מהם שלושת הצורבים הכי טובים ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם שלושת הצורבים הכי טובים ?

sxs

Recommended Posts

קראתי בעיון את דבריכם וכמה דברים יש לי לומר.

עד לא מזמן הייתי חסיד גדול של . לא עוד !!!! התקלקל לי לאחרונה הצורב שהוא בן שנה וחצי סה"כ, לאחר שימוש רחוק מלהיות מסיבי. בממוצע 2-3 דיסקים לשבוע.

כתבתי לחברה, אין שום לקיחת אחריות כמובן. הם איתי גמרו. הסברתי להם שהם סתם יקרים ולא יותר.

רכשתי צורב Yamaha, נראה מה הם שווים.

בנוגע לבעיית מהירויות הביניים בצורב זה ובכן הבעייה נפתרה באמצעות עדכון Firmware שהוציאה החברה ולאחר העדכון קיימת תמיכה בכל המהירויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברת מטעות אחת לטעות נוספת ידידי... מצטער לדכא אותך.

אני באמת מקווה שתרווח נחת מהימאהה החדש שלך, כי אני עם ימאהה גמרתי ולפלקסטור אני לא מתקרב, כי אני מאמין שיש איכות בעולם בהרבה פחות כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש סיבות טובות להיות חסיד של XP. זה בערך כמו להשוות לאינטל (אל תהרגו אותי).

בגדול, פלקסטור מעולים. מוזר שנדפק לך הכונן. אני אישית בעד TEAC. בכל אופן, אל תספיד את כ"כ מהר..

ב. רכשת את F1? אם כן, דע לך שהצריבה במהירויות החדשות שהקושחה החדשה לכונן מוסיפה זקוקה לביטול של טכנולוגית צריבה אופטימלית כזו. ז"א שיכול להיות שיהיו קפיצות במהירויות הצריבה במהירויות 24X ו 32X.

"Added 24x and 32x writing. "Optimum Writespeed Control" option needs to be disabled."

מתוך CDRinfo.

חוצמזה, רוקפורד צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית היו צורבים של Yamaha, Philps, Richo והאחרון והנוכחי שלי ,

ביינתים הכי מרוצה מה- - צורב מדהים!!!

ה Yamaha שהיה האחרון שלי התחיל לזייף בצריבת דיסקים Audio, לאחר ניקוי קצר הכנסתי אות למחשב אחר והוא ממשיך בשירות!!!

צורב טוב ואמין מאוד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קודם כל לכל שונאי ה YAMHAH למינהם:

ראשית כל ימאהה היא חברה הפועלת משנת 1991 בתחום הצורבים תחום האופטיקה

אפשר להגדיר את החברה הזאת כמו מכונית מרצדס שהיא איכותית וחזקה אמינה אך לא תפיק ביצועים של מכוניות מירוץ

ראשית כל זאת הייתה החברה היחידה שפיתחה את השיטה שכלכם מכירים ה over burn

היא הוציאה צורב X4 שיכל לצרוה עד 1.2 GB

והנה דוגמה אישית משלי

אני קניתי את הצורב 8X8X24X ותאמינו לי צורב בומבה הוא צרב לי עד היום למעלה מ 500 דיסקים(בלי שאני מגזים) ואף פעם לא עשה בעיות הוא שרך לי קרוב ל10 דיסקים ורק בגלל הטיפשות שלי וגם עקב ירידת חשמל(חברת החשמל ררררררר) ולאחר כל צריבה מה שחשוב זה שכל המידע נמצא בתוך הדיסק ועובד תקין וגם כל דיסק שנקרא בכונן נקרא במהירות המירבית ולא כמו הצורבים אחרים שאתה צורב אצלהם אז אתה קורא את הדיסק כמו צב ויש גם פקאים שמידע לא נמצא שם!

אני אומר לכם קחו חברה שמבינה ועוסקת זמן רב בתחום זה ולא כמו כל החברות החדשות שיוצאים ואתם קהילה יקרה קהילה של (noobs) מתלהים מכל צורב בגלל המהירות אבל לא שמים לב לאיכות ואמינות

אז לסיכום אחרי שכואבות ידיי מהקלדה של תגובה זאת אני אומר תלמדו לבדוק ולא לרוץ!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתי להוסיף שהצורבים של ימאהה גם להם יש פשלות כמו לחברות אחרות

הם הוציאו דגמים של x24 & x20

שעשו בעיות אך ימאהה הבטיחה לכל לקוחותיה להחזיר את המוצר לספקים ובתוך חודשיים תספק להם צורבים יותר מהירים וכן גם התקלות אשר בדגמים הוקדמים להם התגלו יתוקנו

וכן כך נעשה הספקים החזירו ל80 אחוז אשר שלחו את המוצר צורב חדש ואחר מכן לא נשמעו תלונות

חברה טובה מבית טוב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...