UT - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

UT

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור אחד שמשחק גם UT וגם Q3A, לדעתי האחרון יותר טוב מהראשון, וזה גם בזכות הגרפיקה האשירה וגם בשל העובדה שבקוייק יש יותר אקשן מאשר בUT. צריך לשים דברים בפרופורציה: UT מנצל יותר את משאבי המעבד מאשר משאבי כרטיס המסך, ואני לא יודע אם זה בגלל זה, אבל יש לו גרפיקה פחות טובה מלקוויק. לעומת זאת, קוויק מנצל יותר את כרטיס המסך(OpenGL, ולדעתי זו יותר טובה מD3D) ונותן גרפיקה הרבה יותר טובה.

אני יודע שהאנריל המקוצץ עשה לי צרות מכאן עד טוקיו לעבוד בצנרת(כך אני קורא לרשת מחשבים) שלי, אפשר להתחבר אחד לשני, אבל יש בעיות פינג. לי נראה, שהדבר נובע מחוסר עדכון של תוכנה, שהוא בלתי אפשרי.

בכל מקרה Q3A עובד נפלא, ואני משחק אותו עם חבר שלי(כל יום אחרי שש בערב, נחשו למה....) בחיבור ישיר של מודם למודם כל כמה ימים, וממש אין בעיה איתו, גם כשאנחנו משחקים דרך האינטרנט בחיבור ישיר של TCP/IP.

לגבי הצנרת שלי, מאז שמרכתי את הסלרון שלי אין לי צנרת בבית. הכבל עדיין עובר בין החדרים שלי ושל אח שלי, אבל אין כרטיסי צנרת במחשבים, מה גם שכבל הצנרת הוא עדיין BNC(מי שמכיר, החיבור העגול שעובד עם טרמינטורים בקצבות, בזמנים טובים היו לי גם ארבעה מחשבים בבית וזה היה פתרון טוב שלא הצריך HUB).

עכשיו, אחרי שעשקתי במכרז מאיזה חברה שני כרטיסי צנרת 10/100 במחיר של אחד בפלונטר, אני הולך לחבר את הצנרת שלי בבית עם כבל מוצלב, אני פשוט עצלן ועד שאני יעשה את זה יכול לעבור גם שנה. זה תמיד כך עם דברים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

האמת שזה יותר דומה לשמונה חודשים...

שמו אינו ידוע... ;) הוא לא ממש עקבי בקטע הזה, אבל הוא טוב מאוד וכבר הרבה קלאנים טובים רצו אותו.

הממ... אם לא פספסתי כאן משהו מדובר בבחורה (Tiamathדי מבוגרת בשביל להיות גיימרית) אשר לא היססה להראות את פרצופה בשלוש מסיבות הרשת האחרונות הגדולות שהתקיימו.

ומה קורה עם העכבר??? איזה רכשת בסוף?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... אם לא פספסתי כאן משהו מדובר בבחורה (Tiamathדי מבוגרת בשביל להיות גיימרית) אשר לא היססה להראות את פרצופה בשלוש מסיבות הרשת האחרונות הגדולות שהתקיימו.

ומה קורה עם העכבר??? איזה רכשת בסוף?

:)

היא גרושה עם ילד אחד, נכון?

אני חושב שאני מכיר אותה מאיפה שהוא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז חבר שלי מופיע בשם CARRIER_1 לפעמים, ןלפעמים שם אחר. קודם הגזמתי כשאמרתי שהוא "שולט" בשרתים, אבל הוא מעולה יחסית למישהו שלא שיחק כ"כ הרבה זמן.

עכבר...בעקרון אני קונה אותו רק עוד שבוע שבועיים כשכל המחשב החדש יגיע, אבל לבסוף, גם אחרי כל הדיון בפורום, החלטתי על ה-MOUSEMAN כי אני חושב שיתרון ה-HZ של האקספלורר פשוט לא יהיה מורגש והעכבר של לוג'יטק פשוט הרבה יותר נוח ויפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

היא גרושה עם ילד אחד, נכון?

אני חושב שאני מכיר אותה מאיפה שהוא....

חחחחחחח מעניין למה היא גרושה..... כל היום יושבת במחשב ומשחקת Q3A, איזה בעל ירצה אישה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...