UT - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UT

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

UT 0wnZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   cwm9.gif

I LOVE THIS GAME!!!!!!!

אני משחק בו כל יום (כמעט) וזה לא מפסיק לשגע אותי

עשו אותו בגאוניות..... (רציני)

יש לי אותו על דיסק צרוב אומנם  cwm1.gif

אבל ללא ספק אני עומד לקנות אותו  cwm32.gif

הוא פשוט מדהים באינטרנט........

מדהים!!!!!!!!!!!!!!!  (חוץ מהפינג למי :-/שאין  ADSL)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]-=WM=-[/glow]

כן כן, הקלאן הכי טוב בארץ! ;D

ואחי אתה לא צריך לחשוב פעמיים... תקנה! גם לי היה את הקיצוץ וקניתי בהולנד ב 25 שקלים את Unreal Tournament GOTY

(Game of the year Edition) ואני לא מאוכזב... יש בזה את המוזיקות המדהימות, רואים יותר טוב, רץ יותר טוב...

ואיך אתה יכול להגיד ש QUAKE3 יותר טוב מ UT? איך? Q3 זה משחק נחמד מאד אבל לא מאתגר בכלל ולא כלום... באנריל יש לך הרבהי ותר אלמנטים, כמו הDODGING, ה TRANLOCATOR, מערך הנשקים המושלם, שלא לדבר על השלבים המדהימים, לעומת השלבים המטומטמים של קוויק 3... פשוט מעצבן, כל שלב עם לאבה והכל שחור וחשוך... מה שיפה זה רק כמות המודלים הנאה שיש בQUAKE 3 למרות שזה זניח...

בקיצור שניהם משחקים טובים אבל אין מה להשוות, UT קורע את כולם (וזה כולל את CS שאני אוהב מאד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעע איפה הייתי כשהדיון הזה התנהל :-X

טוב בכל אופן רוץ מהר תקנה את אנריל ב-50 שקל כי זה המשחק הכי כיפי שהיה אי פעם עד היום, הוא פשוט לוקח את כל המשחקים מבחינת כיפיות!

כל הזמן יש חשק של עוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו ב50 שקל אתמול בלילה, רק לאחר מכן עברתי לאופיס דיפו וראיתי אחר:

סלסלה מלאה במשחקים, שאפשר לקחת שלושה משחקים ב100 ש"ח, ואנריל היה בינייהם...

אינעל-רבק, היה שם גם את Grand Prix 3 ועוד איזה משחק עם כזה, שרציתי גם פעם, אבל לא רציתי לשלם מחיר מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

קניתי אותו ב50 שקל אתמול בלילה, רק לאחר מכן עברתי לאופיס דיפו וראיתי אחר:

סלסלה מלאה במשחקים, שאפשר לקחת שלושה משחקים ב100 ש"ח, ואנריל היה בינייהם...

אינעל-רבק, היה שם גם את Grand Prix 3 ועוד איזה משחק עם כזה, שרציתי גם פעם, אבל לא רציתי לשלם מחיר מלא.

איזו גירסה נמכרה באופיס דיפו? (להזכירכם שאלתי את זה כבר בעבר ולא עניתם...)

GOTY OR TOTALLY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאתי שקניתי בToys'R'Us זה GOTY בודאות, זאתי שעכשיו נמכרת במבצע של האופיס דיפו היא בדיוק אותה קופסא בול, לכן אני יכול להסיק שזו אותה גרסה באופיס דיפו.

בקופסא קיבלתי חתיכת נייר ושני סידירומים, אחד של המשחק והשני עם "אקסטרות", וזהו. הגרסה, שהותקנה מהדיסק היא 4.36.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

TOTALLY UT

QUOTE:

"A compilation of Unreal GOLD (Unreal and the Return to Na Pali mission pack) and Unreal Tournament Game of the Year Edition. New skins, new maps and new weapons, you are NOT ready! EXCLUSIVE footage of Unreal II for and Unreal Championship for the Xbox®. Totally Unreal coming to a retailer near you September 2001."

בלי שום ספק... שווה כל אגורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...