עומד לפני רכישת רכב, מה דעתך על האחד הזה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומד לפני רכישת רכב, מה דעתך על האחד הזה?

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ליאור, אולי באמת תרד מהפולקסווגן "חלונות נופלים" פאסאט?

זאת בכלל לא מכונית מיוחדת ובתור אחד שמכיר את האוטו, לדעתי יש לו יותר מגרעות מיתרונות.

מה יהיה ?

אולי באמת נעשה חוק שילדים בני 16 לא יכולים לדבר על מכוניות בגוף ראשון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכן שלי. עונה על השאלה?

שבועים אחרי שניגמר הביטוח על האוטו הלך הגיר.

מה הקשר בין הביטוח לגיר?

ליאור, אולי באמת תרד מהפולקסווגן "חלונות נופלים" פאסאט?

זאת בכלל לא מכונית מיוחדת ובתור אחד שמכיר את האוטו, לדעתי יש לו יותר מגרעות מיתרונות.

תציע רכב אחר שעולה 40K ומציע מרחב כזה

ד"א אם מדברים על נופלים, לחבר שלי הייתה בעיה חוזרת כזו עם פונטו, אומר משהו? לא

זאת בעיה זניחה לעומת בעיות שחברות אחרות מפילות (מישהו אמר שסתומים ברובר 216?)

^ זה מצחיק איך חברות כמו סיאט וסקודה מייצרות מכוניות יותר טובות מאותם חלקים.

אין לסיאט שמבוסס על הפלטפורמה של הפאסאט (פלטפורמה D הם קוראים לה אם אני זוכר נכון)

הסופרב של סקודה (שהיא יותר אמין ויותר בוגר מהפאסאט) הוצגה הרבה אחרי ונמצא הרחק מחוץ לתקציב

Seat זה לא של VW?

אכן

"הבת הספורטיבית של VAG" כפי שהם רוצים לכנות אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההמלצות, דיברתי אתמול עם מישהו בטלפון על העניין הזה. הוא אמר לי לא להתקרב לקורולות כי עד שנת 2002 המנועים שלהם לא מספיר אמינים. כמו כן, הוא המליץ בחום על המנועים של מאזדה שהם חזקים ואמינים יותר.

אני דיי אהבתי את הרעיון של ה1800 הידנית, הבעיה היא שכפי שאמרתי אנחנו רוצים מאוד מושבי עור. במידה ואני קונה ללא מושבי עור, כמה יכול לעלות לעשות את זה ואיפה הדבר הזה נעשה?

כמו כן, בנוגע ל-BMW, השנתון לא מעניין אותי. תמיד רציתי אחת מהשנים של 88-93, פשוט כי אז הן היו הרבה יותר יפות ממה שהחברה הזאת מייצרת היום (לדעתי כמובן).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין הביטוח לגיר?

תציע רכב אחר שעולה 40K ומציע מרחב כזה

ד"א אם מדברים על נופלים, לחבר שלי הייתה בעיה חוזרת כזו עם פונטו, אומר משהו? לא

זאת בעיה זניחה לעומת בעיות שחברות אחרות מפילות (מישהו אמר שסתומים ברובר 216?)

אין לסיאט שמבוסס על הפלטפורמה של הפאסאט (פלטפורמה D הם קוראים לה אם אני זוכר נכון)

הסופרב של סקודה (שהיא יותר אמין ויותר בוגר מהפאסאט) הוצגה הרבה אחרי ונמצא הרחק מחוץ לתקציב

אכן

"הבת הספורטיבית של VAG" כפי שהם רוצים לכנות אותה

ביטוח של הרכב 36 חודשים במוסך הרישמי של GM.

לא התכוונתי לביטוח נהג.

----

ד"א אל תנסו לעשות על הקורולה דריפטינג האוטו פשוט עף...אתמול חבר שלי התאפך 13 אלף שקל נזקים. (קורולה שנת 99)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההמלצות, דיברתי אתמול עם מישהו בטלפון על העניין הזה. הוא אמר לי לא להתקרב לקורולות כי עד שנת 2002 המנועים שלהם לא מספיר אמינים. כמו כן, הוא המליץ בחום על המנועים של מאזדה שהם חזקים ואמינים יותר.

אני דיי אהבתי את הרעיון של ה1800 הידנית, הבעיה היא שכפי שאמרתי אנחנו רוצים מאוד מושבי עור. במידה ואני קונה ללא מושבי עור, כמה יכול לעלות לעשות את זה ואיפה הדבר הזה נעשה?

כמו כן, בנוגע ל-BMW, השנתון לא מעניין אותי. תמיד רציתי אחת מהשנים של 88-93, פשוט כי אז הן היו הרבה יותר יפות ממה שהחברה הזאת מייצרת היום (לדעתי כמובן).

Anatoli.

מושבי עור זה לא בעיה

אם אתה מדבר על סקאיי דמוי עור זה לא דבר טוב

יש לי את זה, בחורף זה קר, בקיץ זה חם (מאוד מאוד)

אם אתה מדבר על עור אמיתי עם החורים והכל זה קצת יותר יקר, אבל זה טוב, לאוקטביה לפי מה שאמר לי רפד מסוים זה עולה סביבות 800-900 שקל

ביטוח של הרכב 36 חודשים במוסך הרישמי של GM.

לא התכוונתי לביטוח נהג.

