אנטק P180 או קנדלף אלומיניום? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטק P180 או קנדלף אלומיניום?

stas12

Recommended Posts

זאת התעלת אוויר, היא בוטלה בגלל שהיא לא יעילה ועושה רעש.

בדגם החדש הם ממליצים מאוורר 120ממ במקום ההארד דיסקים.

ממש מול הכרטיס מסך.

אני חולה על הp180 שלי.

קר ושקט.

הדבר היחיד שהיה קצת בעייתי זה המרחק בין הספק לחיבורי החשמל של הלוח אם. שלי הגיע ממש בנס עם על הס"מ האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת התעלת אוויר, היא בוטלה בגלל שהיא לא יעילה ועושה רעש.

בדגם החדש הם ממליצים מאוורר 120ממ במקום ההארד דיסקים.

ממש מול הכרטיס מסך.

אני חולה על הp180 שלי.

קר ושקט.

הדבר היחיד שהיה קצת בעייתי זה המרחק בין הספק לחיבורי החשמל של הלוח אם. שלי הגיע ממש בנס עם על הס"מ האחרון.

עם איזה לוח אתה עובד?

כי תראה אצלי איפה ממוקם החיבור של ה 4פין ללוח אם...

1198_l.jpg

הכבל של הספק יגיע לשם...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המארז המדובר + ליברטי + DFI Lanparty Ultra D.

http://images.tomshardware.com/2005/07/21/the_geil_cl_1/dfi-lp-ut-nf4-ultra-d-board.jpg

לא זכורה לי בעיה מיוחדת בהגעה של המחבר למיקום שלו, שבעייתי בערך כמו הלוח המדובר.

בכלאופן, היום או מחר אני צריך להתקין צורב חדש במחשב, אז אני אבדוק שוב כדי לוודא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המארז המדובר + ליברטי + DFI Lanparty Ultra D.

dfi-lp-ut-nf4-ultra-d-board.jpg

לא זכורה לי בעיה מיוחדת בהגעה של המחבר למיקום שלו, שבעייתי בערך כמו הלוח המדובר.

בכלאופן, היום או מחר אני צריך להתקין צורב חדש במחשב, אז אני אבדוק שוב כדי לוודא.

אוקי...פתחתי עכשיו את האמרז שלי ומדדתי את אורך החוט של הספק והוא בערך 55 ס"מ... פשוט מה שכתוב ב DATASHEET שזה רק 40 ס"מ ולכן פחדתי, עכשיו אחרי שמדדתי אני בטוח שזה יגיע לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...פתחתי עכשיו את האמרז שלי ומדדתי את אורך החוט של הספק והוא בערך 55 ס"מ... פשוט מה שכתוב ב DATASHEET שזה רק 40 ס"מ ולכן פחדתי, עכשיו אחרי שמדדתי אני בטוח שזה יגיע לשם.

55 ס"מ זה די והותר :xyxthumbs:

40 ס"מ זה צפוף מאוד, את שלי הייתי צריך להעביר מתחת לכרטיס מסך והוא כל כך מתוח שאני לא יכול לסגור את הדלת לתא התחתון.

בטוח יש לזה מאריכים איפשהו.

בכל מקרה, אצלי בלוח אם החיבור 4 פינים הוא ממש ממש למעלה. בחיבור ATX הגדול אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...