מה עדיף מסך איכותי אחד 19 או שניים בינוניים+ 17 ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף מסך איכותי אחד 19 או שניים בינוניים+ 17 ?

מושמוש

Recommended Posts

היי.

אני לפני קניית מסך. השאלה שלי היא האם כדאי לקנות מסך אחד איכותי כמו EIZO S1910 , או להשתמש בריבוי מסכים בשני מסכים בינוניים+ כמו L1732TQ .

טווח המחירים הוא עד 2700 (שזה המחיר של האיזו ב-15 תשלומים). ::)

דרך אגב את המסך אני קונה לפני המחשב החדש שאני רוצה אשר אותו אני גם מתכוון לרכוש בימים הקרובים מאוד, המחשב החדש יכלול כרטיס מסך X1800GTO .

תודה מראש לכל המגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם יש לך צורך ספציפי בעבודה עם שני מסכים, הייתי ללא ספק בוחר ב-EIZO.

מסך מופלא.

זה לא לצורך ספציפי, פשוט לאחר התרשמות בדיונים שהיו כאן הבנתי שיש הרבה יתרונות לריבוי מסכים.

את הבחירה שלי במסכים אלה לצורך העניין בחרתי עפ"י סקירות בדיונים.

האם אתה נותן את ההמלצה עפ"י ניסיון אישי או על סמך סקירות בדיונים (חלילה, אני לא בה ותוקף אותך :hi:).

לא מצאתי סקירה מקיפה על האיזו. אם אתה מכיר אחת כזאת אשמח ללינק.

...תודה על התגובה המהירה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושמוש,

אף אחד לא בא להתווכח על איכות ה EIZO, השאלה מה השימוש שלך. להרבה אנשים מסכים ב 1800-2000 שקל מספקים בהחלט.

אם אתה חייב EIZO בגלל דיוק צבעים לדוגמא (זאת רק דוגמא אל תיטפלו אליה) אז בסדר.

ריבוי מסכים בד"כ נועד ל productivity ולא למשחקים. השטח של שני מסכי 17" הוא כפול מ 19" אחד כי הרזולוציה שלהם זהה.

אז אם חשוב לך כמות המידע שאתה רואה ודאי ש 2 17" עדיפים. אם חשוב לך במיוחד איכות לך על ה EIZO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושמוש,

אף אחד לא בא להתווכח על איכות ה EIZO, השאלה מה השימוש שלך. להרבה אנשים מסכים ב 1800-2000 שקל מספקים בהחלט.

אם אתה חייב EIZO בגלל דיוק צבעים לדוגמא (זאת רק דוגמא אל תיטפלו אליה) אז בסדר.

ריבוי מסכים בד"כ נועד ל productivity ולא למשחקים. השטח של שני מסכי 17" הוא כפול מ 19" אחד כי הרזולוציה שלהם זהה.

אז אם חשוב לך כמות המידע שאתה רואה ודאי ש 2 17" עדיפים. אם חשוב לך במיוחד איכות לך על ה EIZO

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שבאים להתווכח איתי :nixweiss: (למרות שיש מי שיגיד שלשם זה נועדו הפורומים :lol:) ואני גם לא מתווכח.

העניין הוא כזה:

אני כבר 6 שנים משתמש במחשב P-3 מסך 14.1 ושאין לו כוח לשום תוכנה או משחק נורמאלי :kopfpatsch:.

אני רוצה כבר ללמוד להשתמש לעומק בפוטושופ.

אני מעוניין שיהיה לי סוף סוף מחשב ומסך כמו שצריך(פיצוי על כל השנים ;D )

בגלל זה ההתלבטות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אם לא הייתי מוגבל בכסף הייתי קונה 2 איזו וככה הייתי נהנה משתי העולמות :jump::lol:

אבל, מאחר ואני מוגבל בתקציב, האם ה-17 טובים לגרפיקה. כי אני מבין שעל האיזו אין עוררין בתחום הזה :xyxthumbs:.

האם במידה ואני אחליט ללכת על ריבוי מסכים ה-17 שהצגתי טובים מספיק או שמה יש חלופה טובה יותר בהגבלת המחיר שלי.

אני יודע שאני נודניק, עדיף להתקרצץ עכשיו מאשר מאוחר ולחשוב "חבל שלא..."

אשמח לעוד תגובות והצעות :hi:.

אני גם יודע שכדי לדעת באמת מה הכי יתאים אני צריך ללכת ולבדוק בתצוגות, הבעיה היא שאני נכה ואני מוגבל בהליכה :(, לכן אני מבקש את עזרתכם :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שריבוי מסכים יקל עלייך את העבודה בפוטושופ בצורה משמעותית.

למרות זאת אם מדובר על מחשב שנועד בעיקר לעבודה גרפית (מה שאומר שישנה חשיבות לדברים כמו דיוק גוונים, עומק, פאנל איכותי) אני הייתי נשאר עם מסך אחד והולך על ה-EIZO.

אין לי מילים לתאר כמה שהוא מעולה. מסך נפלא.

