למה אף אחד לא ממליץ על המארז הזה?!?!?! - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אף אחד לא ממליץ על המארז הזה?!?!?!

gadits

Recommended Posts

אתה הולך ללאן פארטיס?

אתה בועט במארז שלך?

אתה מחליף חלקים לעיתים תכופות?

אם התשובה לכל הדברים האלו היא לא אז עדיף לך לקנות את ה-6A19 כי הוא משתלם יותר, בשאר הכסף תקנה את הדברים האלה שתופסים את החוים, ואפילו תפרגן למעבד שלך או לכרטיס מסך שלך בקירור חדש :xyxthumbs: ואז זה כן יהיה טוב יותר מבחינת , אנחנו לא סתם מתקמצנים על כסף, הקטע הוא שתמיד אפשר לשפר, ועדיף לך לחסוך את הכסף על זה ולהשתמש בו למשהו יעיל יותר.

אבל זאת החלטה שלך ותעשה מה שאתה חושב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה הולך ללאן פארטיס?

אתה בועט במארז שלך?

אתה מחליף חלקים לעיתים תכופות?

אם התשובה לכל הדברים האלו היא לא אז עדיף לך לקנות את ה-6A19 כי הוא משתלם יותר, בשאר הכסף תקנה את הדברים האלה שתופסים את החוים, ואפילו תפרגן למעבד שלך או לכרטיס מסך שלך בקירור חדש :xyxthumbs: ואז זה כן יהיה טוב יותר מבחינת , אנחנו לא סתם מתקמצנים על כסף, הקטע הוא שתמיד אפשר לשפר, ועדיף לך לחסוך את הכסף על זה ולהשתמש בו למשהו יעיל יותר.

אבל זאת החלטה שלך ותעשה מה שאתה חושב :xyxthumbs:

יובל ממך לא הייתי מצפה לתשובה כזאת!!!

יובל כשקנית את המחשב שלך כמה עלה לך הטרנספורמר שאתה כל כך אוהב מהלל ומשבח?

וכמה עלה לך להחליף לו את המאווררים הרועשים שלו?

למה אתה לא קנית את ה6A19 ?!?!?!............נו הטרנספורמר שלך היה שווה לך את ההפרש ששילמת עליו או לא?

כאילו זה רק 143 ש"ח!!!!!!

ומארז זה משהו שנשאר להרבה זמן

ואם אני כ"כ ירצה לקנות למעבד או לכרטיס מסך אז אני יוסיף עוד 143 ש"ח מה הבעיה?!?!?

כאילו מפרט מחשב עם מארז שנראה כמו בלטה לבנה שיעלה לי 4000 ש"ח

או מפרט מחשב עם מארז יותר יפה ועם יותר פיצ'רים שיעלה לי 4143 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לדיון... gadits אני באמת מדמיין אותך בתור :pissed: בכל הודעה שאתה כותב כאן ::)

(בלי להעליב... אתה פשוט משתמש בהמון סימני קריאה)

וכן בקשר לדיון... מה הקשר? כל אחד לוקח איזה מארז שבא לו לפי השיקולים שלו...

על הטרנספורמר ממליצים לרוב בשביל טוב ואסטטיקה (למי שאוהב את העיצוב שלו)

את ה6A19 ממליצים בתור מארז תקציבי טוב

אם ראית מארז שבא לך עליו קנה אותו! אין עם זה שום בעיה... חבל על העצבים... לא בריא :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא עצבני אחי :D

זה סתם סיגנון כתיבה!!!

חחחחחחחחחח

פשוט לא מצליח להבין את ההיגיון כאן

כי ליאור אמר שהTRITON מאוורר בצורה מעולה בדיוק כמו ה6A19

וכידוע יש לTRITON כמה יתרונות על ה6A19 שמניתי אותם כבר בערך 30000000 פעם

ועל היתרונות האלו אתה משלם הפרש של 143 ש"ח!!!!

כאילו זה מה שישבור בן אדם שהולך לקנות מחשב?!?!?

זה לא 500 ש"ח!!!

זה בדיוק כמו שאתם מוכנים לקנות ספק כח שעולה 500 ש"ח ולא ספק שעולה 70 ש"ח

כי לספק היקר יותר יש את היתרונות שלו

והדיון הזה נמרך כבר על פני 5 דפים

וכולה על שאלה האם לא שווה להוסיף 143 ש"ח ולקבל את כל יתרונות הטריטון?!?!?!?

