אנימה, מה יש לכם להגיד על הנושא? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנימה, מה יש לכם להגיד על הנושא?

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת למרות שאני צופה בנארוטו כל שבוע שיוצא פרק חדש

המנגה והאנימה מתחילות להעלות לי על העצבים

עכשיו כל שני וחמישי בכל מקום באינטרנט יש כל מיני מפגרים שלא יכולים לכתוב הודעות בלי: -_-, ^_^, >< וכל מיני דברים מפגרים כאלה שמביאים לי את הקריזה

בפעם האחרונה שמישהי שהייתי מדבר איתה עשתה ככה אמרתי שנשבר לי כבר וניתקתי קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי! FMA! איזו נוסטלגיה! יצא לא מזמן הסרט! :smile1:

גם צ'וביטיס זה נוסטלגיה ;D

אני הפסקתי לספור כמה ראיתי... אחת האחרונות הטובות שראיתי זה Vandread קומדיה עם רעיון מצויין ;D

Pika007 כל הכבוד על היפנית! ראוי להערכה! אבל אסור לתת אתרים כאלו בפורום (להוריד אנימות זה עדיין לא חוקי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל לא יודעת להפיק סידרות/סרטים מקוריים הטלוויזיה הישראלית משעממת כמו שאקי אבני אמר :P

הישראלים יודעים רק להעתיק.. אני זוכר כמה העתיקו "השיר שלנו" העתיקו מ"נמלטים" את הקטע שרני בכלא ואז איזה פאג מראה לו קעקוע של המפה של הכלא וכו'.... העתיקו גם מ"עקרות בית נואשות" את האישה המדברת ואת המוזיקה ...מנסים לחקות טלנובלות ארגנטיניות , יש את הסרט החדש הזה אם שני ההומוהים העתיקו את זה מ"הר בורקר " ויש עוד מלא דברים שהעתיקו פשוט אין להם ראש מקורי .

שייקנו מצלמות נורמליות נמאס מהאיכות המסריחה שיש ברוב הסרטים הישראליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MBN, הסרט של FMA יצא לפני די הרבה זמן :x. ראיתי את כל FMA+הסרט ביומיים אחרי שהוא יצא, סתם ככה...אגב, למישהו יש מהו טוב לראות? בזמן האחרון משעמם לי. רואה כרגע:

Air Gear

Ouran high school host club

וזהו. יש משהו נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי ל"חלקם".

בקיצור, לדעתי אלו שרואים אנימה והם מעל גיל 18 נגיד (ואני חופשי נסחף פה...) need to get laid, דחוף. :smile1:

ואל תאשימו אותי שאני טרול או משהו, כי ביקשו את הדעה של חברי הפורום, וזאת הדעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיניתי ל"חלקם".

בקיצור, לדעתי אלו שרואים אנימה והם מעל גיל 18 נגיד (ואני חופשי נסחף פה...) need to get laid, דחוף. :smile1:

ואל תאשימו אותי שאני טרול או משהו, כי ביקשו את הדעה של חברי הפורום, וזאת הדעה שלי.

צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... בקשר לסרט של FMA יש מצב! :P השתחררתי לפני חודש וחצי אז אני משלים פערים ;D

cleric (ולתומך שלו)

אהם... אני לא ארחיב יותר מאשר אין קשר באותה מידה אפשר להגיד שכל מי שבפורום הזה צריך אותו דבר ::)

בסטיגמות (למרות שזה פעם ראשונה שאני שומע את זה על אנימה) אל תשתף אותנו :P תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע אה? computer geeks need to get laid far more than anime junkies אם מדברים על סטיגמות.

ההבדל הוא שמחשבים הוא תחום מפתח מחשבה וכישורים, הוא מועיל ומתוחכם, והעתיד טמון בו, בזמן שאנימה זה ... מצויירים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני דווקא התכוונתי לזה שאני מכיר המון בחורות שמתות על זה ;) חוץ מזה שתמיד יש סיכוי שחברה שלך תרצה לראות איתך הנטאי ::)

ד"א באתר הזה האנימות באיכות גרועה! למה אתה רואה באיכות כזאת? (הסתכלתי מדגמי לא על הכל ככה שיש מצב שאני טועה)

אז אתה גם compuer geek, וגם צופה באנימה.

שמע כל עוד לא מגיעים לרמות של להתלבש כמו קוסם ולצעוק "כדור אש! חה חה חה הורדתי לך 8 חיים!" אתה עוד במצב סביר :xyxthumbs:

cleric מה הקשר? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...