DS3 \ E6400 על באס 435... רוצה עוד! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DS3 \ E6400 על באס 435... רוצה עוד!

סער_שי

Recommended Posts

הטמפרטורות מצויינות - כל החלקים פושרים להפליא.

+0.2 מתח ל-MCH (שאין לי מושג מה זה... מה דעתכם?)

+0.2 מתח ל-FBS

1.45 ל-CPU

לא עולה מעל 435. למה? :(

ניסיתי להעלות מתחים - מעבד:1.5, FBS +0.3... לא מזיז לו, הוא קורס וחוזר להגדרות המקוריות.

הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה זיכרונות אתה יושב? תנסה לשחק עם התיזמונים.. לתת עוד מתח לזיכרון!

MCH זה אם אני לא טועה הגשר הדרומי...

לFSB תשאיר על 0.2 ותכוון לגשר הצפוני איזה מאורר ואת המעבד תעלה ל1.6.. מה כבר יכול לקרות :)

תתעסק.. בסוף תצליח.. אני חושב שהבעיה נובעת מהזיכרון.. תנסה גם ביוסים אחרים(אם אתה על F4 תנסה את F3...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - תודה!

מסתבר שה-435 לא יציב... הצלחתי להגיע ל:

DIMM +0.3

אבל הזכרונות רצים ב 4-5-5-10 אפילו שבמקור הם 5-5-5-16. לא רע!

FBS +0.1

MCH +0.1

CPU 1.425

באס - 430

זה הכי יציב שהצלחתי בינתיים. מעל לזה אני מתחיל לקבל בעיות ואין לי מושג מהיכן זה נובע. יש מצב שהמעבד מגביל אותי, אבל גם כשאני נותן לו 1.5 הוא עושה בעיות. כתוב שהוא מתחמם מאוד אבל כשאני נוגע בקירור - הוא די פושר. אולי בכלל ה- דפוק. הוא פשוט נתקע לי בשלב מסויים אבל המחשב שומר על ההגדרות של ה-OC ולא מחזיר אותן (מה שהוא צריך לעשות אם ה-OC מסוכן או לא פועל טוב). האם נראה לכם שהבעיה בחלונות?

מה שעוד מוזר: אני אפילו לפעמים מצליח בהגדרות מסויימות אבל לא יכול לחזור אליהן משום מה.

הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של הוינדואוס אצלך נשמעת כמו הבעיה שהייתה לי עם הארדיסק לפני כמה זמן.

הוינדואוס היה פשוט נתקע לפעמים. (סתם עצה לגבי הבעיה של החלונות)

MCH זה ה-Media Communication Hub...

1.425 זה לא קצת גבוהה למעבד קונרו? (מצטער פשוט מעולם לא היה לי אחד כזה אז אני קצת לא בקיא במה זה מתח הגיוני למעבד כזה).

לגבי ה-"למה הבאס לא עולה יותר?", לדעתי זה פשוט בעיה בביוס, וזה יפתר בעדכון ביוס הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי - אז לגבי ה-MCH אני ממש לא חושב שאני צריך להעלות לזה מתח (למרות שראיתי שכן העלו לזה בפורומים באנגלית).

בכל מקרה הצלחתי לייצב את המערכת על:

438 FBS.

אבל המעבד על 1.475. כן, זה קצת גבוה אבל נתתי לו SNM והוא לא עולה מעל 60 מעלות ב-100% מאמץ אז נראה לי שאני אשאיר את זה ככה. בפחות מזה הוא עושה בעיות, למשל ב-1.45 הוא נתקע ב- PI.

את הזכרונות הצלחתי להביא ל: 4-5-5-10 למרות שהם במקור 5-5-5-16. הוספתי להם 0.4V, אבל הם לא עברו SNM. אני חושב להוסיף עוד קצת מתח כי הם לא חמים בכלל.

ת'אמת, אם זה יישאר יציב על 438 - מסופקני. למיטב הבנתי כנראה המעבד הוא מה שמעכב את ההמשך, והוא דורש יותר מתח להגיע לבאסים יותר גבוהים. הבעיה שהוא גם מתחמם מאוד בעקבות כך.

האם יש כאן מישהו שהצליח להגיע עם ה-DS3 לבאס יותר גבוה?