תצאו כבר מהקטע של הלקחת את ה143 ש"ח האלה ולהשקיע אותם במשהו אחר!!!

לא רוצה להשקיע אותם בכלום O.K

קניתי כבר את כל המחשב ונישאר לי רק המארז O/K

שווה להוסיף 143 ש"ח ולקחת את הטריייייייייייייייייייייייייייייטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אבל זה קל... רוב האנשים לא צריכים את היתרונות הללו...

משקל ממש לא רלוונטי לרוב האנשים...

להפך רוב האנשים יעדיפו מארז שישקול יותר כי לרוב (אל תתפסו אותי במילה... רק לרוב) זה אומר שהוא עבה יותר וככה מסנן יותר רעש...

הכנה לקירור מים? למי שיש כסף לקנות מים יש כסף לקנות דברים יותר טובים ממנו ;)

ועוד מאוורר זה נחמד... עכשיו השאלה זה האם לשלם עוד 140 שקל בשביל עוד מאוורר? (שאם הבנתי נכון לא כלול במארז... מסקנה עוד כסף)

רוב האנשים יעדיפו במקום זה להשקיט את הקירור של המעבד או הכרטיס מסך...

אבל זה כבר שיקול אישי של כל אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיניסיון שהיה לי עם עשרות עם פאנל מפלסטיק ועוד חומרים בחיים לא נישבר

TOOLFREE זה לא טוב מיכוון שפאןבאס בקר תאורה וכל התוספים בפאנלים האלה לא יכולים להיתחבר לזה מיכוון שהם שליש מהאורך של כונן רגיל כך ששתי התופסנים מהצדדים לא מתאימים כך שזה לא טוב כך שזה לא שווה לך ליקנות את זה כך שתיצטערררררררררר

אם אתה מיתעקש אז כןןןןןןןןןןן כך אותוווווווווו וזהוווווווווווו שיגעת חצי פורום כל הודעה שניה פה שלך דייייייי :pissed: כך אותו וזהו !!@!@!@!@!!!!!@!@!!!!

מי קונה כזה מארז ? בן אדם שאין לו תקציב לקרור מים מה קונה בן אדם עם תקציב ? מארז יותר טוב (לא בהכרח) בתקציב יותר גדול (לא בהכרח)

:P

באמת בן אדם אתה נג' מספיק אם אתה כל כך אוהב אותו כך אותו ודי לדעתי ממש מכוער לא שימושי קטן ומעצבן ובימיוחד שהוא בא איתך אז בבקשה מימך כך אותו ודי

אני מקוה שלא תעלב פשוט אתה מעצבן ....

אגב על איזה לוחות בא הסינק הזה ? הסינק של הלוח לא ה 9500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהHEC שלי מארז יעיל עם מסנן אוויר וספק לא רע במחיר כזה, תמצא לי תחליף באותו מחיר אני אשקול את זה. מאוורר 120 שקט מה עוד אני צריך ? ניסיתי כמה פעמים למצוא תחליפים ולא מצאתי, כל מארז שמגיע ללא ספק יוצא יחד עם ספק (ספק סביר, לא זה של ה90 שקל) יותר מ500 ועד איזור ה500 לא מצאתי שילוב שנותן ייתרונות משמעותיים על הHEC.

אני לא מוצא שום חסרונות שמפריעים לי במארז הזה, אולי במחשב הבא אני באמת אחפש להשקיע יותר בספק (בהנחה שהמחשב הבא ייצרוך יותר הספק) אבל עד היום כשמבקשים ממני לעשות מפרטים לחברים\משפחה אני תמיד שם אותו, יש לו יחס עלות תועלת מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOOLFREE זה לא טוב מיכוון שפאןבאס בקר תאורה וכל התוספים בפאנלים האלה לא יכולים להיתחבר לזה מיכוון שהם שליש מהאורך של כונן רגיל כך ששתי התופסנים מהצדדים לא מתאימים כך שזה לא טוב כך שזה לא שווה לך ליקנות את זה כך שתיצטערררררררררר

אם אתה מיתעקש אז כןןןןןןןןןןן כך אותוווווווווו וזהוווווווווווו שיגעת חצי פורום כל הודעה שניה פה שלך דייייייי :pissed: כך אותו וזהו !!@!@!@!@!!!!!@!@!!!!

