו הפעלתי מיוסם פה באופן ממש מרשים בניגוד לכמה משחקים שהשתמשו בו כדי לעשות וי.

בכל מקרה המודלים די מפורטים יש די הרבה פרטים הסביבות עשירות מאוד (העלה לי דג'ה וו של farcry לראות קצת טבע (כמובן על המחשב חס וחלילה לצאת לטיול בעולם האמיתי :jump1: ) חוץ מזה שהמנוע מנצל טוב לדעתי את המערכת בניגוד למשחקים כמו arma שאי אפשר להריץ בכלל על המחשב שלי ברמה נורמלית.

(1028*768 +hdr postprocess על נורמל ) אז נכון שהמנכתי את הצמחייה והגופות נעלמות בשנייה בשביל שהמחשב לא יקרוס אבל המשחק רץ חלק ויפה)

בכל מקרה אפילו הסיפור לא נוראי והקולות של השחקנים גם ברמה טובה.

יש כמה רעיונות יפים בנוגע למשחקיות (שליפה מהירה עם שתי כוונות ממש נחמד) ולמרות שעם בילי המשחק הופך להיות קצת פלטפורמה יש את הכומר לפצותעל כך.

בכל מקרה אני מסכים שלמשחקים מחברות כאלה חסר קצת ליטוש אבל במקרה הזה ממש התרשמתי בניגוד ל S.T.A.L.K.E.R שלדעתי היה לינארי בטירוף משעמם והיו לי ציפיות גבוהות מהשחק שהתברר כאכזבה גדולה ולא ציפיתי לרמת הפקה של cod2 (אחד המשחקים המרשימים ביותר) אבל המשחק פשוט כיף ממכר.

פשוט השיווק לא היה מאוד אגרסיבי בניגוד למשחקים שיוצרים רעש ובסוף מתבררים כאכזבה (שוב לדעתי סטאלקר) רק נקווה ש crysis לא יהיה ככה (טוב מה זה משנה המחשב שלי לא יסתדר איתו בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...