מה שלא תבחר - המון בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא תבחר - המון בהצלחה.

:yelclap: תודה רבה valorien :hi:

אני מאוד מודה לך שהקדשת לי מזמנך.

אני מודה גם לכל שאר האנשים הטובים שיש ומנסים לעזור :xyxthumbs:.

כנראה שעד מחר אני כבר אחליט לאיזה כיוון ללכת, אני רוצה לישון על זה גם הלילה ולחשוב עוד קצת :s05:.

בכל אופן אני אשמח לשמוע עוד תגובות/הצעות עד החלטתי הסופית.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנתי על זה ועדיין לא החלטתי אווווווווווווווף :bash:

valorien

ברגע שיגיע המסך והמחשב(שנקנה בחלקים) החדשים ואני ארכיב אותם :funn:, אני מבטיח להעלות :smile1:

Nihility

אני מודה לך על התגובה :xyxthumbs:.

מה המסך השני שצרפת?

תוכל להעלות תמונה גדולה יותר :elkgrin: (דרך אגב זה המארז שאני מעוניין בו. :beerchug: )

מאיזו בחינה לא נוח לעבוד? תוכל לפרט בבקשה ;D

בקשר למסך רחב, אם הבנתי נכון, אם מדובר במסך 19, הוא אמנם רחב אבל צר יותר אפילו מ-17 וגם יש לי פחות שטח עבודה מ-2 מסכי 17 :s05:.

אני לא מכיר מסך רחב 19 שמתקרב לאיכות של איזו. אם אתה מכיר אשמח לקבל פרטים :hi:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך רחב אל תיקח בשום פנים ואופן בגודל של פחות מ 20 אינץ'

ובכללי הוא מומלץ לסרטים ומשחקים ולא לעבודה משרדית ועיצוב

אני לא ממש יכול לעזור לך בין האפשרויות האלה אבל אני בדיוק לפני שבועיים החלפתי את ה CRT 17 או בעצם 16" שטח צפייה ב LCD של בגודל 19"

ואני יכול להגיד שבטוח יש הרבה יותר מקום ממה שהיה וגם לפוטושופ הוא מעולה יש מספיק מקום לפתוח תמונה בגודל סביר ולראות את כל הסרגלים

אני הייתי חוסך עוד כסף כדי לקנות שני 19" או לקחת איזו +מסך 19" יותר זול -אתה יכול לפתוח פוטושופ במסך היותר זול למקום את הסרגלים והכול ובאיזו לשים תתמונה

ולסיום יש לי שאלה קצת לא קשורה יש טעם להשקיע ב L1970HR ? (יש לי תקציב של 2000,החלטתי לקנות אותו אבל בגלל סיבות שונות הקניה נדחתה ועכשיו אני שוב מתלבט)

או יש טעם להשקיע בחברה אחרת?

אני מחפש מסך 19" LCD כמובן,עם ביצועים טובים לכל המטרות שיש :תכנות,גרפיקה,משחקים,סרטים

ואני לא רוצה מסך רחב

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי חוסך עוד כסף כדי לקנות שני 19" או לקחת איזו +מסך 19" יותר זול -אתה יכול לפתוח במסך היותר זול למקום את הסרגלים והכול ובאיזו לשים תתמונה

ולסיום יש לי שאלה קצת לא קשורה יש טעם להשקיע ב L1970HR ? (יש לי תקציב של 2000,החלטתי לקנות אותו אבל בגלל סיבות שונות הקניה נדחתה ועכשיו אני שוב מתלבט)

או יש טעם להשקיע בחברה אחרת?

אני מחפש מסך 19" LCD כמובן,עם ביצועים טובים לכל המטרות שיש :תכנות,גרפיקה,משחקים,סרטים

ואני לא רוצה מסך רחב

יש הצעות?

:welcomeani:

רעיון לא רע בכלל, איזו ועוד מסך אחר :xyxthumbs:. את המסך השני אני יוכל לקנות עוד כמה חודשים(עוד כמה?... כרגע קשה לי לומר :nixweiss:) :ylsuper:

ראיתי כאן ביקורות טובות על . האופציה השניה שלי הייתה 2 מסכי 17.

עד 2000 שקל לפי מה שראיתי בביקורות כאן ה- שווה את ההשקעה.בכלל, ראיתי פה רק ביקורות טובות על LG .

אם אתה מוכן להשקיע עוד קצת יש גם ביקורות לא רעות בכלל על VIEWSONIC VP930 שמתאים יותר לגרפיקה, או VIEWSONIC VX922 שמתאים יותר למשחקים.

השאלה מה השימוש העיקרי שלך במחשב. כפי שראית גם אני דיי מתחבט :argue: .

לצערי אינני יכול לתת לך המלצות יותר אובייקטיביות משום שגם אני נעזר בחברים הטובים שיש כאן ואין לי שום נסיון אישי עם מסכים דקים(אם אני לא מחשיב את הlaptop הישן שלי ;D ).

מקווה שעזרתי לך איכשהוא :biggthumpup:. ותודה על התגובה שלך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...