גבירותיי ורבותי zen vision W - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גבירותיי ורבותי zen vision W

Roshos

Recommended Posts

וואלה כתבו 640 דולר ובארץ פחות מ2000 ש"ח.

איזה חובבניות ::)

כנראה 340$ או 450$, או להיפך, פחות מ4000 שקל (שזה כבר מוגזם לכן אני יותר נוטה ליכוון של הטעות בדולר ולא בש"ח אם כי במחיר של פחות מ2000 זה פשוט מציאה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי של"ואללה" יש קצת טעות במחיר. 640 דולר?!

חוץ מיזה הנגן נראה ממש אחלה!

לא חושב שהם טעו במחיר אני נוטה להאמין שזה המחיר האמיתי בהמרה גסה לשקלים זה יוצא 2600 ש"ח...

אבל בארץ זה ייעלה בסביבות ה-3000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש אבל ממש לא הרבה כסף לנגן כזה זה הנגן עם המסך הכי טוב שיש היום(לפי הכתבה) והכי גדול 4.3" זה יותר גדול בכ-1 ס"מ מהמסך של הa2

30 gb ואיכות של קריאטיב זה ממש סבבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ep-120, תן לי לנחש

אם זה היה vision: W היית אומר שזה מחיר מצויין? ::)

ממ לא גם היתי אומר שזה מאוד יקר!!! וגם לדעתי הIPOD מאוד יקר בארץ

וRoshos הייתה משלם על נגן עם זמן לראות MAX 2.5 כל כך הרבה כסף? ו100% זה יהיה פחות ממה שרשמו שם בחצי שעה ככה, כן המסך מאוד איכותי וגדול ואם זה היה לפחות 8 שעות זה היה שווה את זה (640$) וגם לא בטוח כי זה יוצא 2880 ש"ח שזה המון ובארץ זה יעלה עוד 500 ש"ח לפחות (וזה עוד במצב הטוב).

אם זה יעלה בארץ 2500+- אז זה יהיה שווה אבל לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ep-120

הטענה שלך די מוזרה בעצם אם זה ככה אין סיבה לשלם על כלוםהרבה כסף למשל(נלך לנושא אחר שאני טוב בו) אם יש לך כסף לאוטו טוב,(האוטו אגב עמוס בכל טוב אוטו גדול מרווח מושבי עור נניח ב.מ.וו 7),אבל מה הוא שותה ליטר דלק ל-4.5 ק"מ (על פי נתוני יצרן)מה שאומר שהאוטו שלך נוסע בדיוק 360 ק"מ(לפי נתוני היצרן) אבל בדוגרי זה לא ככה יש הרבה משתנים ככה שהאוטו צורך ליטר ל-4 ק"מ וזה מאפשר לך לנהוג 320 ק"מ,עם מרחק כזה אתה אפילו לא יכול לנסוע לאילת מת"א ואתה משלם עליו כל כך הרבה כסף?אם נניח האוטו היה שותה ליטר ל-9 אז האוטו היה שווה את ה-700,000 ש"ח שמשלמים עליו...

אבל הטענה האחרונה היא שטויות כי בן אדם שקונה משהו מודע ליתרונות שלו ולחסרונות שלו.

בן אדם שקונה ב.מ.וו 7 יודע שהוא צורך דלק אבל הוא יודע גם שהוא ייסע באיכות ובנוחות...

משמע אתה קונה משהו איכותי שלמרות שהוא צורך הרבה הוא עדיין איכותי וזה משתלם לבן אדם שמחפש איכות..

אני מחפש איכות אז אני אקנה את זה ..

וגם מה לעזאזל תעשה עם 8 שעות ווידאו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה, אתה בצבא\טיול אין לך מקור חשמל, ואתה רוצה לראות סרט (משהו ממוצע זה שעתיים שעתיים וחצי לא?), אחרי הסרט יש לך עוד חצי סוללה, ואחרי כמה שעות אתה שומע (נגיד שלוש ארבע שעות של שמיעה ככה) סבבה? ויום אחרי אתה שומע עוד שעה בבוקר ורואה גם איזה סידרה ככה בדרך (חצי שעה) וזהו יש לך עוד שעה שעתיים ואתה לא יכל לראות שום סרט (כי לא נישאר לך מספיק זמן לראות סרט) וזהו אחרי יומיים אין לך סוללה

אתה מבין מה הבעיה? זה אחת הסיבות שקניתי את הA2 יש לו כפול זמן מכל הנגנים האחרים (10 שעות נגינת ו22 שעות מוזיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...