שאלת/הערת תם בקשר ל- צורבי DVD מומלצים יולי 2006 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת/הערת תם בקשר ל- צורבי DVD מומלצים יולי 2006

yanhak

Recommended Posts

למה להמליץ על NEC 4551 שעולה 275 ולא על 4550 NEC שעולה 235 (כ- 17% פחות)? הרי מדיות ל Lableflash, עד כמה שהשכלתי להבין, עדיין לא קיימות בארץ. וכאשר הן יכנסו לארץ הן בטח יהיו ממש יקרות. ועד שמחירן ירד אזי בטח יצאו דגמים חדישים יותר, ואולי אף זולים יותר :bash:

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך רחוק עוד יותר!3550 עוד יותר זול ועדכון קושחה פשוט(אמנם כפול )הופך אותו ל4551 בדוק!אבל כשההבדל בין המחירים מזערי אז אין לזה חשיבות לפי דעתי.פשוט קשה יותר להשיג את 4551 לפחות אצלנו באזור ולא כולם מוכנים להזמין מהאינטרנט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להמליץ על NEC 4551 שעולה 275 ולא על 4550 NEC שעולה 235 (כ- 17% פחות)? הרי מדיות ל Lableflash, עד כמה שהשכלתי להבין, עדיין לא קיימות בארץ. וכאשר הן יכנסו לארץ הן בטח יהיו ממש יקרות. ועד שמחירן ירד אזי בטח יצאו דגמים חדישים יותר, ואולי אף זולים יותר :bash:

יניב

מי שקורא את כל ההמלצה שהבאתי, יכול להחליט לבד אם שווה לו ה 4550 או 4551.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור. אתם צודקים.

סתם חשבתי שכדאי ליידע באותה נשימה עם ההמלצה כי המדיות עדיין לא קיימות בארץ. וברור שכל אחד יעשה ככל העולה על רוחו :hi:

בכל אופן שלחתי מייל ליבואן של פוג'י בקשר למדיות הנ"ל. במידה ותהייה לי תשובה בנוגע לצפי היבוא אידע.

לילה טוב,

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שבשנת 1997 קניתי את ה -ROM הראשון שלי, אמרתי לעצמי "וואיי איזה כיף אני יוכל לראות מלחמת הכוכבים ב DVD"... הסרטים האלו יצאו ל אחרי כמה שנים טובות.

לפני שקונים משהו בשביל דבר ספציפי, בודקים אם הדבר הספציפי קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...