זהה את המשחק - עמוד 119 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהה את המשחק

POPSTAR

Recommended Posts

משחק גדול!

אם אני לא טועה השם שלו היה Crime in the City

אחד המשחקים הראשונים ששיחקתי עם גראפיקה שהתבססה על דמויות מצולמות (זה ומורטאל קומבאט היו הראשונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע אם יש מכונות משחק אבל..

המשחק הזה היה לו כאילו איזה 5 פריימים אחד אחרי השני של הראש של הבחורה מסתובב (אפילו לא מסך מלא אלא בקושי ריבוע קטן באמצע ) איך שראינו את זה (כל המשפחה שבאה להתרשם מהמחשב) כולם פתחו את הפה בתדהמה.

חוץ מזה המשחק מכוער אבל מה זה כיף.

ואני כשהייתי צוציק סיימתי אותו איזה גאווה הייתה לי (להרוג את הרובוט שנראה כמו עכביש עם ראש ענק היה אחד האתגרים).

בכל מקרה מאחר ואתם מכירים את המשחק- אפילו שטיעתם בשם (משהו עם המילה cime זה נכון).

אני נותן לכם אתגר אמיתי משחק אחד הראשונים בחיים שלי על האפל של אבא שלי מסך שחור לבן (ירוק שחור) ו3 משחקים אחד משחק אחד משחק טרזן מה זה נחמד וזה... אחד המשחקים החמודים ביותר.

הייתי אולי בן 3 כשהיה לנו את המחשב הזה להפעיל את המחשב היה ממש קל (צריך דיסקט להפעיל את המחשב כשהמחשב עלה מחליפים דיסקט למשחק הרצוי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משחק ישן נראה לי אחד הראשונים ששיחקתי על ה386 החדש שהיה לי

לקח לי כמה חיפושים ברשת לגלות את השם...

זכרתי שזה של החברה שעשתה את הטכנולוגיה REALSOUND, חיפוש קצר בויקיפדיה גילה שזאת ACCESS, מבין המשחקים שלה היה משום מה נדמה לי שזה MEAN STREETS אבל בדיקה קצרה גילתה לי שלא, בסוף בדקתי בחיפוש בגוגל אם זה CRIME WAVE ואכן זה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון כמובן שבזמנו לא ידעתי איך קוראים למשחק בשל העובדה הפשוטה שלא ידעתי לקרוא לא שזה ממש היה חשוב אבל הערכתי שהשם קשור בארנב וסופר....

אחד המשחקים החמודים של ילדותי (זכור לי במיוחד הזאב הרחב שתפס מלא משבצות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...