OC ל-כרטיס מסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC ל-כרטיס מסך

The Ball

Recommended Posts

יש לי כרטיס מסך של 2 GTS 64DDR

אני רוצה לעשות לו OC אבל אין לי מושג איך!

הורדתי את התוכנה RIVA TUNER אבל אני לא יודע איך משתמשים בה

מישהו יכול לעזור לי?

ועוד שאלה אם אני עושה OC אני גם צריך להוסיף מאורר? ואם כן אז איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בנוגע למדריך הוא לא כל כך טוב והוא לגמרי מבלבל, עכשיו RivaTuner היא תוכנה חינמית אז היא עדיפה ויותר פשוטה, עכשיו תפתח את RiveTuner :

1.gif

תלחץ על החץ ליד Customize, ועל התמונה של כרטיס המסך כמו שבתמונה.

2.gif

עכשיו כפי שאתה רואה אתה יכול לכוון את מהירות הליבה ואת הזיכרון, עדיף להתקדם חמש דרגות בכל פעם, עד שתראה דברים מטושטשים על המסך אז עדיף שתחזור עשרה דרגות אחורה.

ואם אתה לא מתכנן חזק אז אתה לא צריך עוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני כן רוצה OC חזק!!

אז לפי מה שאתה אומר אני צריך עוד מאורר

יש איזה מאורר מיוחד שכדאי לקנות?

ואיך מתקינים??

ודרך אגב תודה רבה...

אתה יכול לקנות Crystal Orb, אבל הוא דיי מרעיש - יש עליו ביקורת באתר. חוץ מזה, אני לא רואה איזושהי אופציה אחרת. אתה צריך לוודא שהקירור הנוכחי שלך מורכב באמצעות קליפסים (אחרת זה סיפור שלם להוריד אותו, צריך להכניס את הכרטיס לפריזר...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני כן רוצה OC חזק!!

אז לפי מה שאתה אומר אני צריך עוד מאורר

יש איזה מאורר מיוחד שכדאי לקנות?

ואיך מתקינים??

ודרך אגב תודה רבה...

אתה יכול לקנות Crystal Orb, אבל הוא דיי מרעיש - יש עליו ביקורת באתר. חוץ מזה, אני לא רואה איזושהי אופציה אחרת. אתה צריך לוודא שהקירור הנוכחי שלך מורכב באמצעות קליפסים (אחרת זה סיפור שלם להוריד אותו, צריך להכניס את הכרטיס לפריזר...).

ובתוספת לקריסטל אורב אתה יכול להשתמש ב-AS3 שהיא מישחה תרמית כדי להוריד את הטמפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריסטל אורב הוא הכי טוב והוא עולה שמונים ש"ח+, קל מאד למרוח את המשחה התרמית אתה פשוט מסיר את המאורר הישן מנקה את הצ'יפ של הכרטיס מהמשחה התרמית הישנה עם אלכוהול ועדיף שתעשה את זה עם צמר גפן(אסור לגעת עם האצבעות), אחרי שאתה מסיים לנקות אתה שם את המישחה התרמית החדשה על הצ'יפ (בזהירות) עכשיו אתה פשוט מביא את המאורר החדש שם אותו על הצ'יפ לוחץ חזק וזהו גמרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מדריך מהאתר הזה שמסביר איך לשים משחה תרמית : משחה תרמית - מריחה נכונה

מדברים שם על איך לשים על המעבד אבל זה גם עובד על כרטיס המסך.

את המאורר קל לשים אז לא הצלחתי למצוא מדריך שמסביר איך עושים את זה, אבל כן מצאתי ביקורת על הקריסטל אורב : Crystal Orb - ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...