מי קונה כזה מארז ? בן אדם שאין לו תקציב לקרור מים מה קונה בן אדם עם תקציב ? מארז יותר טוב (לא בהכרח) בתקציב יותר גדול (לא בהכרח)

באמת בן אדם אתה נג' מספיק אם אתה כל כך אוהב אותו כך אותו ודי לדעתי ממש מכוער לא שימושי קטן ומעצבן ובימיוחד שהוא בא איתך אז בבקשה מימך כך אותו ודי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הודעה שנייה פה שלי.......חחחחחחחחחחחחחחח תגיד לי אתה קוקו או שאתה עושה את עצמך?

כאילו זה ת'רד שאני התחלתי אז מן הסתם רוה ההודעות פה יהיו שלי כי אני מנסה לקבל מידע

ועובדה שלברק היו את שני המארזים והוא בעצמו אומר שהטריטון הרבה יותר טוב

וחוץ מזה אף אחד לא הכריח אותך להיכנס לת'רד הזה ואם זה מרגיז אותך פשוט כנס למקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל ממך לא הייתי מצפה לתשובה כזאת!!!

יובל כשקנית את המחשב שלך כמה עלה לך הטרנספורמר שאתה כל כך אוהב מהלל ומשבח?

וכמה עלה לך להחליף לו את המאווררים הרועשים שלו?

למה אתה לא קנית את ה6A19 ?!?!?!............נו הטרנספורמר שלך היה שווה לך את ההפרש ששילמת עליו או לא?

כאילו זה רק 143 ש"ח!!!!!!

ומארז זה משהו שנשאר להרבה זמן

ואם אני כ"כ ירצה לקנות למעבד או לכרטיס מסך אז אני יוסיף עוד 143 ש"ח מה הבעיה?!?!?

כאילו מפרט מחשב עם מארז שנראה כמו בלטה לבנה שיעלה לי 4000 ש"ח

או מפרט מחשב עם מארז יותר יפה ועם יותר פיצ'רים שיעלה לי 4143 ש"ח

שמע, לטרנספורמר יש ביצועי הרבה יותר טובים משל ה-6A19.

ואני מבין אותך שאתה רוצה להוסיף עוד כסף בשביל המארז הזה ולקבל כמה שיותר טוב שאתה יכול, גם אני כמוך, אבל הענין שבתוספת 143 שקל אתה לא מקבל כלכך הרבה ואתה יכול להשתמש בו בדרך יעילה הרב יותר ( כמו הקירו לכרטיס מסך או מעבד שאמרתי ), אולם 143 זה באמת לא כלכך הרבה כסף, ואם התוספת הזאת לא תמנע ממך לקנות שום דבר אחר, אז באמת אתה צריך ללכת על הג'יגה בייט.

פשוט אני אמרתי את מה שאמרתי במחשבה שאם תחסוף פה את ה-143 שקל האלה, תשתמש בהם למשהו אחר, אבל כשאתה אומר שזה לא ישנה כלום ( כי אחרי הכול, זה באמת לא כלכך הרבה כסף ) אז אני אומר- לך על הטריטון ותתחדש אחי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 6a19 הוא מארז קלאסי למודינג.

יתרונות שלו הן, שקט, מלא מקום, מודולרי, נוח לעבודה, בידוד אקוסטי להארד דיסקים, הארד דיסקים ממוקמים מול המאוורר ויש לו פילטר אוויר.

הדגם שלי גם הגיע עם תעלת אוורר למעבד שאפשר לשים במקומה בקלות מאוורר 80מ"מ.

יש לי אותו והוא נהדר. המאוורר שלו בסדר אבל אני לא חובב גדול של חיישן טמפרטורה שאי אפשר למצוא את הספציפקציות שלו בשום מקום (מעצבן נורא!!).

סה"כ הוא הוריד לי את הטמפ במחשב לעומת המארז הקודם שלי.

ד"א מארזי אלומיניום מוליכים חום יותר טוב מפלדה אבל יותר רועשים אבל זה רק הפאנל הקידמי = קשקוש של אנשי מכירות.

יש בו כל מה שחיפשתי כשקניתי את ה p-180 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בטוח שאלומיניום מוליך חום טוב יותר, לפחות לא בטוח שהוא טוב יותר לקירור

אלומיניום מוליך חום יותר טוב וגם קל יותר.

זה מה שהוא עושה, זאת עובדה.

אל תדבר שטויות.

http://en.wikipedia.org/wiki/Heat_conductivity#Some_typical_thermal_conductivities_.28k_values.29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...