הגיע המסך - Dell 2407WFP - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע המסך - Dell 2407WFP

ytoledano

Recommended Posts

ההארה המוגזמת של חלקים מסויימים של המסך היא בעייה אחת. בעייה יותר חמורה היא banding - הצגה לקוייה של מעברי צבע. זה מפריע במיוחד בוידאו - זה נדמה כאילו הסרט הוא ב8 ביט במקום ב24. אני מודע לזה שיש כמה גרסאות של המסך. לי יש REVA02 והיום כבר מייצרים A03, למרות שאני לא בטוח שזה מגיע לארץ.

מחר בבוקר אני אצל CPM בתל אביב בשביל בדיקה. דרך אגב, המסך השני שקניתי מהחנות לא סובל מאף אחת מהבעיות ותענוג להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך תתחדש,הלוואי עלי כזה דבר

זה פשוט מדהים.

כנראה שאני אצטרך להתפשר על L1970HR

אם אפשר לדעת כמה עלה ואיפה?

עריכה: תעיף תמארז מהשולחן,הוא הורס תיופי של המסך

להתפשר??? ??? ::)

הLG יותר טוב ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה הDELL 2407 יותר טוב?

בהכל!!!!

יש לי 1917A וDELL 2407

כאשר אני שם אותם אחד ליד השני הDELL לא רואה את הLG ממטר

החדות הקונטרסט הבהירות הצבעים האמיתיים והחיים והגודל אאאךך הגודל לאחר שעות על גבי שעות אין סימנים לכאבי ראש ועיניים שהיו לי עם המסך 17 שהיה לי

בקיצור שווה את ההשקעה במיוחד עם כל הפיצ'רים הנחמדים שלו

אני יושב ממרחק של מטר והאותיות כל כך גדולות וברורת שאין צורך להתקרב(רזולציה 1024?768) גודל טקסט LARGER.

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תשלו את עצמכם, הסאמסונג 244T הוא יותר טוב. נכון שהוא לא תומך בכל הinputs שיש לדל, אבל להרבה הרבה פחות אנשים יש בעיות איתו. כמות האנשים שקראתי עליהם בפורומים שהחליפו את ה2407WFP היא עצומה, הרבה אפילו החליפו יותר מפעם אחת.

אבל ס'עמק, ב3000 שקל יותר אני לא לוקח את הסאמסונג בחיים! במיוחד כששניהם משתמשים באותו פאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

לצערי זה עדיין לא הופך את הסמסונג לטוב יותר - זה פשוט מוכיח שבקרת האיכות של דל צריכה לעבור ריענון רציני בנוגע למה שיוצא תחת ידיה.

בהשוואה שנעשתה ב-BEHARDWARE ה- לקח את הסמסונג בנק' ספורות.

חבל שלא הכלילו בניקוד הסופי גם בעיות אמינות ב-REV'ים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...