חוות דעת נוספת על מפרט (4000 ש"ח) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת נוספת על מפרט (4000 ש"ח)

yonir

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא אתה שמת את PQI ועכשיו אתה מעדיף את TM :P

(מה שכן TM בכל זאת עולים 10 ש"ח יותר לשני הזכרונות)

אם כן אני אצטרך להחליט עכשיו איפה אני קונה לפני שאני אחליט סופית מה..

תודה רבה בינתיים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה לגבי הזכרון- נגיד שאני קונה ב skypc.

ההבדל בין 2x512 ל1GB (של TwinMOS) הוא בסה"כ של 35 ש"ח, אני מניח שזה שווה את זה לא?

בנוסף לשפר ל-667MHz במקום 533MHz עולה עוד 20 ש"ח, זה כדאי? (מדובר כבר על סכומים קטנים למדי.. אבל אולי גם היתרון של זה זניח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, הזכרונות שבאים ביחד מותאמים במיוחד ל-dual channel יותר מאשר שני רגילים (כמובן שהתכוונתי לשני זהים) ?

ועוד משהו- שמתי לב שללוח האם השני שהצעת יש גם חיבור DVI שאין בראשון (שזה נראה לי יותר משמעותי מחיבור HDTV, אני מניח שהמסך שאני אקנה יתמוך בחיבור DVI ולעומת זאת אני לא מתכוון לחבר את המחשב לטלויזית High definition).

עד כמה שימוש בחיבור הזה במקום חיבור VGA משמעותי? מה זה משפר?

ודבר אחרון- אני לא חושב שאני ארכיב את המחשב בעצמי, אבל אני בודק את האפשרות. אם אני רוצה לעשות את זה אז אני אצטרך לשים משחה תרמית על המעבד? (שעולה 40 ש"ח למשל ב-skypc)

מצטער על השאלות הקצת קטנוניות.. אני אוהב לדעת את כל הפרטים.. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ב-skypc פרסומת של "15 תשלומים ומשלוח חינם", רק שאני לא רואה שום אזכור אחר אליה, בפרט לא במחיר שבעגלת הקניות.. אבל אני מקווה שזה באמת נכון (שלחתי להם e-mail בנושא).

אם זה אכן כך אז די בטוח שאני אקנה אצלם.

בכל מקרה- עוד קצת ליטושים.. יש ב-skypc מארז טוב עם ספק קצת יותר חזק מה-300W של Compucase שעולה עד בערך 350 ש"ח? (אני מבין ש-300W לא יספיק לכרטיס מסך טוב ואני מעדיף שתהיה לי האפשרות להוסיף כרטיס מסך בעתיד)

וכדי להיות בטוח- הזכרון הבא: זיכרון TWINMOS 512MB 667MHz Cl5 5300 (שניים כאלה)

מתאים לי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פשוט כפי שזה נשמע : אם 300W לא מתאים לך, תקח מארז Сompucase עם ספק של 400W. אני כמעט בטוח שלא תמצא אפשרות זולה יותר מזו.

ולגבי התשלומים, אני מבין שמשלוח חינם נשמע מפתה, אך כל תשלום אחד יותר מעלה במחיר הכולל, כך שעדיף לקחת בפריסת תשלומים כמה שיותר נמוכה ולשלם על המשלוח בנפרד (שהמקסימום עבור משלוח זה 90 ש"ח נדמה לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הספק, זה תלוי בכרטיס מסך שאתה מתכוון לקנות וכמה וואט הוא יצרוך...

ואופציה טובה מאוד תהיה (אם אתה מרכיב את המחשב לבד) לקנות את המארז ש-integral הציע - TLA-397 שבא עם ספק 400 שאמור להחזיק כרטיסים ברמה בינונית ומעלה (קצת)... סה"כ הוא ממש משתלם ב-240 ש"ח!

שווה לשקול...

