איך המשחק deus ex? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המשחק deus ex?

uzana2004

Recommended Posts

הייתי מספר לך על העלילה, אבל זה יהרוס לך את כל הכיף שבמשחק

אין יותר כיף מאשר לגלות את המשחק הזה בטעות בלי לדעת כלום עליו ולשחק אותו ורק אח"כ לגלות

שאתה לא היחידי בעולם שחשב שזה המשחק הטוב ביותר שיצא אי פעם (וזה בדיוק מה שקרה לי)

אם אני לא טועה, הוא יצא בשנת 99 או 2000, אבל אני לא בטוח לגמרי (תבדוק ב- gamespot אם זה כזה חשוב לך)

ואל תיתן לשנה (ולכן לגרפיקה הלא-מדהימה) להרתיע אותך, לא נוצר משחק טוב יותר מאשר Deus Ex

אני עדיין מתקין אותו שוב מדי פעם ומשחק מחדש שוב ושוב

ובנוגע למשחק השני, אז הוא לא משחק כזה נוראי. הבעיה זה שאנשים ציפו שהוא יהיה טוב לפחות

כמו הראשון, אם לא יותר, וזה לא קרה. אבל אם תסתכל עליו בלי לחשוב על המשחק הראשון הוא יותר

טוב מרוב משחקי המחשב שיוצאים בימינו שמתפארים בגרפיקה מדהימה ומשחקיות של Wolfenstein3D (שיצא לפני מה, 10 שנים? יותר?)

ואם כבר במשחקים כדוגמאת Deus Ex עסקינו, הרי ש- שאמור לצאת במהלך 2007 (נראה לי) אמור

להיות הדבר הגדול הבא. אז אולי עוד יש תקווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא נחשב זונת גרפיקה...אבל המשחק פשוט נוראי...

אני מדבר על הראשון...הגרפיקה זוועה בצורה מטורפת והבינה המלאכותית(אם אפשר לקרוא לזה ככה) שווה לתחת...

האויב סתם עומד ולא זז...איזו זוועת עולם...נראה לי שאני יעבור ישר לשני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם אפס שאתה אומר את זה, השני לא משתווה לראשון בשום אופן, ובשביל השנה שלו זה היה משחר פ33תי שלא עבד בכל מחשב...

זה שהגרפיקה (לימינו) מגעילה זה כן, אבל נראה מה תגיד על הגרפיקה של HL2 בעוד 6 שנים?

אז זהו שאתה אכן זונת גרפיקה ואתה משחק בשביל להגיד: כן גם אני שיחקתי ולא בשביל להנות מהמשחק

לגבי המשימות זה פשוט לקרוא ולהבין, אין שם שום דבר יותר מדי מסובך

אם זה מעליב אותך אז אין מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח הילדים של היום...

כל מה שמעניין אותם זה גרפיקה.

עזבו אתכם מפוליגונים ותתלהבו מהעלילה, הטוויסטים, הקונספירציות המטורפות של המשחק הזה.

שנים שלא היה משחק שהגיע לקרסוליים של Deus Ex מבחינת עלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...