חוות דעת נוספת על מפרט (4000 ש"ח) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת נוספת על מפרט (4000 ש"ח)

yonir

Recommended Posts

א. לגבי הכוננים הקשיחים, יש השוואה פה באתר:

http://hwzone.co.il/reviews/250gb_roundup/

אמנם אין שם כוננים של WD, אבל זה יתן לך קצת רקע. גם ה-WD טוב מאוד.

ב. אני הייתי הולך במערכת על 1GB עכשיו בסטיק יחיד, ובשדרוג הבא עוד סטיק - זה הדבר הכי משתדרג בעולם, וזה הכי נוח.

ג. ה-300W של HEC הוא ספק סביר. ניסית להתקשר לחנויות ולשאול על אפשרות לקחת את המארז שלו אבל לשדרג את הספק לדגם אחד למעלה? בכל מקרה, הוא לא אמור להיות הבעיה שלך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא כל כך פעיל לאחרונה למרות שעוד לא סיימתי עם המחשב.. אני די עמוס כרגע. (תקופת מבחנים.. כולל מבחן מחר :-\)

הספקתי לקנות בינתיים מסך מה שכן - 940BW

מסך יותר יקר ממה שתכננתי אבל זה היה יחסית זול במכרז (1421 ש"ח), בזמן הגמר של כוכב נולד. :P

כמה דברים קטנים:

קודם כל אני אשמח אם מישהו יאשר לי שההארד דיסק שציינתי, WD2500KS, אכן הכי טוב (גם בהתחשב בעלות כמובן) מבין המבחר הבא:

Samsung 250GB 7200 rpm 8MB Buffer S-ATA II HDD ( 452.00¤ )

Western Digital 250GB 7200rpm 16MB Buffer S-ATAII HDD ( 469.00¤ )

Hitachi 250GB 7200 rpm 8MB Buffer S-ATA II HDD ( 475.00¤ )

Maxtor 250GB 16MB Buffer DiamondMax SATAII HDD ( 505.00¤ )

Seagate 250GB 7200 rpm 16MB Buffer NCQ S-ATA II HDD ( 560.00¤ )

(אלה כל הדיסקים הקשיחים של 250GB SATA ב-logicpc)

מכיוון שכאמור אני כרגע עמוס, אני מתכוון לקנות את המחשב כנראה בעוד כשבועיים- לא צפויה שום עליית מחירים מאיזה שהיא סיבה, נכון? (אני שואל מכיוון שלאחרונה המחיר של המעבד ב-Logicpc עלה פתאום ב-36 ש"ח... :()

ודבר אחרון, די ברור לי שזה לא רלוונטי כי זה יצא יקר מידי, אבל כמה אני אצטרך להוסיף בשביל קונרו (E6300) ולוח אם סביר עם כרטיס מסך onboard? (בעצם אני שואל כמה יעלה הלוח אם כי אני יודע כמה עולה המעבד)

המפרט הנוכחי שעליו מדובר להשוואה (מארז כאמור לא סופי):

logicpc2mh0.th.png

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, נגמרה תקופת המבחנים בשעה טובה ועכשיו שוב יש לי זמן. :)

היום לקחתי את המסך מהמחסן של הספק (עכשיו לא מעט חיפושים איפה הוא..) והוא נראה נחמד למדי רק שהכרטיס מסך שלי (RIVA TNT 8MB עתיק) לא תומך ברזולוצייה של מסך רחב.. :-\ אז אני אצטרך לחכות למחשב החדש לפני שאני אוכל לראות אותו כמו שצריך.

אני אשמח לקבל תשובה לגבי מה ששאלתי על הדיסק הקשיח.

וגם- ראיתי במפרטים המומלצים שעדכנת בינתיים ששמת עבור core 2 duo את לוח האם LGA775 Intel945G - ConRoe945G-DVI

איך הלוח אם הזה לעומת זה של AMD:

Gigabyte GA-M51GM-S2G + 430 VGA Socket AM2 ?

ובפרט איך הכרטיס מסך שבו, הלוח עבור מקביל לכרטיס מסך 6100, למה זה מקביל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-945G כולל כרטיס מובנה של אינטל מדגם 950. הרבה יותר חלש מה-6100 (שגם הוא די חלש).

אם אתה מחפש מערכת קונרו עם כ. מסך מובנה, אתה יכול ללכת על מה ששותף שלי הלך, שזה לוח 965G שכולל את הדור החדש של כרטיסי המסך של אינטל, ה-X3000, שכבר אמור להיות לא רע בכלל.

לפחות עד שייצא כרטיס מסך תומך DX10 אז השותף מתכנן לשדרג.

בקשר לשאלה על הכוננים הקשיחים, אני לא חושב שלמישהו יש תשובה חד משמעית. יהיה החבר שלך פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לוח האם GIGABYTE GA-945G-S3 לעומת ConRoe945G-DVI ?

אני לא רואה ב-skypc שיש את הלוח אם של לכן אם אני קונה שם אני אצטרך להוסיף קרוב ל-200 שקל על הלוח אם לעומת זה של (שיש למשל ב-KSP)..

יש ללוח אם הזה יתרונות לעומת זה של ששווים את הכסף הזה? (דווקא חסרון אחד בולט יש- אין חיבור DVI, חוץ מזה אני לא יודע להבדיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...