אנימה, מה יש לכם להגיד על הנושא? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנימה, מה יש לכם להגיד על הנושא?

iakovl

Recommended Posts

מה לעשות

אני מכור אנימה כבד

animazl3.jpg

רציתי לדעת מה יש לפורום להגיד על הנושא של האנימה?

בזבוז זמן או משהו ששווה לראות

כל תגובה אחרת בנושא תתקבל בברכה

אבקש מהשלישיה ששולטת בפורום כללי לנקות כל הודעה שלא קשורה לנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה רוצה דעה כנה? אפילו שלילית? אז קבל:

זה מטריד, פשוט ככה.

זה נראה לי מאוד מטריד, עם טעם לוואי חזק של אינפנטיליות ונגיעות קלות (או שלא...) של פדופיליה,

שבן אדם מבוגר יתעסק בסרטים מצויירים שמקורם בתרבות זרה שלא שייכת לו בגרוש, כשחלקם הזויים עד רמות של פסיכוזה מוחלטת,

אני ממש לא מתחבר לזה ולא מבין את זה , אבל על טעם ועל ריח ... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hmm, carter,אז למה אתה מסתכל סרטים? אותו דבר.

לנושא? מכור לסדרות איכותיות. וכן, אנימה זה טוב, וכל אלו שכל מה שהם ראו זה "פוקימון" ו בולשיט כזה בערוץ הילדים וחושבים שזה כל האנימה...חבל.

CLERIC, "רובם הזויים"...כמה ראית? ומה ראית? אני יכול להבין אם מישהו הפיל עליך לראות את כל FLCL ברצף בתור אנימה ראשונה, אבל אנא, "רובם"? מה כבר ראית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתצא מהסרט המצויר שאתה חי בו.

מילא היית יוצר מצוירים, אבל להסתכל עליהם לא יתרום לך בכלום וזה בזבוז זמן משווע.

לא נכון , אחותי הקטנה (היא עכשיו בת שמונה) יודעת כימעט לדבר אנגלית אפשר להגיד שהיא כבר יודעת לדבר אבל לא לכתוב .. וביגלל מה זה? ביגלל

CARTOON Network ואני לא מגזים בזה שהיא יודעת לדבר אנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא מרבה לראות , אבל גם הסרטים שאני רואה אני אוהב עם חוכמה

או עם משהו שאפשר להשליך לחיים, מסר כלשהו.

לא סתם שר הטבעות הוא ה סרט, תראה כמה מסרים יש בו.

גם אני למדתי לדבר אנגלית רק בגלל שראיתי סדרות באנגלית, אבל סדרות כמו אריזה משפחתית

נישואים פלוס, אבא חורג אמא חורגת, מה זה אנימה ומנגה זה נשמע כמו סוג של ארטיק תעשה טובה.

קרטון נטוורק זה ערוץ מיותר! להרבה מאד סדרות שמה איין תרגום,

וברגע שאתה שומע את המילה אבל לא רואה תרגום זה לא מועיל.

בני כמה אתם בכלל, כל אלה פה שהם אנימגים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד תאמת, פעם הייתי מעריץ מושבע של דרגון בול.

עד גיל 12. אז זה עבר לי.

i rest my case

עד גיל 13 זה עוד סביל, אחר כך זה ילדותיות לשמה.

ואני סיימתי את הדיון פה עם כל האניגמות והמנגויים והמלונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רומז\אומר שאין אנימות עם חוכמה\מסר?

ו הממ"מה זה אנימה ומנגה זה נשמע כמו ארטיק"-סליחה, אבל מהמשפט הזה אני אניח שהידע שלך בנושא אפסי,ולא ראית שום אנימה.

אני צודק? אם כן,(סליחה אם זה נשמע בטון כועס או משהו, זה לא) מי אתה שתביע דעה על נושא שאין לך בו שום ידע? ועוד תבקר אנשים אחרים?

אם לא,ואכן נתת לזה צאנס וראית כמה אנימות, ציין זאת. בקשר לגיל, לא רלוונטי, ונטיה מעצבנת של אנשים יותר מבוגרים לרדת על אנשים יותר צעירים רק בגלל שהם יותר צעירים. אני לא אענה על זה(ואתה תניח שאני ילד קטן, מן הסתם)ו אגיד לך שיש מספיק בני 25+ בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה אנימות באופן קבוע (ואני בן 21 :P) ואני לא מדבר על דרגון בול זי ושאר הדברים האינפנטילים... יש אנימות איכותיות למבוגרים! (לא הנטאי ::))

חוץ מזה עכשיו אני יודע קצת יפנית :silly: ויותר מזה זה משפר את קריאת האנגלית פלאים! (למי שרואה ביפנית עם כתוביות באנגלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימות ומאנגות זה אחלה של דבר.. רק צריך לדעת מה לראות ולקרוא....

יש אנימות כאלו מצחיקות שאני אעדיף אותן על כל סרט קומדיה... יש אנימות כאלו כבדות שאחרי פרק או שניים אני צריך הפסקה של שבוע.....

שאומרים למישהו בארץ "אנימה" הוא ישר חושב על הזבל שיש בערוץ הילדים וזה ממש חבל :(

מה גם שכיף לדעת כמה מילים ביפנית :) יש להם תרבות מאוד מיוחדת, בהתחלה היא מוזרה אבל מתרגלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מעל 58 אנימות

למדתי רק מזה לדבר יפנית בצורה שוטפת (כן, שוטפת. אני יכול לנהל שיחה בלי להיתקע באמצע בחוסר מילים)

לכל מי שאומר "זה סרט מצויר"- תראו Evangelion או Gohst in the shell

נראה את המוח שלכם מעכל בכלל מה שהולך שם. חוץ מזה שיש סדרות איכותיות מאוד (לא זבל כמו DBZ ופוקימון), הסגנון האומנותי יפה מאוד.

אני מציע לכולכם להתחיל לראות כמה סדרות, מציע להתחיל עם Fullmetal Alchemist

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש אנימות איכותיות, אבל מהתגובות שלהם, מסתמן שכל מה שהם ראו היה שטויות מערוץ הילדים(DBZ שהוזכר פה).

וזה היה די צפוי, תגובות כאלו בפורום כזה. אני מסכים 100% אם אלו שאומרים שלראות דרגון בול (ראיתי אולי 3 פרקים בכל החיים שלי) זה ילדותי. אבל זה לא הנושא המדובר כאן. נושא האנימה זה תחום מאוד רחב עם ג'אנרים מגוונים, והמון מבחר, *קצת* יותר מהזבל בערוצי הטלוויזיה בארץ.

pika,konnichiwa, ogenki desu? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...