לאיזה סדר משנים את הג'מפרים בלוח אם 7VAXP בשביל מעבד AMD 2000 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה סדר משנים את הג'מפרים בלוח אם 7VAXP בשביל מעבד AMD 2000

BONO

Recommended Posts

יש לי לוח אם GIGA-BYTE GA-7VAXP וצריכים לשנות את סדר הג'מפרים שיש עליו בשביל כל סוג מעבד ואני לא יודע לאיזה סדר לשנות רשום בחוברת במין טבלה כזאת מ 2 עד 12.5 כל מיני סדורים רשום שהמספרים האלה הם CLK RATIO מה זה ?

ואיך אני עושה שזה יפעל ב 266 mhz?

יש לי מעבד ATLON 2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הלוח 7vax וההוראות שמגיעות איתו זהות לאלו של ה XP.

אז ככה:

clk ratio זה clock ratio זה למעשה multiplayer של הלוח. מכיוון ש נעלו את המעבדים שלהם מבחינת ה ck ratio אז תשים אותו ב AUTO. זה כל הג'מפרים על OFF חוץ מ 5 שהוא ON. ככה: X X X X O.

עכשיו יש את צמד הג'מפרים בפינה השנייה של הלוח ששולטים במהירות הבאס.

מצב ה default הוא 100. 1 ב ON ו 2 ב OFF.

תעביר את שניהם ל OFF בשביל באס 133.

אם עשית נכון אז הביוס ידווח שיש לך XP2000 בבוט.

אתה גם יכול להתקין את easy tunes או כל תוכנה אחרת בשביל לראות את זה מתוך .

אגס לי הייתה בעייה שwindows סרבה לעלות אחרי השינוי ועלתה כשהחזרתי את זה לבאס 100. בסוף התברר שהמאוורר של ה CPU (וולקנו 7+) היה מחוזק ללוח בתורה לא נכונה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עשיתי את זה וזה פועל

אבל כשאני מפעיל את המחשב מהתחלה זה רושם לי DETECTING משהו כזה ואחרי כמה זמן זה רושם IS NOT INSTALLED NO DRIVES ATTCHED משהו כזה ויש לי שם ביוס והתכנתי את הדרייבר טוב אני חושב .

כשאני מוריד עדכון ביוס מהאינטרנט זה רושם CHIPST לא טוב משהו כזה שזה לא תומך בשבב הזה אז איך מתקינים עדכון ביוס ומה הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בקר ה RAID של הלוח : הוא רושם שלו מחובר אליו שום הארדיסק , אם לא מחובר עליו באמת שום דבר אז אתה יכול לבטל אותו בBIOS

וזה לא ירשום לך את כל הדברים האלו בהפעלת המחשב, אתה מבטל את זה כך:

ניכנס לביוס ולוחץ על INTEGRATED PERIPHERALS אחר כך רשום לך למטה ONBORD PROMISE CHIP תחליף אותו ל DISABLED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון Raid זו מערכת שמשמשת לגיבוי של הדיסק בכך שהיא משכפלת אותו לדיסק נוסף שמחובר לבקר ה RAID או להגברת המהירות של הדיסק בכך שהיא משתמשת בדיסק הראשי ובזה שמחובר לבקר RAID במקביל וכותבת מידע על שניהם.

אם אתה מפעיל RAID לגיבוי לא תוכל להפעיל stripping (השיטה השניה) וההיפך.

ממה ששמעתי בפורום RAID ONBOARD כמו שיש לך לא שווה הרבה אבל אני לא מבין בנושא מספיק בשביל לחוות דעה.

מה שכן נשאלת השאלה (מתוך סקרנות) איך קנית את הלוח הזה דווקא מבלי לדעת מה זה RAID? פרט ל firewire ה RAID זה ההבדל היחיד בינו לבין ה 7VAX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון Raid זו מערכת שמשמשת לגיבוי של הדיסק בכך שהיא משכפלת אותו לדיסק נוסף שמחובר לבקר ה RAID או להגברת המהירות של הדיסק בכך שהיא משתמשת בדיסק הראשי ובזה שמחובר לבקר RAID במקביל וכותבת מידע על שניהם.

אם אתה מפעיל RAID לגיבוי לא תוכל להפעיל stripping (השיטה השניה) וההיפך.

ממה ששמעתי בפורום RAID ONBOARD כמו שיש לך לא שווה הרבה אבל אני לא מבין בנושא מספיק בשביל לחוות דעה.

יש גם RAID 0+1, שמתשמש בארבעה כוננים, figure it out לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...