בעיה בTHUNDERBIRD.. התוכנה תקועה קשות! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בTHUNDERBIRD.. התוכנה תקועה קשות!

nadaw

Recommended Posts

שלום לכולם!

כמה כמה זמן שהתוכנה תקועה רציני.

כשמפעילים אותה לוקח לה איזה רבע שעה להעלות את רשימת המיילים + חדשים.

אחרי כמה זמן שהתכנה פועלת היא מפסיקה לתפקד (לא מוחקת לא כותבת לא מעבירה לא כלום).

התקנתי מחדש

הסרתי לגמרי והתקנתי מחדש

ישנה הגרסה המעודכנת ביותר

מה לעשות??

תודה

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

מותקנית אצלך הרחבות או themes?

לאחר ההסרה מחקת את כל התיקיות הקיימות של התוכנה (את תיקיית התוכנה עצמה ואת תיקיית הפרופיל)?

אתה יכול לנסות את הגרסה הבאה, אמנם היא מיועדת להפעלה מתוך זכרון נייד אבל אין שום מניעה להפעיל אותה מתוך המחשב. היא לא דורשת התקנה. פשוט תפתח את התיקייה ותפעיל את התוכנה

http://portableapps.com/apps/internet/thunderbird_portable

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אני אנסה את הגרסה הזאת..

לא מחקתי את תקיית המערכת כדי לא לאבד את כל ההודעות... :nixweiss:

מה עוד??

עריכה: בגרסה שנתת זה עובד תקין!

מה לעשות? אני לא רוצה לאבד את ההודעות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות כמה דברים.

1) תגבה את מחיצת הפרופיל (ואת המחיצה בה נשמר הדואר במידה וקבעת מחיצה אחרת) ותמחק אותן. תתקין מחדש את התוכנה תבדוק שהיא עבודת ולאחר מכן תעתיק את תוכן המחיצות שגיבית לתיקיות החדשות שנוצרו.

2) יתכן ויש לך בעיה עם הרחבה מסוימת (לא פירטת אם אתה משתמש בהרחבות), אם אתה משתמש בהרחבות תבטל את כולן, תבדוק האם התוכנה עובדת ואם כן תחזיר לפעילות את ההרחבות בהדרגתיות כדי לאתר את ההרחבה הבעייתית.

3)תמשיך להשתמש בגרxא הניידת, מהתפריט Tools>Account settings תבחר בפאנל השמאלי של החלון את Local folders , שם תוכל לכוון את התוכנה למחיצה הקיימת שמכילה את המיילים שלך. לאחר אישור והפעלה מחדש של התוכנה המיילים שלך אמורים להופיע בתוכנה.

המלצה שלי: תעתיק את מחיצת המיילים הנוכחית שלך אל תוך התיקייה של הגרסא הניידת של Thunderbird ואז תכוון את התוכנה להשתמש בה במחיצת הדואר. בצורה כזאת המיילים ישמרו עם התוכנה. ואפילו תוכל לקחת את התוכנה על דיסק פלאש לכל מקום יחד עם המיילים שלך (כמובן בתנאי שגודל המיילים נכנס לדיסק נייד).

ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על התגובה המאוחרת! הייתי רחוק מן המחשב....

קודם כל.. תודה רבה לך על ההשקעה! ועל הנכונות לעזור!

דבר שני.. עידכנתי לגרסה החדשה שיצאה אתמול : 1.5.0.7 (?) וזה הסתדר! איזה כיף.....

מוזר מאוד........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...