עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדקתי מספר מסכים בעזרת Pixel Persistance Analyzer לא נראה מדהים.

yaronkle

Recommended Posts

לא זו הכוונה.

הורדתי את התוכנה והרצתי אותה באופיס דיפו בילו וב- BigBox בילו. רציתי לראות במו עיני את זמני התגובה של המסכים ולא להסתמך רק על עדויות של אחרים או ביקורות.

אני לא מומחה גדול אך הרצתי את המכונית הצבעונית כפי שמופיעה בביקורת הנ"ל:

http://www.behardware.com/articles/602-11/19-lcd-survey-2-3-4-6-8-ms-and-above.html

ובכן בכל מסכי ה- LCD היו מריחות. לא היה ניתן להבחין בפרטים הקטנים של המכונית. ב- Chase Test היו מריחות שלפי הבדיקה הגיעו ל- 20מש על חלק מהמסכים (4 ו 8 מש). נבדקו Asus 191, מספר דגמי LG, Samsung, GX2 וכו. לא היו הבדלים משמעותיים בין דגמי ה- 4 ו- 8 מש.

אני חייב לציין שהבדיקה לא מדעית ושהמסכים כולם מחוברים לרכזת. אבל זה לא שינה את העובדה שבמסכי CRT בשורה התחתונה התמונה היתה נקייה ממריחות.

מתחיל לקבל מחשבות שניות לגבי רכישה - אם מכונית קטנה נמרחת אז מה יהיה ב shooter שכל התמונה זזה?

אני טועה או מגזים (הלוואי)?

לא זו הכוונה.

הורדתי את התוכנה והרצתי אותה באופיס דיפו בילו וב- BigBox בילו. רציתי לראות במו עיני את זמני התגובה של המסכים ולא להסתמך רק על עדויות של אחרים או ביקורות.

אני לא מומחה גדול אך הרצתי את המכונית הצבעונית כפי שמופיעה בביקורת הנ"ל:

http://www.behardware.com/articles/602-11/19-lcd-survey-2-3-4-6-8-ms-and-above.html

ובכן בכל מסכי ה- LCD היו מריחות. לא היה ניתן להבחין בפרטים הקטנים של המכונית. וב- Chase Test היו מריחות שלפי הבדיקה הגיעו ל- 20מש על חלק מהמסכים (4 ו 8 מש). נבדקו 191, מספר דגמי , וגם ה- GX2. היו מעט הבדלים בין המסכים המהירים והאיטיים - רק אחד או שניים בלטו לרעה ולטובה.

אני חייב לציין שהבדיקה לא מדעית ושהמסכים כולם מחוברים לרכזת. אבל זה לא שינה את העובדה שבמסכי CRT (באופיס דיפו) התמונה הייתה נקייה!

מתחיל לקבל מחשבות שניות לגבי רכישה - אם מכונית קטנה נמרחת אז מה יהיה ב shooter שכל התמונה זזה?

אני טועה או מגזים (הלוואי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מסך 4MS לא ממש יקר ככה שזה משקף הרבה מסכים ואין מריחות בכלל !!!!!!

תאמין לי...בסרטים ומשחקים הכל פשוט חלק לא נתקלתי בכלום ותאמין לי שיש לי מספיק משחקים מהירים וראיתי עליו הרבה סרטי אקשן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...