לגבי המשלוח אני לא יודע, ולגבי הזכרונות - כן, הם יתאימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז היחיד של compucase עם ספק 400W עולה 435 ש"ח, שזה יותר מידי.. קיוויתי שיהיה משהו יותר זול, אולי לא של compucase אבל גם כן טוב. (למשל כמו שאינטגרל הציע בתגובה הראשונה, מארז של 400W שעולה 240 ש"ח, הרבה הרבה פחות)

והכוונה ב-15 תשלומים ומשלוח חינם לא הייתה שהמשלוח חינם אם עושים 15 תשלומים, אלא "כל המוצרים באתר ב-15 תשלומים ומשלוח חינם (*למוצרים שמחירם מעל 999 ש"ח)" שנראה לי שזה אומר שה-15 תשלומים הם בחינם (בנוסף למשלוח).

תוספת: (עכשיו ראיתי את התגובה של אליאור)

אני לא יודע כמה הכרטיס מסך צורך כי אני לא מתכוון לקנות אותו כרגע.. רק רוצה שתהיה לי אופציה בעתיד.

ככל הנראה אני לא ארכיב את המחשב בעצמי אלא אתן לskypc להרכיב אותו, לכן אני רוצה מארז שהם מוכרים (ומה שאינטרגל הציע זה מlogicPC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נותן להם להרכיב אז הפיצול יורד מהפרק כמובן.

ורק שתדע שאין שום דבר רע ואין מה לזלזל ב300W של HEC, הוא יחזיק 76GS לדוגמא שעולה 600-700 ש"ח בקלות...

אז אם אתה מתכוון להשקיע כמות כזו או פחות של כסף על כרטיס מסך עתידי אז לדעתי אין לך צורך ב400W...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר של-skypc אין באמת את המבצע הזה. (לא ברור לי אם הוא פשוט נגמר לאחרונה או שמהתחלה הפרסומת הייתה מטעה אבל זה לא ממש משנה)

מה שמחזיר אותי להתלבטות בינם לבין logicpc..

במארז שאינטגל הציע אני רואה בתמונה שיש מאוורר בצד, אבל במקום שהמחשב הולך להיות יש מעט מאד מרווח בצד (2 ס"מ מקסימום), זאת בעיה ?

ובכל מקרה, יש עוד טובים ב-logicpc (אחרי שהבנתי שב-skypc אין) חוץ מהמארז הנ"ל ואלה של compucase? (עדיין אני מעדיף יותר מ-300W אם זה אפשרי)

ודבר נוסף, בעקבות דרישה של אח שלי החלטנו לשדרג להארד דיסק של 250GB :>

מה כדאי?

(ב-skypc אין הרבה מבחר, אני מניח שכדאי את Westren Digital WD2500KS, בlogicpc יש יותר מבחר אז אני לא יודע)

דרך אגב- שמתי לב לדבר מוזר למדי ב-skypc- ההארד דיסקים של WD2000JS ו WD2500JS א(200 לעומת 250 ג'יגה) עולים שניהם 433 ש"ח, כנ"ל עם ההארד דיסקים של 120 ו-160. תמוה ביותר... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון חדש שחשבתי עליו, תגידו לי אם הוא ישים (וחכם?):

לקנות עכשיו זכרון 1GB DDRII 667MHz של TwinMOS (ולחסוך קצת לעומת 2x512) ובעוד נגיד שנה לקנות עוד אחד- ואז לעבור ל2GB שגם יעבדו ב-Dual channel. (אני מניח שאז הוא גם יעלה מעט פחות מהיום)

השאלה- האם בעוד כשנה סביר להניח שעדיין ימכרו את הזכרון הזה בדיוק? (כדי ששני זכרונות יעבדו טוב ביחד כדאי שהם יהיו זהים למיטב ידיעתי)

בבקשה תענו גם למה ששאלתי בהודעה הקודמת- האם זה שיש לי מעט מקום בצד מהווה בעיה עם המארז של שהוצע, ובכל מקרה, מכיוון שאני לא יותר מידי מתלהב מהמראה שלו- איזה עוד טובים יש? (אין לי מושג איזה הם טובים או לא אז אני רוצה שאתם תגידו לי ואז אני אוכל להחליט בינהם בעיקר לפי המראה..)

לגבי ההארד דיסק קיבלתי את הרושם שגם במבחר של logicPC, ההארד דיסק הכי טוב שיש הוא עדיין WD2500KS, אני צודק?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...