----

ד"א אל תנסו לעשות על הקורולה דריפטינג האוטו פשוט עף...אתמול חבר שלי התאפך 13 אלף שקל נזקים. (קורולה שנת 99)

זה נקרא אחריות, לא ביטוח

וזה פשוט מזל רע בתזמון לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שנרצה לרפד את כל המושבים בעור אמיתי, וגם את הדאשבורד לעשות משהו תואם. זה יסתכם ב-1000 שקל? יותר? פחות? אם מדובר בלא יותר מ-1000 שקלים זה ממש לא ביג דיל, יש לי קצת כסף בצד, את זה אני יכול לעשות גם בעצמי בלי שום התערבות של אבא שלי. מישהו יודע כמה זה ייצא לכל אלה?

כמו כן, איפה אפשרי לעשות את זה? אני לא מכיר מקומות באיזור שלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli.

אלו שטויות במיץ. הקורולה אמינה מאד, גם בשנתונים מוקדמים הרבה יותר. אמינה יותר מהמשפחתית המקבילה של מאזדה? לא יודע. תוכל להסתמך על סקרי דעת קהל, אך בגדול שתי היצרניות הללו מצטיינות בנושא האמינות. העניין הוא שאי אפשר להגיע לכלל מסקנה שהמנועים של מאזדה חזקים ואמינים יותר (או של כל חברה על פני האחרת לצורך עניין)... זה כמו לומר של-ProAc רמקולים עמידים יותר לאורך השנים בהשוואה ל-JM Lab; לא ניתן להסתמך על נתון מדעי קבוע ולכן לא ניתן להגיע לכלל מסקנה. אין כאן אפשרות מדד כי אנו מדברים באופן כללי מאד ולא ניתן להתייחס לחברות - בהיותן חברות - כיצרניות מנועים חזקים ואמינים יותר על פני מתחרותיהן, בייחוד כשמדובר בשתי יצרניות שלשתיהן מוניטין רב בנושא בקרת האיכות. אנסה להמחיש זאת בצורה פשוטה יותר; דמיין לרגע שהיית קורא את הציטוט הבא בפורום מעבדים:

תודה לכולם על ההמלצות, דיברתי אתמול עם מישהו בטלפון על העניין הזה. הוא אמר לי לא להתקרב ל- כי עד שנת 2002 המעבדים שלהם לא מספיר אמינים. כמו כן, הוא המליץ בחום על המעבדים של Intel שהם חזקים ואמינים יותר.

אתה מבין את הבעיתיות הנוצרת באמרה כוללנית משוללת כל קשר למציאות אשר נועדה לאפשר לאנשים להציג את עצמם כ"מבינים" באמצעות שימוש בהכללות גורסות שאינן מגובות או מעוגנות בעובדות? זה מאד קל להגיע למסקנות: מאזדה טובה יותר מטויוטה, או Intel טובה מ-, או ProAc טובה מ-JM Lab. זה easy-way-out להחשב "מומחה" כי אנשים המחפשים לקבל המלצות, קל להם להישען על מסקנות של שחור-לבן. אני אישית (ואני מאמין שגם אתה כצרכן אודיו נבון), בכל תחום בו אני נתקל באמרות כאלו, אני כמעט אוטומטית מקטלג את מי שפולט דברים בסגנון הזה כחובבן במקרה הטוב. כמו שאתה צרכנות נבונה בתחום האודיו וחומרת מחשבים, קל וחומר שתבצע זאת ביתר שאת כשמדובר בהוצאה גדולה שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן ידידי היקר,

אכן צדקת ואמרת שאי אפשר להסתמך על מילה אחת, אבל אני התייעצתי עם הרבה אנשים עם קשרים בתחום, וזה מה שרובם אמרו לי. כמו כן, אותו האחד שציינתי הוא נמר (מהום-טיאטר) והוא אחד שאני מחזיק ממנו מאוד. אף פעם הוא לא מדבר שטויות, ואף פעם הוא לא אומר משהו מבלי לעמוד מאחוריו.

כמובן שאני לא לוקח את הדברים שלו כשחור או לבן, אבל ברגע שאני שומע את הדברים מכמה אנשים, אני מתחיל להתייחס אליהם ברצינות (יש לי שלושה חברים עם 323 והם מרוצים מאוד, ועוד שניים עם קורולה, וגם הם מרוצים יחסית, אבל הם כל הזמן מחפשים למה להחליף אותו)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היזהר אנטולי, האנשים האלו שאתה מדבר עליהם הם ב-ד-י-ו-ק מסוג האנשים שציינתי בהודעתי. הם נוטים להגיע למסקנות שחור-לבן ואתה נותן להם יותר מידי קרדיט; חשוב טוב טוב אם הם ראויים שתסמוך עליהם. שמתי לב מקריאה בת'ראד שאביך "קל לשכנוע"; תאלץ אתה אם כן, לנווט אותו בדרך העקלקלה של רכישת משומש. כמו שאתה לא מתייעץ ב-carsforum על מערכת , כך גם לא להיפך. שמע לחברי carsforum (אני סומך עליך שתדע לסנן בין ילדי הטיפשעשרה לבין החברים המכובדים והמוערכים שלהם תיטה אוזן) וכן בפורום תפוז ו-ynet הנוגעים למכוניות. הם ישמשו לך מדריך ועוזר טוב יותר מהאחרים, אני יודע שהם עזרו לי. קניה מוצלחת שתהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]just a few point:

- for 40k forget about BMW unless you want to go into the 80's, below 2 liter or into the 3 series. (if you do go into the 80's make sure you got at least 10k to bring it up to par).

- leather seats are a bad idea. cold in winter, hot in summer and unconformable all year long. it's just for pose.

- your requests are too high for the budget, for 40k the only thing remotely sporty will be a hatchback.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...