אולי בעדכון ביוס הבא יהיה מצב להמשיך. בינתיים - הללויה (עבדתי על זה כל הלילה, ניסיתי כל שילוב אפשרי כמעט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא זוכר איך הוספתי וכמה... רוב השינויים היו הדרגתיים אבל עשיתי כל כך הרבה שאני כבר לא זוכר. למה, זה מסוכן? (אמרתי - מקסימום זה יחזיר אותי לביוס)

בכל מקרה העליתי את הזכרונות ל 5-5-5-12, שזה עדיין יותר מהסטוק, והם כמובן ב-876 אז בכלל טוב. הם סופגים 0.4 וזה לא מזיז להם, הם עדיין פושרים. מעניין אם אני אוסיף ל-0.5 אם הם יוכלו לרדת עוד.

אז כפי שאמרתי: 438 באס והמעבד על 1.475 מתח, שזה קצת גבוה אבל בטמפ' החדר, בלי מזגן, הוא 44 במנוחה ומקסימום 60 במאמץ. וזה עוד בקיץ. השאלה אם הוא יכול לשרוד ככה. ז'תומרת - האם זה לא מסוכן לו להיות על מתח כזה גבוה, והאם הטמפ' שלו היא סבירה כדי שאני אשאיר את זה ככה?

אולי זה יהיה ה"באס קיץ" שלי, ובחורף אני אעשה "באס חורף" עם מתח יותר גבוה, ואולי אצליח להגיע ל-450 (אני חושב שהצלחתי, עם מתח 1.6... אבל כשהוא הגיע ל-70 מעלות הפסקתי את הכל והורדתי).

ואולי בעדכון ביוס הבא לא יהיה צורך במתח כזה גבוה. יש מצב?

עדכון: 440 על אותו מתח. לא ניסיתי יותר. את המתח של הזכרונות הורדתי ל-0.3 וייצבתי אותם על 5-5-5-15. כנראה שהם הגבילו אותי. או הספק (יכול להיות שאין לו מספיק חשמל לתת להם?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Allendaler יש לי 2 שאלות

באיזה גירסה שלS&M אתה משתמש

ואיזה גירסת ביוס אתה מריץ

אני שואל כי אני עידכנתי ביוס ועשיתי OC והכל ניראה בסדר

עד שפתאום משום מקום עשה ריסט

החזרתי לסטוק והוא לא עובר את הבדיקה הריאשונה

של הCACHE 1

החזרתי את המחשב לחנות אבל מעניין אותי מה אתה עשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר הוא משתמש בגירסה F4, והזיכרונות שלו הם CEON (או משהו כזה), זבל ג'נרי במהירות 800MHz.

בטוח שהזיכרונות מגבילים אותך.

אם אתה אומר שהטמפ' של המעבד סבירה, וגם של שאר החלקים, אז הדבר היחידי שמגביל אותך זה הזיכרונות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי ולא הקשבת לי.. הבעיות כנראה נובעות מהזיכרון.. אין לך מה לפחד מלתת 2.4V לזיכרון זה לא נחשב הרבה(2.4V = +0.6V בDS3) אז תתן הכי הרבה מתח לזיכרון ותיזמונים 15-5-5-5 או אפילו יותר גבוה משהו בסגנון 17-6-6-5 ותנסה לראות לאן זה מגיע. לדעתי רק הזיכרונות מגבילים אותך.. תנסה גם לתת עוד מתח למעבד 1.5 או אפילו 1.55 על אוויר זה עוד איכשהוא בסדר ולא עושה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Allendaler יש לי 2 שאלות

של הCACHE 1

גם לי הוא לא עבר CACHE 1. לא יודע מה זה אומר. לא התייחסתי לזה.

לגבי הזכרונות, אני לא בטוח שהם מגבילים אותי. נתתי להם מכפלה של 2.5 וניסיתי אותם על מהירויות גבוהות. הם היו יציבים לחלוטין ב-900MHZ עם התזמונים המקוריים, וזה עוד בלי לתת להם עוד מתח. אז אני לא יודע כמה זה "זבל ג'נרי". הצלחתי אפילו לעשות להם BOOT ב-875 עם תזמונים של 4-5-5-10. הם אמנם לא היו יציבים, אבל זה אומר משהו. ות'אמת, אני לא בטוח כמה GSKILL היו נותנים לי.

אני לא אתן עוד מתח למעבד, הוא מאוד חם ועומד עכשיו על טמפ' 46 במנוחה. פשוט היה לי מוזר שהיה כתוב לי שהוא מגיע ל-70 מעלות אבל הגוף היה בפירוש פחות מזה, כשנגעתי עם האצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Allendaler יש לי 2 שאלות

של הCACHE 1

גם לי הוא לא עובר וגם לBLAZE מהפורום הוא לא עבר אם אני לא טועה, ותאחלס אין עוד אף אחד עם CONROE ששמעתי שאמר שכן עובר לו, אז תאחלס סתם החזרת את המחשב לחנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...